Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Ynt: Emeklilerin kuyruk çilesi sona erdi

Gözünü sevdiğim seçim sen nelere kadir değilsin ;) :)

herkesi kendin gibi mi sanıyorsun a canım ?? adamlar gecelerini gündüze katıyorlar zalimlere, kafirlere ve MÜNAFIKLARA VEDE NANKÖRLERE MAFYACILARA ,HORTUMCULARA ,MEDYA PATRONLARINA , ERGENEKON TERÖR ÖRGÜTÜNE ve CIA, MOSSAD ,JİTEM vb lere karşı MÜCADELE ediyorlar ki HALKIMIZ MAĞDUR edilmesin diye ....sıradan bir çıplak bayan sanatçı milletvekillerinin aldığını 1 gecede alyor onları ses çıkaramıyorsun niye ??? aahhhh be

herkesi kendin gibi mi sanıyorsun a canım ?? adamlar gecelerini gündüze katıyorlar zalimlere, kafirlere ve MÜNAFIKLARA VEDE NANKÖRLERE MAFYACILARA ,HORTUMCULARA ,MEDYA PATRONLARINA , ve CIA, MOSSAD ,JİTEM vb lere....

Hmm onlara destek veriyorlar anladım hemde bir gecede, bilirmisin bilmem Ebû Abdullah el Müştehir Hazretleri, "Emseytü Kürdiyyen, esbahtü arabiyyen'' buyurmuş yani bir gecede alim olmuş... Oda büyük başarı bir gecede ne mi yapmışlar .......

sıradan bir çıplak bayan sanatçı milletvekillerinin aldığını 1 gecede alyor onları ses çıkaramıyorsun niye aahhhh be

Madem medya patronlarıyla mücadele ediyorlarda o dediğin kişilerle (yarı.....bayan) niye etmiyorlar, ....oh oh oh bee
Hmm onlar olmasa, benim reklamımı, kim yapacak diyen kim

Hmm onlara destek veriyorlar anladım hemde bir gecede, bilirmisin bilmem Ebû Abdullah el Müştehir Hazretleri, "Emseytü Kürdiyyen, esbahtü arabiyyen'' buyurmuş yani bir gecede alim olmuş... Oda büyük başarı bir gecede ne mi yapmışlar .......
Madem medya patronlarıyla mücadele ediyorlarda o dediğin kişilerle (yarı.....bayan) niye etmiyorlar, ....oh oh oh bee
Hmm onlar olmasa, benim reklamımı, kim yapacak diyen kim

uzun lafın özü ,,senin derdin NEFSİN dir benden hatırlatması...kendini hesaba çek ve bilesin ki sen o eleştirdiklerinin yerinde olsan ,,dinini inkara gidersin ,,insan bilmediği şeylere düşmandır .. .

uzun lafın özü ,,senin derdin NEFSİN dir benden hatırlatması...kendini hesaba çek ve bilesin ki sen o eleştirdiklerinin yerinde olsan ,,dinini inkara gidersin ,,insan bilmediği şeylere düşmandır .. .

uzun lafın özü ,,senin derdin NEFSİN dir benden hatırlatması = senin ki ne o zaman bana söylermisin. Önce kendi nefsinde uygula sonra bana söyle o zaman ben anlamaya çalışırım... onların yerinde niye olacam ki onların yerine olursam nefsim olmuyacakmı veya nefsimi düşünsem zaten eleştirmezdim. Ayrıca görünen köy kılavuz istemez her şey ortada...
Peygamber efendimiz,Ölmeden önce ölün, hesaba çekilmeden önce kendinizi hesaba çekin sözünü hatırlattın galiba Elhamdülilleh her daim o söze layık olmaya çalışıyoruz.

uzun lafın özü ,,senin derdin NEFSİN dir benden hatırlatması = senin ki ne o zaman bana söylermisin. Önce kendi nefsinde uygula sonra bana söyle o zaman ben anlamaya çalışırım... onların yerinde niye olacam ki onların yerine olursam nefsim olmuyacakmı veya nefsimi düşünsem zaten eleştirmezdim. Ayrıca görünen köy kılavuz istemez her şey ortada...
Peygamber efendimiz,Ölmeden önce ölün, hesaba çekilmeden önce kendinizi hesaba çekin sözünü hatırlattın galiba Elhamdülilleh her daim o söze layık olmaya çalışıyoruz.

