Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Her Konuya Aynı Yorumu Yazmak

Degerli kardeslerim, üzerimize alinalin bu konuyu ama gönül koymayalim lütfen.

Bir önceki mesajimda da belirttigim gibi benim derdim mesajlarin yanlissiz yazilmasi degil asla. Gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum, bazi yazilari tekrar tekrar okuyorum anlayabilmek için. Bu da benim özürüm iste :-\

Yoksa yapilan yorumlara asla bir sözüm yok. Her yorum degerlidir benim için. Ben bir konuyu açtigimda yapilan bütün yorumlari okumadan yorum bile yazmam ki bir baska kardesimizin dediginin aynisini demeyim diye. Eger birisi ile ayni fikri paylasiyorsam o kardesimizin hakkina girmemek adina ondan alinti yapar, o kardesimizin dedigine katildigimi ifade ederim. Her zaman yapamasamda cok dikkat ederim buna.

Bence kimse yorum yaparken çekinmemeli, aklindan geçirdiklerini buraya aktarmali. Ben sadece açilan konudan degil de, yorumlardan da ders aldigim çok olmustur. Bunu beyan etmektende geri kalmamaya çalisirim.

Kirdiysam özür dilerim, maksadim bu degildi. Sadece degerli yorumlarinizi daha iyi anlayabilmek için bunu söyleme ihtiyaci hissettim.

Kirdiysam özür dilerim, maksadim bu degildi. Sadece degerli yorumlarinizi daha iyi anlayabilmek için bunu söyleme ihtiyaci hissettim.

Çok dozunda ve yerinde bir uyarıydı, kardeşlerimizin sizi yanlış anlayacağını düşünmüyorum. :)

bu yazıyı pek beğendim,

ama üstüme alınmadım ::)

Hepimiz biraz üzerimize alınmalıyız bence :)

İlk üye olduğum zamanlarda açtığım konulara ve yaptığım yorumlara bakarak şunu söyleyebilirim bu meseleyi üzerine alınmak çok şey katıyor insana. Kendini yetiştirmek için çaba sarf ediyorsun. Bu çaba hem foruma verdiğin değeri hem arkaşlara verdiğin değeri gösteriyor.

Ama yazan samimi, içten olsun da varsın noktası, virgülü olmasın. :)

Bir iki kelimelik yorum bile konuyu yollayan kişinin ve yazarını mutlu mesut eder, bu mutluluğu çok görmeyin Ancak eğer ikinci önerme doğruysa unutmayın o yazıları yazanlar sizlerle bilgilerini paylaşıyor ve katkıda bulunuyorlar.

Birgün bildikleri şeyleri yazmaktan vazgeçip “aman canım ne gerek var, ben biliyorum o bana yeter” derlerse işte o zaman görürsünüz. Şu anda dünyada ki en pahalı şey bilgi.
Yukarıdaki yazılan yazılara baktığımız da genel bir sıkıntı...

Kısaca teşekkür etmek,bana göre o konu hakkında yazılan yazıyı(eğer okuduysa) beğendim..anlamına gelir...
Ben de yazılan yazı hakkında,beğendiysek,ilave düşüncelerimiz varsa, az da olsa,kısa da olsa fikir beyan edilmesini düşünüyorum...
Yazıyı beğenip(beğen butonu olmadğı için)beğendiğini ifade anlamında teşekkür edilebilir...

Sizin Makaleleriniz

MollaCami.Com