Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

İşte Ergenekon'un tarihçesi!

ALLAH sizi sevdiklerinizle haşır etsin bizi de tabi

buda senin seviyeni gösteriyor işte bu kadrsın sen
yönetim bakalım ben isteseydim bu konuya cevap yazmayı izin verimiydi muamma
senin kadar ben acıtasyon yapmasını bilmiyorum burada biri eleştirilenize cevap verdim diye hemen dikleştiniz neden zorunuza gitti ben burda açıkca hiç yorum yapmamaış tım ancak bu konudaki saçma yorumları görünceye kadar sabrımı zorladınız hoca lakapı nerden geliyor senin bilidpğin çok belli zaten asrın lideri hakkında böyle konuşmanız çok saçma burada yazılanların kaynağını gösterin bende susayım ha asılsızca siz hocamdan özür dilersiniz biter

buda senin seviyeni gösteriyor işte bu kadrsın sen
demişssin ama sizde işte bu kadarsınız yazdıklarınızı daha doğrusu çamurlarınızı >:( dayanamadın iki laf da ben edeyim istedim biz burda güzel şeyleri paylaşmak,aile olmak dinimizle ilgili bildiklerimizi paylaşmak,bilmediklerimizi'de öğrenmek için giriyoruz senin kimi sevdiğin bizi hiç enterese etmiyor propagandanı başka yerde yap zaten belli amaçlı gelmissin senin hoca dediğin adam da senin fikirlerinlede hiç mi hiç ilgilenmiyoruz ,yoruz kelimesini kullanıyorum diğer kardeşlerim de benimle aynı görüşü paylaşır sanırım hadi kardeşim miting alanına bizlerin huzurunu'da bozma olurmu güzel kardeşim...

bakın burda hepimiz kardeşiz çünkü hepimiz elh.müslümanız ama ben burda bir şey söyledim diye hemen üstüme geldiniz ben buna kızdım yani eğer ben o görüşü destekleseydim sorun olmayacktı ama ben karşı çıktım diye bunları işittim ben kabul edersiniz ki ters olan şeyleri söylemeyilim yani burda siz bunları desteklediniz yada kötülediniz diye bende buna eşlik edemem bunu kabul edin lütfen bende kendi düşüncemi söyleyeceğim elbette doğal olarak ozaman bunları söyleyenlerde bende kendi düşüncemizi yazdık ama karşı görüşlüyüm diye üstüme geldiniz nedn kimse bunları yazanları uyarmadı beni direk uyardı

Genç-mücahide kardeşim.Zehirli okta o kadar yazı yazdınız ve konunuz kaldırılmadı,üstelik kaldırılması talep edilmesine rağmen.Zehirliok ile molla baglantılı oldugunu bılıyorsunuz.Fakat orada konunuz kaldırılmadıgında hıc ayrımcılık yapılıyor gıbı bır kelıme kullanmadınız yonetıme soz etmedınız.Oysa aynı yonetıme sahıp.Herkes gorusunu saygıyla kuralları cıgnemeyecek sekılde soyleyebılır.Lakın cumlelerı çizgiden çıkaran sizsiniz.
Cümlelerinizi ve cümleleri baştan okursanız eminim ki mahçubiyet altına gireceksiniz.Yinede hüsnü zn ile yaklaşıyoruz.Selametle

ben altan aldıkça siz üste çıkmayı başardınız her zaman sizde yazılan yorumları baştan okuyun iftiraların önüne geçin sonuçta ben hep kanıla konuştum ama burdakiler asılsız olduğu için tepki vermek zorunda kaldım...

tam benlik bir konuymuş ama gülmekten yorum yapamayacağım ::)

bu gülme ağlanacak halimize güleriz ağlaması :'(

ergenekonun e'sinin nerden geldiğini biliyormusunuz?

kardelen tahmin etsene! ;)

ergenekonun e'sinin nerden geldiğini biliyormusunuz?

kardelen tahmin etsene! ;)

Tahmin değil, kitabını bile yazarım sn Cepni :)

