Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bilgisayar ile ilgili problemlerinizi burada paylaşabilirsiniz..

Değerli Kardeşlerim

bilgisayarınızda bir problem olduğunda probleminizi burdan paylaşırsanız elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışalım..

sorusu olan arkadaşa çözüm sunacak kişilerden ricam bu mesaja değilde
bilgisayar problemleri bölümüne mesajını yeni konu olarak açsın.
böylelikle sorunu olan arkadaşlarımız tüm yazıları okumaz ve aynı problemleri tekrar tekrar sormak ve cevaplamak zorunda kalmayız

bu kısım index gibi bir yer olsun..

Selam ve Dua ile

güzel bir düşünce :)
emeğinize sağlık diyelim o zaman. kolay gelsin ;)

benim kardeş bilgisayardan anlayınca pek problemim olmuyor ama o olmadığında sizlerden yardım alabilirim ::) :)

SELAMIN ALEYKÜM.....BİLGİSAYARIMI BİR ÖNCEKİ GERİ YÜKLEME NOKTASINA GEÇİRDİM BİLGİSAYAR AÇILDIĞINDA DOSYALAR EKRANDA GÖRÜNMÜYORDU BAŞLAT MENÜÜ BİLE YOK .YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM SAYGILARIMLA

sorunuzun cevabı aşağıdaki linktedir. http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,3848.0.html

bilgisayarımı açar açmaz monitörün sağ alt köşesinde virüs tehlikesi var diye bir yazı çıktı
bilgisayarımın bütün programlarınada baktım hiçbir yerde virüs içeren herhangi birşey yoktu
bilgisayarı tekrar tekrar açıp kapattım ama hep virüs tehlikesi denen yazı her seferinde de çıktı
virüs tehlikesi var denen yazının çıkmaması için ne yapmam lazım?

virüs tehlikesi var denen yazının çıkmaması için ne yapmam lazım?

sorunuzun cevabı aşağıdaki linktedir..
http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,4179.0.html

iyi günler, benim bilgisayarda açılınca kendiliğinden winime diye bir program devreye giriyor bu nedir virüs felanmı?nasıl yok edebilirim?

bılgısayar acılmıyor.guvenlı mod ve ag desteği ile guvenlı mod dıyor hepsıyle denedım ama açılmıyor!yardım ederseniz sevinirim

Eğer format atma imkanınız varsa en doğrusu seçenek format atmanız...

Adobe Reader le açılan dosyalarım var kopyala yapıştır dediğimde harfler bozuk çıkıyor.
word yada abiword de açmayı denedim açılmadığı gibi bilgisayarım dondu
A.Reader i sildim ve dosyayı birlikte aç yaparak word le denedim yine açılmadığı gibi bilgisayardaki bütün açık pencereler birbirine yapıştı.üstelik bilgisayarı kapatamadım bile..
dökümanlarımı harfler bozulmadan hangi dosya ile kopyala yapıştır diyebilirim?

adobe reader da select tool ile seçim yapıp kopyalayıp yapıştıra bilirsiniz..
türkçe karakterler varsa çıkmaz onları değiştirmeniz lazım yazıyı yapıştırdıktan sonra turan latin fontunu seçin o türkçeye en yakın font tipi daha sonra diğer yazı tipine geçebilirsiniz..

eğer resim var ise resimleri select tool ile seçemezsiniz..
snapshoot tool ile seçim yapıp word a yapıştırabilirsiniz...

adobe reader 8 kullanıyorsanız tools menüsünde select & zoom menüsünde bu butonlar..
bu butonları yukarıdaki butonların arasına yerleştirmek için.
butonların üzerinde sağ fare ile tıklayıp more tools seçilip eklemek istediğin butonların yanına işaret koyabilirsin..
diğer sürümlerde butonlar vardı.
abbyy fine reader proğramı ile pdf dosyasını word'a dönüştürebilirsiniz ama o da türkçe karakterleri algılamıyor..

güzel bir bölüm olmuş yardımcı olan kardeşlerimize
peşinen teşekkürlerimi sunarım sağ olsunlar var olsunlar...

bir arkadaş ttnet adsl şifresini unutmuş öğrenmek istiyor. ben de telekoma gitmen gerekir herhalde dedim ama, internetten öğrenilir mi acaba?

Şifrenizi unuttuysanız, 444 0 375 TTNet Müşteri Hizmetleri'ni arayarak öğrenebilirsiniz.

Kullandığınız şifrenizi değiştirmek için ise web sitesinde 'kullanıcı işlemleri'ne girerek, şifrenizi değiştirebilirsiniz.

bu hızlı cevap için teşekkürler.

rica ederim..

değerli kardeşlerim pc mi açtığım gibi pc mde bir yazı çıkıyor

"D: dosyası ntsf yi tarıyor diyor isterseniz bir tuşa basıp atlatabilirsiniz ama kesinlikle taramanızı tavsiye ederiz "diyor ve tarayıp sonra pc açılıyor

bu neden böyle oldu ne yapabilirim bu yazıyı yok etmek için bana bir öneriniz ve yardımınız olabilirmi?

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com