Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bilgisayar ile ilgili problemlerinizi burada paylaşabilirsiniz..

codecten de yapabilir kardeşim.. işletim sistemin vista mı

evet vista. bilgisayar ilk açılışında da aynı com surrogate hatasını vermeye başladı...

benim pc de uyudumu nihat kardeşimizin dediği şekillerde uyanmıyor illa power tuşuna bas diyor bende uyutmuyorum..

masaüstü sağ fare özellikleri açın
ekran koruyucu >>>> güç >>>> gelişmiş seçeneğini aç
bilgisayarın uyku düğmesine bastığımda kısmında askıya al yap tamam diyerek ekranları kapat..

dediginizi yaptım eminim olacaktır.çok tşkkr ederim.

:o Bilgisayar uyur mu?

:o Bilgisayar uyur mu?

arada nen nen ediyo işte.

dinlemek icin ilahi indirecektim olmadi
daha dogrusu ben yapamadim
ne yapmam lazim

nerden ilahi indirceksiniz.

dinlemek icin ilahi indirecektim olmadi
daha dogrusu ben yapamadim
ne yapmam lazim

kardeşim mollacami ilahilerinden bahsediyorsanız nasıl indirileceğini zambak kardeşim resimli anlatmış konuya gitmek için tıklayınız

takıldığınız yerde tekrar yardımcı olalım

mpower14 kardeşim bir yöntem daha var uyarıları kapata bilmek için akşam onu yazayım inş..

mpower14 kardeşim şu vista codec dosyasını kur
codec yüklemek için tıklayınız

Teşekkürler Prof. Sorun çözüldü galiba sayende... Allah Razı olsun .

rica ederim cümlemizden razı olsun kardeşim..

ben resimde ekleyemiyorum paylasimlara üfffffffffff
ne kadar beceriksizim ya
yardimci olurmusunuz
lütfen

S.a arkadşlar

Ben geçenlerde mollada bi konuda link vermişler oraya girdim ve girdiğim anda birsürü sayfa açılmaya başladı hiçbirini kapatamadım yani ne olduğunu anlamadım 40a yakın sayfa açıldı sonra bilg kapandı tekrar açtım... bu olay dün tekrar başıma geldi yine mollada bi konu içerisinde link verilmiş tıkladım konuya bakarken yine aynı şey oldu acaba nedenini bilen varmı? ne yapmam lazım ???

Umarım sorunu anlatabilmişimdir ::)

ben resimde ekleyemiyorum paylasimlara üfffffffffff
ne kadar beceriksizim ya
yardimci olurmusunuz
lütfen

hanimaga kardeşim bu konu size yardımcı olur inş.. takıldığınız yerden sorun yardımcı olayım..
konuya gitmek için tıklayınız..

arkadaşalr bnm internetle ilgili bi sorunum var.bir haftadır netim çok agır çalışıyo.ışıkların hepsi yanıyo. adsl kutusundaki.bi tek usb ışıgı yanmıyor.bide adsl bazan ara ara yanıp sönüyo.dogru dürüst nete giremiyorum bile.adsl kutusunun kablolarını sürekli tak çıkar tak çıkar yakında bozulcakalr.sizce sebebi ne olabilir.bilgisayarın sag köşesindeki göstergede diyoki ag baglantısı 4 takılı degil veya 2 takılı degil diyo.tşkkr ederim.

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com