Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bilgisayar ile ilgili problemlerinizi burada paylaşabilirsiniz..

ya bana öyle filtreleyici porgramı sayfaya yükleyebilirmisiniz bi de nasıl kullanıldığını anlatırsanız memnun kalırım

buraya bir bakın kardeşim..
http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,13962.0.html

ya kardeş ben ne zaman pc yi açsam reklam sayfası önüme çıkıyot googleyi ana sayfa yapıyorum yinee kapatıp açtığımda yine o reklam sayfası açılıyor birde msn yi açmasamda windows live messengerde sürekli reklam gönderiyor ne yapmalıyım

pc inde trojan var kardeşim.. temizleme programları ile pc nizi taratın..

başlangıç sayfasını değiştirebilmeniz için aşağıdaki konuya bir bakın kardeşim..
http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,3711.0.html

bnm pc 1 saat bile çalışmadıgı halde zaman zaman kendiliginden kapanıyo.bu aralar yine sıklaştı kapanması.ilk aldıgımdan beri böyle yapıyo.kasanın yanındaki kapaklarıda kaldırdım.belki iyi sogutamıyo falan diye.bnm yaşadıgım sorunu yaşayan veya yardımcı olabilecek bilgiler alabilirsem çok sevinirim.tşkkr edrim şimdiden.

soğutma sisteminden olacağını sanmıyorum kardeşim.. çünkü ısınsa bir müddet pc açılmaması lazım galiba sizin elektrik hatlarından problem var elektrik voltajı düştüğü anda pc kendini kapatıyo okul yıllarımda bende çok yaşadım elektrik yüzünden pc yi yaktım.

arkadaşlar blogumu açıyorum açınca awast wirüstten şöyle bir uyarı geliyor ağ kalkanı zararlı siteye girşimi engelledi www.vebsttad.net diyor ve arka sayfada hiç bir işlem yapamıyorum sizce neden acaba çaresi ne bilen kardeşlerim yardım ederse çok memnun olucam..

Flash belleğime kaydettiğim ve önceden açılan dosyalarımı şimdi açmaya çalıştığımda "invalid data in file" hatası veriyor. Bu sorun neden kaynaklanmış olabilir. Çözüm için yardımcı olabilir misiniz?

Deli prof kardeşim, bilgisayar da media player yüklü daha önce kullanıyorduk ama şimdi açılmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

herhangi bir hata veriyor mu kardeşim..

Kardeşim tıkladığımız da hiç açmıyor.
Başka yüklediğimizde de zaten var diyor.
Önceden çok iyi çalışıyordu, daha sonra ara sıra açılmaya başladı, şimdi hiç yok. ::)

aşağıdaki işlemleri yapın düzelmesi lazım kardeşim..

Başlat'dan Çalıştır'a gelin.
Aç kutusuna regsvr32 jscript.dll yazarak Enter'a basın. Gelen uyarı penceresini Tamam butonuna basarak kapatın.
Başlat'dan Çalıştır'a gelin.
Aç kutusuna regsvr32 Vbscript.dll yazarak Enter'a basın. Gelen uyarı penceresini Tamam butonuna basarak kapatın

ben internet üzerindeki bilgilerimi saklayabilir yada bakılmaması için bir şey yapabilirmiyim özelliklede tc noma başkasın girmesi istemiyor beni tanıyan bazıları tc kimlik no sorgulada adımı anne baba adı girip ögreniyorlar bunu nasıl engelliyebilirim

Benimde;sanırım iki hafta olmuştur Msn açılmıyor..Parolamı yazdığımda hiç açılmadan kapanıyordu..Tarih ve saat ayarlarına baktım,daha sonra Msnyi kaldırdım programlardan..Yeniden yüklemek için birkaç siteye girdim,her yüklemek istediğimde ''Internet Explorer web sayfasını görüntüleyemiyor'' diyor,her sitede böyle oluyor ama..Hiç daha önce böyle olmamıştı.. :( Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim..Karışık bir durum ama inşaallah çözümü vardır.. :-\ ::)

msn 8.1 indirmek için buraya tıkla

sayfa görüntülenemiyor hatası alırsan sağ fare tıklayıp hedefi farklı kaydet seçeneğini kullanabilirsin..

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com