Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Sakal bırakın, telefon kullanmayın :)

yanlış anlama var ,,ben diyorum ki bu kadar tutucu iseniz madem ki sakal da bırakın şık elbiselerde giymeyin kaliteli telefon veya araçlar ve evler de edinmeyin hadi .... bunları dile getirmeye çalışırken cımbızlama yapar gibisin ... yakışmıyor ..

Sakalsız oldugumuzu nereden biliyorsun?

Gördün mü?

Kullandıgım telefon modelini nereden biliyorsun?

komik olmuyor musun, güzellik :)

yaran varsa gocunursun ?? sözlerimi cımbızlamakla doğru bir şey yapamazsın bütününe bak ona göre diyeceğini de , ve ben sanıyorum bunları sanin için de söylememiştim sen nerden çıktın böyle ?? bizde herşeye cevap verilir yeterki sen rahatsız olma .. .

benim adıma bu başlığı her kim buraya yazmışsa o da na merttir çünkü ben böyle bir başlıkla konu açmadım ,,cımbızcılık , ve düzenbazlık zor zeneattir.. . birileri ki onlar her kimse benim mesajlarımın içinden bazı cümleleri cımbızlamışlar ve benim adıma başlık açmışlar .............................................................

cımbızlama değil

belirli bir prensip var.. forum içinde yazacağğın bir çok tartışmaya yönelik yazıların ya silinebilir ya da ayırılabilir..

ben nereden çıktım :))

gökten zembille inmedik tabi ;)

cevaplarını bekliyorum güzellik :)

bu sitenin yetkilileri sizler iseniz adilane davranıyorsanız hiç sorun değil ama ben böyle bir başlık açmadım herkes dürüst olsun bizler düşmanlarımıza bile dürüst devranmak zorundayız ,,ha dersen ki uslubun böyle değil o da genetik dir kafkas halklarının genetiği böyledir ve bunu olumlu olarak kullanmıyorum buda bizim eksimizdir farkındayım da ...

kafkas halkını severiz. bizim yanımızdaki yerleri her zaman çok farklıdır..

adalet haktandır.. biz de o hakkı elimizdne geldiğince sahibine vermeye çalışşıyoruz :)

bizlerde bu ülke ve muhammed ümmeti için için varız .. .

o halde bu ülkenin vatandaşı ve efendimize ümmet olmaya çalışan molla ahalisine de kucaklamak lazım.. onlara sen daha cocuksun parklarda oynaşadur diyerek aşağılamak ya da benzeri tutum neden var oldugunuzu unuttugunuzu düşündürecek bizi ;))

selam sevgi ve dua ile

asla her kim nasıl olursa olsun benim gönlüm müslümanların hor ve hakir görülmesine gönlüm razı olmaz ve ben LA İLAHE İLLALLAH diyen herkesi kendime DİN KARDEŞİ bilirim hata ve sevapları onundur ....

diyorum ,

müslüman bir kardeş yazmış.....

tekrarlamak istedim....

Lailahe illallah demek yetmez Muhammedür rasülüllah demedikçe...

Ellerinizden öperim.
Saygılarımla...

+++++

en büyük dua el-hamdulillah,dır
en büyük dua da lailahe illallah,dır bunu peygamber efendimiz demiştir .. siz bildiğiniz ile amel edin mahsuru yok..

bu başlık altında neyin mücadelesi veriliyor...? BEN DAHA İYİ MÜSLÜMANIM MI...? ???
acaba ALLAH RASULÜ bu yazılanları okusa bize ne derdi....!
o dememişmidir üstünlük takva ile diye...
takvanın değerlendirmesi şüphesiz CENABI HAKKA aittir.

müslümanım diyen herkes kardeşimizdir... :)

Başlık aslın beddavinin bir konudaki cevabının kesilip başlık hale gelmesi ile başlamış..

şia kökenli olan beddavi molla cami ehlini yerden yere vurarkenki bir sahne..

Alternatif Bakışlar

MollaCami.Com