Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Media Player ile ilgili..

Değerli kardeşlerim media player ve media player classic bilgisayarımda yüklü.Media player classic ile bilgisayarda yüklü videoları izleyebiliyorum cd dekileri oynatmıyor media player zaten hiç çalışmıyor.. :-\ :-\ :'(
Ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz?

oynatabildiğiniz dosya uzantısı nedir.. gerekli bir eklenti silinmiş olabilir..
tekrar kurmayı deneyin
media player indirmek için tıklayınız..

Cd yi takıyorum media player işareti yanında yürüt yazıyor tıklıyorum hiç birşey açılmıyor .Bilgisayarımdan girip açmaya çalışıyorum classic de açmıyor ötekisi de..
Verdiğiniz linke bir bakayım inşallah olur.

Sayın Prof. kardeşim bu linkteki program bilgisayar ile uyumlu değilmiş :( Media player 11 denedim mollacami.com da verilen linkten yükledim ama programın varlığı bile belli değil denetim masasından baktım sadece ismi yazıyo boyutu falan yazmıyor sanırım yüklerken hata yaptım :-[

media player 11 i kaldırıp denemelisin kardeşim.. yada media player 11 tekrar kurmalısın benim verdiğim 10 olduğu için bu uyumlu değilder..
denetim masasında windows güncellemeleri göster derseniz media player 11 i görebilirsiniz onları silip bunu kurun yada media player 11 linkini vereyip onu tekrar kurun..

media player 11 indir..

Windows orijinal değilse, media player 11 sorun teşkil etmesin? İndirip kurmada yani...

http://ftp.freenet.de/pub/filepilot/windows/multimedia/video/k-lite_codec_pack/klcodec417f.exe

codec paketi...

Media playeri kurduktan sonra bu paketi de deneyin...

izlemek istediğin divx yada dvd ise gerekli codec yada programı kurman gerekiyor kardeşim.. ama normal vcd ise çalıştırması lazım..

Mollacami.comdaki linkte orjinalliği denetlenmişti ve orjinal microsoft yazılımı yazısı çıktı yükle yazıyordu tıkladım ve yükledim 11 i.Şimdi ise kaldırdım çünkü hiç bir fark olmadı. :-[
Şimdi ben 11 tekrar yükleyeyim mi?
İzleyeceğim dvd değil.Dosya türü:M3U Biçimli Ses yaızyor özelliklerde. :-\

kardeş m3u liste uzantısıdır. o listenin gösterdiği yollarda dosyalar yok ise açılmaz..
bilgisayarda olan bir mp3 ü media player ile dinleyebiliyormusunuz..

Kusura bakmayınız sayın Prof. cahillik işte bilmiyorumki hiçbirşey işinizi zorlaştırıyorum. :-[ Programı yükledim ama yine aynı .Mp3 classic ile dinleniliyor Media Player ile birlikte aç diyorum açılmıyor 11 in varlığı gözükmüyor listede kısayoldan açmaya çalışıyorum yine yok :'(

media player yüklerken uzantıları seçtiniz mi kardeşim..
hata kodu filan veriyormu
dosya çalıyor gibi de ses mi çıkmıyor..

Tümünü işaretlemiştim dosya türleriydi sanırım(eğer doğru anladıysam dediğinizi)
Program hiç açılmıyor kısayolunu gönderdim masaüstüne hata kodu da yok ancakbirlikte aç deyip classici seçersem çalıyor.Media player yüklenmişi denetim masasından baktım ama varlığını algılamıyor dosyalar.

kardeşim şu işlemleri uygulayın probleminiz çözülmesi lazım..

Başlat'dan Çalıştır'a gelin.
Aç kutusuna regsvr32 jscript.dll yazarak Enter'a basın. Gelen uyarı penceresini Tamam butonuna basarak kapatın.
Başlat'dan Çalıştır'a gelin.
Aç kutusuna regsvr32 Vbscript.dll yazarak Enter'a basın. Gelen uyarı penceresini Tamam butonuna basarak kapatın

Allah razı olsun cümlenizden çok teşekkür ederim ..

rica ederim kardeşim. cümlemizden razı olsun..

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com