Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Humeyni kanlı diktatör mü yoksa traktör mü :)

kardelen54 ben sana demedim mi ??? anneciğinin elinden tut git parka kumda oyna ,,, demedim mi ?? senin işin değil bu işler diye söylemedim mi ? sen niye beni dinlemezsinde yalancı ve iftiracı duruma düşüyorsun ?? bak İFTİRACISIN yazıyorum ve şamarı da yiyorsun
1- senin İdi Amin dediğin adam ülkesinden (uganda) dan ingiliz sömürgecileri kovan biridir
2 İmam-ı Humeyni dediğin zalimlere ve kafirlere karşı kıyam etmiş ve İSLAM DEVRİMİ REHBERİDİR şimdi sen hangi akıl ve bilgi ile böyle insanlara kanlı diktatör diyorsun ??? sen ingiliz amerika israilin düşmanlarına diktatör diyorsun ?? bre İFTİRACI , sen niye beni dinlemiyorsunda bilmediğin insanlara İFTİRA atarak birde GÜNAHA giriyorsun a benim kara cahilim .. . parka git kum bulamazsan çimde koş hadi yavrum hadiii

Sayın beddavi sizi saygıya davet ediyorum!...

Sözlerinize ise asla cevap verecek kadar aşağılık değilim artı paylaştığım konu bana ait değil "güncel.net" sitesinden alıntı. Siz önce konunun kime ait olduğunu öğrenin daha sonra benimle uğraşın!...

Sayın beddavi sizi saygıya davet ediyorum!...

Sözlerinize ise asla cevap verecek kadar aşağılık değilim artı paylaştığım konu bana ait değil "güncel.net" sitesinden alıntı. Siz önce konunun kime ait olduğunu öğrenin daha sonra benimle uğraşın!...

bende seni bu konular seni aşar ,senin bu işlere aklın ermez tut anneciğinin elini git salıncaklara bin sallan veya bunuda yapamıyorsan SİTDE GEYİK muhabbeti yap , ama ciddi işlere burnunu sokma bilmediğin konularda bıdı bıdı etme ki insanları KANDIRARAK GÜNAHA DÜŞME .... senin gibiler böyle sitelerde FİTNE KAZANI KAYNATIYOR...
ben daha nasıl saygılı davranayım ??sen kalk İSLAM DEVRİMİ REHBERİ İmam-ı Humeyniye kafirlerin , zalimlerin siyonist yahudilerin ve katil Amrikalı conilerin ağzı ile hakaret et birde beni saygıya davet et ...la havle vela kuvvete illabillahil aliyyül azim ... sen daha yazdığının bile farkında değilsin yazık.. .

:o :o :o

Biz böyleyiz, siz bilirsiniz. Madem memnun değilsiniz gidin Süleyman Ateş'in makalelerini okuyun. Gidin İmam-ı Humeyni'nin sitesinde dolaşın!...

komsunun saddami dedik olmadi
TCnin kemali dedik olmadi
mafya dedik yine olmadi...

yaziyi asan kisi yazinin altina olumlu yada olumsuz imza atti demektir...
takdir kadar tenkite de acik olunmali...
lakin, hitabet sekli de cok önemlidir...

ince istir siyaset vesselam...

:o :o :o

Biz böyleyiz, siz bilirsiniz. Madem memnun değilsiniz gidin Süleyman Ateş'in makalelerini okuyun. Gidin İmam-ı Humeyni'nin sitesinde dolaşın!...

,, biz böyleyiz,, diye bir şey yok ağzı olan konuşuyor , babası çocuğuna pc alacak o velet de oturacak pc nin başına aklına geleni yazacak 2 eli kara çalacak vay bea ... sen bana yol gösterecek yaşta değilsin çocuk haddini bil ve boyundan büyük yazılar yazma benim sana söylediğim bu küfür etmedim , hakaret de etmedim ,demek ki internet buymuş bir çocuk bir yalan yazacak 40 akıllı onu tartışacak vayyy vvaaayyy

humeyniden diktatör değilde belki traktör olur ;))

kanlı değil ancak olsa olsa mazotlu olabilir

İlginçtir ki Dünyada ne kadar müşrik ve fasık varsa ,dünyada ne kadar müfsit ve facir varsa,dünyada ne kadar münafık varsa işbirliği içinde İran İslam Devrimine ve onun Rehberi İmam-ı Humeyniye saldırıyorlar ?? ?? ?? Piri Reis ,, hadi onlar öyle senin derdin ne ?

