Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Forumda deprem yapmak istiyorum

depremi burda yapmak istiyorum ama konuyla muhatap olan beni adam saymadiklari icin yapamiyorum , malum suslu sozlerle kandirilmis sizler .... icin icine bide islam dan bigisi varsa bas taci etmektesin... gercek temiz yurekli insanlari deillllllllllllllllllllllllll

Ben depremden çok korkarım.

korkmayin da gelin konumuza ..... vahit koc beyin sozleri beni tatmin etmiyor

Konu depremdi konuya yorum yapmakla konuya gelmiş oldum
Öbür konuyu araanızda halledin bizleri karıştırmayım :):)

dusunen insanlar degilmisiniz .... beynimiz var dimi... ben bu cahil halimle bile yaziyorum ... yureklerine inandigim insanlari savunuyorum....hemde bence cumlelerle bende sizce cumleleri bekliyorum

Bende ciddi zannettim Allah iyiliği versin, kitapçı kardeşim...

dusunen insanlar degilmisiniz .... beynimiz var dimi... ben bu cahil halimle bile yaziyorum ... yureklerine inandigim insanlari savunuyorum....hemde bence cumlelerle bende sizce cumleleri bekliyorum

yazdığıma göre düşünen insanım. Şu an için
depremi burda yapmak istiyorum
dediğinizi hatırladığım için beynim varmış. Yüreklerine inandığın insanlar sizce kimler bu vesile ilede sizce cümlesini benden aldın.

Deprem yapmak istiyorsunuz,Cenab-ı Hakk tarafından bir tufan verilirse o zaman cevabınız haliniz ne olur merak ediyorum....

Burda deprem olmaz,başka forumlarda istediğiniz depremi de yapabilirsiniz,fırtınayı da estirebilirsiniz...

bu sadece bi deyim kardesim anliyamadiniz mi?

yazdığıma göre düşünen insanım. Şu an için dediğinizi hatırladığım için beynim varmış. Yüreklerine inandığın insanlar sizce kimler bu vesile ilede sizce cümlesini benden aldın.

uykum geldi yatsi ve virdlerimi yapmaliyim......dolaysiyla biraz sert olmus olabilirim ozur dilerim ...... konuya muhatap olmadiginiz icin kirildim sadece ben kirilinca kirarim

Anlamada sıkıntı yaşamıyorum hamdolsun..

Halinize ahvalinize bakın,kimlere saldırıp neyin öfkesine kapıldığınıza bakın isterseniz..

Keşke siz beni anlayabilseydiniz...

lutfen kirici olmak istemiyorum .....damla.... bana bulasma kardesim bulasma....

uykum geldi yatsi ve virdlerimi yapmaliyim......dolaysiyla biraz sert olmus olabilirim ozur dilerim ...... konuya muhatap olmadiginiz icin kirildim sadece ben kirilinca kirarim

Önemli değil kardeşim.
Siz bir başkası ile muhatap iken bizim araya girmemiz iyi olmaz, icap edersede girilir orası ayrı konu...

Hayırdır herkesin sizi alttan almasını mı bekliyorsunuz,niye zorunuza gidiyor ki gerçekleri yazmak.Kırıcı bir kelime söylemedim bile.

Hakkımda yorum yapabilirsiniz,kırılmam da gocunmam da.Lakin,değer yargılarımız hakkında,peşinde olduğumuz dava hakkında kimseye ama kimseye zerre miktar yorum yaptırmam,anam da olsa babam da olsa...

Herkesin herşeyi bilmesine gerek yok,herkes sadece ama sadece haddini bilsin yeter..

evet altan almani bekliyorum........... suvari abi beni sinir etmesin su mod........suvari abi seni cok severim cok sayarim bilirsin...... ama siteyi cokertmeye bu mod yuzunden olmama engel ol kalbime dokunuyo..... iyi niyetimi kullaniyor

Kimsenin seni alttan almasını bekleyemezsin..

İkincisi bana şu mod diye hitap edemezsin..

Beni burdakiler tanır,adminlerde eski üyelerde..Şefkatimi merhametimi iyi niyetimi de bilirler..

Niye durduk yere sinir edeyim seni.Varsa bir sorunun,iyi niyetle sorup,inancına davasına saldırı yapmadan,çıkar yol istediğin takdirde,nasıl yardımcı olsam diye düşünenlerin en başında da ben gelirdim inan..

Bırak lütfen bu boş lafları,iyi niyetini kullanacak en son kişiyim,burda da dediğin şeye örnek gösterebilecek bir kelimen dahi yok..

Selametle

Cemaat ve Düsünceler

MollaCami.Com