Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bilgisayar ile ilgili problemlerinizi burada paylaşabilirsiniz..

windows güvenlik duvarı ayarlarım pasif durumda duruyor güvenlik duvarıda kapalı vaziyette bunu nasıl düzeltebilirim...

deli_prof Güvenlik duvarını açmak mı istiyorsun
Başlat - Denetim Masası-Güvenlik Merkezi-Windows Güvenlik Duvarı ve Aç işaretlersen Sorunun Çözülecektir
Selametle

Asude Kardeşim Senin İşlemcinde bir problem var zannedersem fan doğru düzgün çalışmıyor olabilir bilgisayarcıya gösterirsen daha iyi olur

duvarı açmak istiyorum ama şuan duvar pasif durumda ayarlarını değiştiremiyorum..

Dediklerimi yaptıgın halde mi açılmıyor kardeşim

s.a.
ben pek pc den anlamıyorum..
flash playeri pc ye indirdim ama pc de yüklenmiyo..
naapabilirim..

mrb ben bu sitede daha yeniyim ve bende siir yarismalarina katilmak ve burada kendi siirlerimi sizlerle paylasmak istiyorum bunu nasil yapabilirim

Peki orjinal sitesinden mi indirdiniz?
Ayrıca eski bir sürüm de olabilri
Buyrun http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash

hoşgeldin esmerkiz_20 kardeşim..

kendi şiirlerinizi ekleyeceğiniz bölümümüze gitmek için tıkla..

yarışmaya katılmak için açmış olduğunuz şiirin linkini özel mesaj ile janwes kardeşimize göndermen yeterli olacaktır kardeşim..

Peki orjinal sitesinden mi indirdiniz?
Ayrıca eski bir sürüm de olabilri
Buyrun http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash

denedim ama "the following aplications neet to be closed before the adobe flash player plugin can be intisalled."diyo..daha önce zambak kar. beraber yüklemiştik ama şimdi olmuyo..

ingilizce çevrimi bu eklentiyi daha önce yüklediğiniz için pencere kapatılacaktır demek yani yüklemişsiniz
Herhangi bir oyun sitesine gidip deneyebilirsiniz

Dediklerimi yaptıgın halde mi açılmıyor kardeşim

pasif duruyor yani aç seçeneği yok kardeşim..

Sizde Virüs var :S
Güvenlik duvarını Regedit i ve Anti virüsü devre dışlı bırakabilirler 5 dk ye kadar bi araştırayım gerekli açıklamayı yaparım

ingilizce çevrimi bu eklentiyi daha önce yüklediğiniz için pencere kapatılacaktır demek yani yüklemişsiniz
Herhangi bir oyun sitesine gidip deneyebilirsiniz

kardeş denedim ama eklentiyi yüklemek için tıklayınız diyoo.. :-\

O zaman Deneytim masasından program ekle kaldırdan kaldırın Sonra yeniden kurun

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com