Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

İskender Evrenesoğlu kimdir

İskender Evrenesoğlu kimdir, neyin nesidir? naksi oldugu söyleniyor , dogrumudur? ehli sünnetmidir?

bilgilendirirseniz sevinirim...

Şahısları değil de;beyanlarını sorarsanız daha uygun olmaz mı?
Selam ve dua ile...

kardesim, bu sahisin beyaniyla sahsiyeti ayni olsa gerek cünkü bu kisi birilerine bagli oldugunu iddea eden degil kendinin önünde kimsenin olmadigi iddeasinda oldugu hususlar var...

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=iskender+evrenoso%F0lu&nr=y&pt=iskender+evrenesoglu

bu adreste kendisiyle ilgili epey bişeyler yazılı.doğruluk payını bilmiyorum..belki işinize yarar...

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=iskender+evrenoso%F0lu&nr=y&pt=iskender+evrenesoglu

bu adreste kendisiyle ilgili epey bişeyler yazılı.doğruluk payını bilmiyorum..belki işinize yarar...

saglam birsey yok, hep duyumdan ibaret...yinede ilgilendiginiz icin tesekkürler...

Ya bu şahsı anlamak için derin bilgiye gerek yok. birazcık dinleyin yeterli. hemen bir kanaata varırsınız. bu adamın ehli sünnet olduğunda karar verenin ehli sünnet olduğundan şüphe ederim. Anlattıklarının dinle imanla alakası yok ya. sanki başka bir uydurma din anlatıyor. kendisinin rasül olduğunu ve kendisine Allah tarafından kitap indirildiğini söylemesi karar vermenize yeterli değil mi?

Ya bu şahsı anlamak için derin bilgiye gerek yok. birazcık dinleyin yeterli. hemen bir kanaata varırsınız. bu adamın ehli sünnet olduğunda karar verenin ehli sünnet olduğundan şüphe ederim. Anlattıklarının dinle imanla alakası yok ya. sanki başka bir uydurma din anlatıyor. kendisinin rasül olduğunu ve kendisine Allah tarafından kitap indirildiğini söylemesi karar vermenize yeterli değil mi?

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

evet bir kere dinlemeniz yeterli,

hatta bikaç kere dinleyip acı acı gülebilirsiniz de!

Rabbim doğru yolundan ayırmasın,amin,

aladin kardeşim....bir sahtekar bu kadar önemlimi.boş ver bu adamı...adamsa tabi..burada ismi geçmesi bile beni ürküttü.......

aladin kardeşim....bir sahtekar bu kadar önemlimi.boş ver bu adamı...adamsa tabi..burada ismi geçmesi bile beni ürküttü.......

kardesim, biz burda bes vakit namazini kilanlari bu adamin ! pazarlamacilari sapitiyor... hem sizin gittiginiz yol dogru hem bizimki ancak bizede kaydolmaniz lazim, ne zarari olur diyip saf müslümanlari kelime oyunlariyla kandiriyorlar...

Allah onları korusun hakikaten pek fazla bilgisi olmayan müslümanlar çok çabuk kandırılabiliyor :(

Bu konuda daha öncede mevzu gecmisti sanirim. Rabbim süflilesmis insanlri serrinden korusun

kendine kitap indiğini iddea etti. hatta o kitabın bazı ayetlerini yahidilik temayülü isimli kitapta okudum

bu kendini peygamber ilan eden sahtekar hakkında daha daha geniş bilgi almak isteyenler mustafa islamoğlunun YAHUDİLİK TEMAYÜLÜ isimli kitabına bakabilirler.

dinsizi imansızdan öğrenin diyorsunuz yani :D

Mustafa islamoğlunu tanımak isteyenlerde www.zehirli.org adresimize bakabilirler :)

dinsizi imansızdan öğrenin diyorsunuz yani :D

Mustafa islamoğlunu tanımak isteyenlerde www.zehirli.org adresimize bakabilirler :)

cok dogru... :)

Cemaat ve Düsünceler

MollaCami.Com