Ben saldırmıyorum.. ha şah ismail ha humey ni... ben yavuz sultan selimin neferiyim.. kurşunum sultanımın emrine tabi? peki ya sen kimin neferisin ;)

ben MÜSLÜMANIM benim kavmiyetçilikle bir dostluğum hiç olmadı ve olmayacak da çünkü islam da kavmiyetçilik haramdır ve kavmiyetçilik müslümanların içine haçlılar tarafından sokulan FİTNEDİR ...OSMANLIYI YIKAN İNGİLİZLER YENİ KURULAN CUMHURİYETİN İÇİNDE ORGANİZE OLDULAR .. ve müslümanları bir birine karşı yalan tarih ile düşman oldular ama beri yanda Batılılar birlik oluyorlar , birileri de bize hala Arap düşmanlığını empoze ediyor...
bize bizden ( müslümanlardan ) hedef gösterenler her kimse DÜŞMANDIR VE İŞBİRLİKÇİDİR...

yani şah ismailin neferesin öyle mi :))

tarih apaçık ortada.. karısını bırakıpta kaçmıştı savaş meydanından.. bunları herkes biliyor. avrupa dediğin topluluk tir tir tirerken yazılmıştı bu gerçeklerin tarihi..

Şah ismail de osmanlı düşmanlığı empoze ediyordu.. padişaha karşı kışkırtıyordu.. bize bizden birini hedef göstertiyordu.. yani sizin tabirinizle o bir düşman.. o bir işbirlikçi idi..

herkes kendi hesabından hesaba çekilecek , başkalarının yaptıklarının hesabı bizden sorulmayacak ,geçmişte kim ne yapmışsa onun hesabını onlar verecek ,,,bize düşen mahşer günü veremiyeceğimiz hesapların içinde olmamaktır ben buna inanıyor bunu söylüyorum..

tabiki herkes kendi ameli ile hesaba çekilecek..

bu konuda kesinlikle size katılıyorum: bize düşen mahşer günü veremiyeceğimiz hesapların içinde olmamaktır

selam sevgi ve dua ile

sen çift kişilikli misin öbür yanda bana hakaret ediyorsun hiç hakketmediğim halde burada ise bir farklısın ..???
P.Reis bilesinki benim hiç kimseye üstünlük sağlama veya bilgiçlik yapmak diye bir derdim yoktur .. Allah senin de benim de kalplerimizdekine göre versin amin..

Sizinle ortak düşündüğümüz noktaların olması çift kişilikli oldugumuz anlamına geliyosa 15 kişiliklide olabiliriz :D

Rasuli Ekrem'in (s.a.) rihletinden sonra, Islam hükümetinin Ebu Talip oglu Ali'nin velayetinde kurulmasina, Yüce Allah'in ve Rasuli Ekremin (s.a.) rizasina uygun bir hükümetin vucut bulmasina, direnenlerle, ümmeye ogullari imkan vermediler. SONUC OLARAK HÜKÜMETIN ESASINI DEGISTIRDILER; BASKA SEKLE SOKTULAR; HÜKÜMET PROGRAMLARININ BIR COK KURALI; ISLAM PROGRAMINA AYKIRI DÜSÜYORDU..."

Humeyninin Düsünce yayinlari tarafindan 1979'da nesredilen ve H. Hatemi tarafindan tercüme edilen, Islam Fikhinda Devlet adli kitabinin 40.ci sayfasindan bir alinti.
(kaynak: Mustafa Uysal; Uysal yayinevi; Yetmis Üc firka; 2. baski 1981; sahife 173.)

Yukaridaki hezeyani bilmem aciklamaya gerek varmidir.
Arif olana tarif gerekmez...
Su alintisini yaptigim yazida,
Hazreti Ali'den önce gelmis Hulefai Rasidin den üc büyük halifeye yapilmadik iftira ve hakaret yoktur.
Simdi sormak gerekir...
Ayrimciligi, hakareti ve ihtilafi ehli sünnet mi yapiyor yoksa sözde Islam devrimcisi bu sii milliyetcisimi?
Ayrimciligi, hakareti ve ihtilafi ehli sünnet mi yapiyor yoksa yezidi bahane ederek her defasinda Hazreti Muaviyeye sövenlermi?

Aslinda bir cok sey yazilabilir lakin görünen köy klavuz istemez.

Cenabi Allah bizleri ehli sünnet vel cemaat yolundan ayirmasin,
son nefesde dahil Iman ile göcebilmeyi nasip etsin...amin.

Alternatif Bakışlar

MollaCami.Com