Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bilgisayar ile ilgili problemlerinizi burada paylaşabilirsiniz..

Yine sayfa görüntülenemiyor dedi Deli_prof kardeşim..Hedefi farklı kaydet yaptım..Bu seferde önce şu çıktı;

Hemen sonrada bu;

Çok teşekkür ederim Deli_prof kardeşim..

tekrar hedefi farklı kaydet de kardeşim bağlantı koptuğundan o hatayı verebilir..
sizin explorer ayarları bozulmuş normalde direk tıkladığında da ilk resimdeki gibi çıkması gerekiyor yada indirme programınız varsa onun açılması gerekir..

internet explorer da sırasıyla

araçlar >>> internet seçenekleri >>> gelişmiş >>> sıfırla

eski ayarlarına geri gelecektir..

Dediklerinizi yaptım Deli_prof kardeşim,yine olmadı malesef;yine aynı sorun,sayfa görüntülenemiyor.. :(
Yinede çok teşekkür ederim kardeşim,Allah c.c razı olsun..

explorer görüntülenemiyor demesi normal kardeşim..
hedefi farklı kaydetten indirebildiniz mi..
normal linke tıklayınca kaydetme ekranının açılması için düzenlemeleri araştırıp size tekrar döneyim...

Yok Deli_prof kardeşim,hedefi farklı kaydette de olmadı;bir önceki mesajlarda resimli olarak yazmıştım ya,yine o şekilde oldu..Sağolun kardeşim..

dns hatası var galiba kardeşim firefoxta normal olması lazım..

Firefoxtan giriş yaptım az önce,şimdi de boş bir ekran çıkıyor,olmuyor yinede..Sanırım olmayacakta,neyse çok zahmet verdim Deli_prof kardeşim hakkını helal et,çok teşekkür ederim..

hedefi farklı kaydette mi olmuyor firefox ta

eğer onda da olmuyorsa sorun dns den kaynaklanıyor kardeşim.. 444 0 375 i arayıp durumu bildirin düzenlemeyi yapacaklardır..

Evet Deli_prof kardeşim,hedefi farklı kaydette olmadı Firefoxda..Birde verdiğiniz numarayı arayayım bakalım,düzelir inşaallah..Çok sağolasın Deli_prof kardeşim,Allah c.c razı olsun..

rica ederim kardeşim cümlemizden razı olsun..

değerli prof kardeşim msn açılmıyor hata kodu veriyor

hata kodu:80048820

genişletilmiş hata kodu:80048412

yardımcı olursanız çok seviniri. ::)

sistem saatini güncelleyip tekrar deneyin kardeşim..

sistem saatini güncelleyip tekrar deneyin kardeşim..

Kıymetli prof kardeşim uyarınız üzerine tarihi değiştirdim ve problemi çözdüm. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com