SENİN GİBİLERİ BU GÜZELİM DİNİ YAŞANMAZ HALE GETİRMEK İÇİN VAR .. ve işte bu yüzden dünyanın en çileli dini diye islam dinini gösteriyor kafirler, münafıklar.. . sen öyle anlıyorsun ben de böyle ...

SENİN GİBİLERİ BU GÜZELİM DİNİ YAŞANMAZ HALE GETİRMEK İÇİN VAR .. ve işte bu yüzden dünyanın en çileli dini diye islam dinini gösteriyor kafirler, münafıklar.. . sen öyle anlıyorsun ben de böyle ...

Onun için düğünler eğlenceli olun oynayalım içelim kendimizden geçelim, istediğimi yapayım, ben islama değilde islamı bana uydurayım diyorum değilmi.

Kafirlerin münafıkların işi ne işi yokki onla bunla islamın emirlerine riayet etmeye çalışanlarla uğraşmak başka işiyok o zaten islamı zelil göstermek. Yoksa dediğin gibi garip, çilel değil yani, çünkü islam garip olarak başladı ve (günün birinde) garip olarak dönecektir. Müjdeler olsun o gariplere...

senin gibiler garip gidecek sanıyor ,,asla İSLAM dimdik ayakta ve kafirle zalimlere ve münafıklara karşı DİRENİYOR ... bak İSLAM-İ İRANA gör İSLAM DEVRİMİNİ ne demek istediğimi belki anlarsın murtaasıp üçbeş..

selam olsun DEVRİMCİ MÜSLÜMANLARA... , ŞEHADETİ SAADET BİLİRİZ.. .

senin gibiler garip gidecek sanıyor ,,asla İSLAM dimdik ayakta ve kafirle zalimlere ve münafıklara karşı DİRENİYOR ... bak İSLAM-İ İRANA gör İSLAM DEVRİMİNİ ne demek istediğimi belki anlarsın murtaasıp üçbeş..

selam olsun DEVRİMCİ MÜSLÜMANLARA... , ŞEHADETİ SAADET BİLİRİZ.. .

Garipmi değilmi, tabiri caizse teşbihde hata olmazsa efendimizin Hadisinden cevap verelim bi zahmet tıklayıver... Hemde kütübi sitte...

http://hadis.ihya.org/kutubusitte/hadisler.php?t2=ara&ara=islam+garip&yer=hadis

http://www.mollacami.net/forum/index.php?topic=10728.0

Daha link var ama vermiyecem kafi...
İşte, bazı yerini bilmezlerin yüzünden İslam o hallere düştü, vay haline onların...

ah be canım kardeşim bu işler başka hesap senin benim aklım ermez ,,, Allah cc der ki ben kulumun zanıncayım der ömi ?? der peygamberi zişan efendimize soru soranlara cevabı fazla soru sormayın bildikleriniz ile amel edin ... Allah adna ruhlara zulum edenler. Dindarlık adına vicdanların aydınlığını karartanlar--Kolaylaştırın zorlaştırmayın, MÜJDELEYİN NEFRET ETTİRMEYİN.....
ben beşerim ben nefsime yenilerek her türlü hatayı yapabilirim de ve hatta benim geçmişim Marksizm dir ama RABBİM bizdeki mührü açtı ve gerçeği ilham etti de biz Müslüman olduk neyse....

Konuyu daha fala uzatmaya gerek yok. Eğer emeklilik ile ilgili yorum yapacaksanız buyrun. Hayır farklı şeyler tartışacaksanız; bu başlığı artık kullanmayın sn beddavi!... Aksi takdirde konu tarafımdan kilitlenecektir...

doğrudur söylediklerin ... anlaşıldı

Alternatif Bakışlar

MollaCami.Com