Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Milli Gazete'den AKP'ye: YUH!!!

Milli Gazete'den AKP'ye: YUH!!!
Son zamla birlikte doğalgazın fiyatı yılbaşından bu yana yüzde 82 arttı. Bu zammı birçok gazete birinci sayfasına taşıdı; Fakat bir manşet vardı ki...

Doğalgaz zammını birçok gazete birinci sayfasına taşıdı; Fakat bir manşet vardı ki oldukça kısa ve mesajı net.
Milli Gazete 'YUH OLSUN' başlığı ile çıktığı manşetinde Sağ, sol demeksizin her kesimden tepki toplayan Doğalgaz zammına en büyük tepkiyi gösteren gazete oldu...

Haber5.com

FAKİR FUKARA ,GARİP GURABA....İNSAF YA....BU KADAR ZAM BAŞKA ÜLKEDE OLSA NE OLURDU....bu sene doğal gaza geçtik yemin ederim kara kara düşünüyorum,bu faturalar nasıl ödenecek....yazıklar olsun bende de.

Milli Gazeteye bakma. Ne yaptığını bilmez. Bir zaman da AKPnin Cumhurbaşkanını seçmesi için destek veriyordu. Holdinglere para verin diye Gurbetçilere reklamlarla çağrı yapıyordu. Ne oldu o paralar? Bu gazetenin destekçileri tarafından hortumlandı.

Milli Gazeteden yuh muş. Erbakan sanki çok iyi ayak. Yapmayın yahu! Zamları tamam devlet koyuyor ama doğalgazın zamlanması dışarıya muhtaç olduğumuz için. Hükümet de devlet de yabancıların esiri. Bu şekilde davranmaları lazım onlardan aksini beklemek zaten yanlış olur. Nedense Türk Milleti olarak(Orta Asya daki Ötüken topraklarından bu yana 2000 yıldır yaşayan Türk tarihlere kazınmış; artık Türklük damarından mı bilinmez) acayip gururlu bir milletiz. Nedense hatayı kendimizde aramayıp başımıza kim geliyorsa ona saldırıya geçiyoruz. yahu başa onları getiren de bu millet onları lanetliyen de. Tamam birkaç kişi oy vermemiş gelmesini istememiş olabilir ama sonuçta oraya bu milletin toplam oyuyla geçtiler. Bir millet nasılsa o şekilde yönetilirmiş. Demek ki bu şekilde yönetilmeyi hak ediyoruz. İtiraz edceğiz ancak medya diliyle değil. Her medya kendi kuruluşunu başa geçmesini ister. Sanki milli görüşçüler çok sağlam ayak, sanki mhp liler harika yönetir bu milleti, ya doğan grubunun suyundan iden bir parti o zaman sanki çok refah yaşıyacağız. Hiçbiri çözüm değil. Peki çözüm ne?

herkesin fikrine saygılıyıM.....O SADECE BİR HABER YOKSA KİmSEYİ ÖVMEDİM...SIĞINDIĞIM TEK ŞEy YARADANDIR..VARİSLERİDİR ...Başkası hikaye

yanlış anlamışsıznız zaten size karşı dğeil habere karşı yorumlar yapılıyor haberi paylaştığınız için teşekkürler

güvercin 24 seni bir büyüğün hakkında saygıya davet ediyorum
kimse haddini aşmasın

herşey ortada biz bop eş başkanı olan bir başbakana sahibiz daha söze ne hacet

http://www.akpgercegi.com/

izle ve dinle kendi ağzından çıkmış sözlü hemde

mücahide kardeşim ,verdiğiniz linke baktım .genelde katıldığım konular.lakin kim ne yaparsa yapsın.şunu biliyorum.""ne olursan ol nereye kadar yükselirsen yüksel,kendini VARİSLERLE bir görme""ne olursan ol,nereye kadar yükselirsen yüksel VARİSLERİN ayağı tozu olmaya gayret et."acizane. ne demek istediğimi anlayan anlamıştır.

linki anladığınız çok belli

Milli Gazeteden yuh muş. Erbakan sanki çok iyi ayak. Yapmayın yahu! Zamları tamam devlet koyuyor ama doğalgazın zamlanması dışarıya muhtaç olduğumuz için. Hükümet de devlet de yabancıların esiri. Bu şekilde davranmaları lazım onlardan aksini beklemek zaten yanlış olur. Nedense Türk Milleti olarak(Orta Asya daki Ötüken topraklarından bu yana 2000 yıldır yaşayan Türk tarihlere kazınmış; artık Türklük damarından mı bilinmez) acayip gururlu bir milletiz. Nedense hatayı kendimizde aramayıp başımıza kim geliyorsa ona saldırıya geçiyoruz. yahu başa onları getiren de bu millet onları lanetliyen de. Tamam birkaç kişi oy vermemiş gelmesini istememiş olabilir ama sonuçta oraya bu milletin toplam oyuyla geçtiler. Bir millet nasılsa o şekilde yönetilirmiş. Demek ki bu şekilde yönetilmeyi hak ediyoruz. İtiraz edceğiz ancak medya diliyle değil. Her medya kendi kuruluşunu başa geçmesini ister. Sanki milli görüşçüler çok sağlam ayak, sanki mhp liler harika yönetir bu milleti, ya doğan grubunun suyundan iden bir parti o zaman sanki çok refah yaşıyacağız. Hiçbiri çözüm değil. Peki çözüm ne?

kardeşim çözüm sensin herhalde sen geç bari başa >:( hekese vermiş veriştirmişsin.

kardeşim çözüm sensin herhalde sen geç bari başa >:( hekese vermiş veriştirmişsin.

Değil mi ya, haklısınız :)

Bazen insanlar ona buna çamur atmakla çözüm bulduklarına inanıyor. Oysa biz sorunlara çamur atıyoruz ::)

Not: bir dönem sessiz kaldım ama şu sıralar siyaset bölümünde yorumlara dahi yorum yapabilirim.
Eleştiri nasıl olur, neye olur öğrenmek gerek!...

Siyasi Haberler

MollaCami.Com