Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

vijdanınız rahat ediyormu

sayın arkadaşlar kendi idoljinizde göre dini anlıyor ve birde bu bozuk ahlakı korumak için canla başla savaş veriyorsunuz kuranı kerimin bir cok ayetinde hakkın immlarının geleceğini hak beyan ediyor siz bu gelen hakkın tellalının tanınmması için site tantımlarında bile müsade etmeyip tahammül edemiyorsunuz sizin gibi müslümanların yüzünde bu toplum zarar görüyor

işte inandığınız kitaba bile saygınız yoktur
ن

SECDE 24 Ve onlardan, emrimizle hidayete erdiren imamlar kıldık ve sabır sahibi oldukları ve âyetlerimize (Hakk'ul yakîn seviyesinde) yakîn hasıl etmiş oldukları için.

Elmalılı Hamdi Yazır
araf 35 Ey Âdem oğulları, size her ne zaman içinizden benim âyetlerimi anlatır Resuller gelir de her kim bunlara muhalefetten sakınır ve salâhı iltizam eylerse artık onlara korku yoktur ve mahzun olacak olanlar onlar değildir

HANCI PERVANE
Çekildi ya hu atam ona hizmet etmiş hemide yazım
Ben asker ocağında buldum, sünneti farzım

Tevekkil durmuşum hele bir yüze
Yüz yirmi dört bin nebiden süzülmek için geldim size
Ah hele la mekan ilminin düşmüşüm öze
Hancıyam bu sözü pervazı imam olarak heey

İmanın kavimdir cim ile dala
Elif lem elifle gayretin ala
Ah hele la mekan ilminde ruhum kala
Hayalin üccetim geldim bu yola
Dostlar bağında temaşa ala ala

Hancıyam diyerim sözüm evraha
Kündü kenzulahta bulur vallaha
Aliyul abayı sitretil muntada
Elhemdulullaha ah hele Resulullah’tan cemala
Bu sözüm kala eyler eeey

SİZİN AMELİNİZİ SİYAH NUJR KAPLAMIŞ OKUYUN BELKİ HAK BİRAZ BEYAZ NUR İNDİRİR

İdolijiye göre din anlaşılmaz. Yaşayanlardan son nefese kadar sağlam kalnlardan anlaşılır.
İki kelime şair olandan bize ne?
Ne demek istiyorsunuz Allah Nebi yolladı bizmi anlamıyoruz.??? Ne biçim bir ifade bu?
Oysa ne peygamberler , ne nebiler dolu(Sahte)
Ayıkla bakalım her geleni sen ayıkla, biz niye uğraşalım????
Onların baş olma sevdası olmaz,
Mücadele eder yaşar, öğretir budur işte başka ne?

burya konuyu indireceğinize hasi,yeli olun konu yerinde kaLSIN BELKİ BİR MÜMİN CIKARDA ONUN AKLI ERİR HİSSE KAPAR

yezit öyle bir düzen kurduki cennet size lazım değil dünyada nemalaının sizlere yeter

aklınız yokmu onlarca hakkın tellalı geldi harabi nesimi sultan pir sultan sıtkı pervane yunus emre mühittin arabi 93 yaşına kadar ehlibeytin aşığı avaz avaz bağırdı uğraştı fakirlikle cabaladı yoksam sizin gibi para kazanmak rahat etmek istemezmiydi evet sizler gelen nebiyi dışlıyorsunuz her namzda arapca şiir okuyunca onlar şiir olmuyor amam kendi içinizden cıkasn veli hakkın verdiğini şiirsel okuyunca o şiir oluyor hemde okuma yazması olmadığı ve ömründe her satırı bir defa dile getirdiği halde http://hpervane.tr.cx

Alternatif Bakışlar

MollaCami.Com