Ama bir sorunumuz var :(
Sayın Mücahide ergenekonun ötesinde Sayın Erbakan'dan özür dileyip, bizi affetmesini beklememizi istiyor ::)

Bu arada değerli yorumlarınızı eksik etmeyin. Merakla bekliyor olacağım. Konu içi yorum yapmayalı uzun zaman olmuş baksanıza :P :D

________

Saygıdeğer üyemiz seviyeye inmekten bahsetmiş. Seviye inmesine gerek yok aslında.
Şu bilinen birşeydir ki; MOLLA seviye yükseltir. Level atlamaya ne dersiniz sayın Mücahide;)

Yahu yazmayacağım diyorum ama şu dilime bir türlü sahip çıkamıyorum :-[

Kıymetli Mücahide kardeşim. Eğer ki siz yönetimi ele alan suçlayıcı ve aşağılayıcı yorum yapmasaydınız kardeş, kardeş geçinecektik burada. Her ne kadar, aynı davada yürümüyor olsakta!

MOLLA da tek bir dava vardır. O da siyasetin haricindedir. Ha bizlere bir güzellik yapılmış. Siyaset içerikli haber ve ilgili konuları tartışma, yorumlama imkanı verilmiş. Ne güzel değil mi? Şimdi uslu uslu yolumuza bakma zamanı. ;)

kardelen 54 benim senle sorunum olmazda

'Sayın Mücahide ergenekonun ötesinde Sayın Erbakan'dan özür dileyip, bizi affetmesini beklememizi istiyor '

benim yazdıklarımdan bu cümleyi çıkarıyorsan ben daha ne diyeyim ki sana ben diyorum ki bak ii anla sonra çarpıtma lafları
bunların kaynağını gösterin bende tamam diyeyim ha yok biz kaynak gösrteremeyiz diyorsanızda boş laf olduğu için iftira ettiğiniz için özür dileyin dedim ama kaynağı varsa susarız elbette açıklaması olur kaynakla konuşun benle lütfen

diyorsinki aynı yolda olmazsak bile ben hak yolundayım sen nerdesin bilemem tabi bizim kavgamız derdimiz hakkın hakim olması
biz şu ayetten yola çıkıyoruz

'hak geldi batıl zail oldu '

Ha anladım. Siz siyaset kulvarında kapışalım istiyorsunuz.

Hay hay efendim. İsteğiniz başımız üstüne ;)

Bu arada laf çarptırmak ne haddimize. Benim\bizim kadar açık konuşan biri her zaman çıkmaz karışınıza 8)

Bu arada "aynı yol"dan kastım siyasal alandı. Laf çarpıtmaysa asıl burada var kıymetli üyemiz Mücahide!
Elbette ki hepimiz HAK DİN yolcusuyuz. Yoksa bunda şüpheniz mi var?

bakın siz şuan benimle nefsiniz adına konuşuyorsunuz ama ben davam adına konuşuyorum farkı fark edin lütfen nefsinizin her istediğini vermeyin şımarıır

.....asrın lideri hakkında böyle konuşmanız çok saçma burada yazılanların kaynağını gösterin bende susayım ha asılsızca siz hocamdan özür dilersiniz biter

:o :o >:(

Asrın lideriymişşş..Kardeş iyi misin sen,yok daha neler artık..Tövbe Ya Rabbim..Hala hayretler içersindeyim..Tamam sev,saygı göster ama herşeyin bir ölçüsü var,senin sizin bu sevginiz Onu asrın lideri yapmaz,yapamaz..

