Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bilgisayar ile ilgili problemlerinizi burada paylaşabilirsiniz..

rica ederim kardeşim cümlemizden razı olsun..

s.a arkadaşlar bana yardımcı olabilirmisiniz?

Bilgisayara yeni format atıldı normal gidiyordu ama şimdi sağ alt köşede şöyle bir yazı çıkıyor;

''bu windows kopyası, orjinal windows doğrulamasından geçmedi''

''yazılım sahteciliği kurbanı olmayın'' masaüstüde karardı ne yapmalıyım?..

o problem değil kardeşim windowsu güncellemek istediğinizde her zaman çıkar ekranın kararmaması lazım ama

ama daha önce hiç böyle bişey olmamıştı? ilk kez oldu.. yinede teşekkür ederim..

Basit bir durum değil; ürün anahtarı uyuşmuyor. O durumda bilgisayar kullanmak çok zor bir durum. İşletim sistemini bir bilgisayarcıya yüklettiyseniz (böyle yarım iş yapması çok normal) ondan isteyin düzeltmesini.

Zaten bilgisayar çok yavaş.. ve her gün hata veriyor düzeltiyoruz bi şeklde ama bu sorun bizim düzeltebileceğimiz bişey değil anlaşılan.. ???
teşekkür ederim yardımlarınız için..

Prof kardeşim benim bilgisayarımda bi hata uyarısı veriyor sürekli

Microsoft Windows
COM Surrogate Çalışmayı durdurdu
bir sorun, programın düzgün çalışmayı durdurmasına neden oldu. Lütfen Programı kapatın.

Programı kapat

Şeklinde uyarı veriyor acaba neden olabilir...

video açarken mi veriyor kardeşim.. neronun video playeri olduğundan dolayı kaynaklanıyor olabilir
aşağıdaki dosyayı bulup adını değiştir.. nevideo1 yap istersen lazım olunca geri düzeltirsin

Program Files>>>Common Files>>>Ahead>>>DSFilter>>> "NeVideo.ax"

Maşallah Deli_Prof Süper bir hizmet Arkadaşlar ben de vakit buldukça bu konu altında yardım edebilirim
Selametle

evet prof kardeşim. yalnız nero yok bende gom player var ondan olabilir mi?

ben pcmi uyutmak istiyorum.vista uyuyodu.bu xp yi hiç sevmiyorum.hiç uyumuyo hep çalışıyo.

codecten de yapabilir kardeşim.. işletim sistemin vista mı

ben pcmi uyutmak istiyorum.vista uyuyodu.bu xp yi hiç sevmiyorum.hiç uyumuyo hep çalışıyo.

Kapatma işlemini yaparken Bekleme moduna Alırsanız bilgisayarınız Mışıl mışıl uyuyacaktır Ayrıca uyandırmak için herhangi bir tuşa dokunmanız yeterli

Kapatma işlemini yaparken Bekleme moduna Alırsanız bilgisayarınız Mışıl mışıl uyuyacaktır Ayrıca uyandırmak için herhangi bir tuşa dokunmanız yeterli
formt atıldı syn prof kardeşim.xp yüklemişler.sevgili nihat uyumuyo işte,hala çalışmaya devam ediyo,sesi solugu kesilmiyor.

formt atıldı syn prof kardeşim.xp yüklemişler.sevgili nihat uyumuyo işte,hala çalışmaya devam ediyo,sesi solugu kesilmiyor.

benim pc de uyudumu nihat kardeşimizin dediği şekillerde uyanmıyor illa power tuşuna bas diyor bende uyutmuyorum..

masaüstü sağ fare özellikleri açın
ekran koruyucu >>>> güç >>>> gelişmiş seçeneğini aç
bilgisayarın uyku düğmesine bastığımda kısmında askıya al yap tamam diyerek ekranları kapat..

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com