Bu kadar kişi saçma konuşuyor bir sen doğrusun öyle mi kardeşim;''HAK''tan bahsediyorsan ve ''HAK''lılık iddia ediyorsan,önce şu ''Asrın lideri'' lafını at bir kenara kardeşim..

kardeş çokluğun ne dediği önemli değil ALLAH ne diyor ben nurumu bir avuç insan elinden tamamalayacağım demekki çok olmak önemli değil
(ha şimdi burdan şunu çıkarmayın bak işte bunlar kendilerini ne görüyorlar demeyin ben size ayette geçen tek bir cümleyi söyledim demekki hakkın yani doğrunun söylenmesi çokluğa bakmıyor güzel kardeşim benimn)

dünya müslümanlarının imamıdır
pek çok hadis de ve ayette müslümanların bir imamı olacağına işaretler ve vardır
esasında Hocamız,cihat emiridir

4 mart 2009 tarihli gazeteler bakarsanız Erbakanın kızının kadın -erkek karışık bir şekildeki toplantılarda eller havada,baş sıkma baş, etek -ceket konuşma yaptığını internet üzerindeki tüm gazetelerde görebilirsiniz.Haber daha yeni...

Şimdi ben sormak istiyorum asrın lideri, hemde mücahit ,hem de imam, bir kişinin ,hak geldi batıl zail oldu diyen bir kişinin yetiştirdiği evlada bakar notunu veririm ben önce,

Senin bir hatun olarak ne işin var erkeklere vaazda,

hani senin omuzlarını örten başörtün,hatlarını belli etmeyen pardesün,

niye eller havada nerdeyse kolunun yarısına kadar bileklerin açık,

kardeşim ,kızı bağlamaz diyebilirsinde hiç radyo-tv-internet üzerinde dolaşıp bakmıyor musunuz,

israili vuran füze anlaşmalarını ilk imzalayan erbakan,

lütfen ama,

zamanın yöneticileri- bakanları tv tv gezip imzalayanın açıklanmaması kaydıyla herşeye evet dediklerini açıkladı,

sizler uyuyor muydunuz o sırada acaba,

birde kanıt vermesi gereken iddiayı çürütecek olandır .........

Türkiye deki İslamın kötü anlaşılmasının tek sebebi erbakandır,

imam hatipleri meşhur lafıyla dara sokan odur,

başörtüsünü yine tek lafıyla kana bulayan odur,

darbelerin tek sorumlusudur,çünkü nerde neyi nasıl ve ne biçimde söylemesi gerektiğini maalesef tecrübe ve yaşına rağmen öğrenememiştir,

çok yazılacak varda neyse....

Türkiye deki İslamın kötü anlaşılmasının tek sebebi erbakandır,

imam hatipleri meşhur lafıyla dara sokan odur,

başörtüsünü yine tek lafıyla kana bulayan odur,

darbelerin tek sorumlusudur,çünkü nerde neyi nasıl ve ne biçimde söylemesi gerektiğini maalesef tecrübe ve yaşına rağmen öğrenememiştir,

çok yazılacak varda neyse....

kesinlikle katılıyorum imam hatipliler bizim arka bahçemizdir deyip baya zamanında boy göstermişti sayın Erbakan. Geriye dönülürse Dini ,siyasete alet eden de ilk kendisidir, bugün başörtüsü bu hale getirildi ise temelinde kendisinin yaptığı siyaset yatar.
(diyorsinki aynı yolda olmazsak bile ben hak yolundayım sen nerdesin bilemem tabi bizim kavgamız derdimiz hakkın hakim olması
biz şu ayetten yola çıkıyoruz

'hak geldi batıl zail oldu ')
sayın kardeşim senin gönderdiğin yazılara baktım hep siyasi içerikli ne hak yolundan bahsediyorsun sen..." hak yol Allah'ın yoludur "hani... yazılarında böyle birşey görmedim ben ..süzme siyaset kokuyor ,ilk önce mantıklı kişi eğer dinini seviyorsa dininin güzelliklerini sunar (Eğer amaç buysa )hepimiz eğer ehli müslümansak...neyse bence sen gönderdiğin mesaj'larını bir gözden geçir saldırıyı asıl senin yaptığını göreceksin..selametle kardeşim

yaaa ben bu kardeşimizi anladım :) bu kardeşimizin canı sıkılmış kendisine uğraş arıyor :D sanırım canının sıkılması geçmiştir yeterince kendisiyle ilgilendik Mmücahide kardeşimde sanırım stresini atmıştır artık hı... ;)

Siyasi Haberler

MollaCami.Com