Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

SECIM SONUCLARI NASIL DEGISTIRILDI?

sen ve ben başörtüsüyle oyalanırken satılacak calınacak alınacak o kadar cok GEMİÇİK varki

niye o zaman başörtüsü tasarısını hazırlıyorlar peki?

cennet ırmağı kardeşime katılıyorum ve birde şuna değinmek işstiyorum bu sitede siyaset konuşulmasa daha iyi olmazmı?

hassasiyetin için teşekkürler

sen konuşma ben konuşmayayım gercekleri nereden ve ne zaman öğreneceğiz

Başörtüsü tasarısını hazırlayan aynı kişiler bakın zamanında neler demişler kardeşlerim;

Erdoğan, başörtülüleri 3-5 ağaca benzetti: “ Yani burada bizim
bireysel özgürlük anlayışlarımız eğer genel özgürlük anlayışının önüne
çıkarsa herhalde yanlış yaparız diye düşünüyorum. Geneli kucaklamak
durumundayız. Ormanı düşünelim, oradaki birkaç ağacı değil. Birkaç ağaç
üzerinden hareket edersek yanlış yaparız. Nitekim Türkiye’ de yapılan
kamuoyu araştırmalarının bu konudaki neticeleri çok açık net
ortadadır.” (http://www.akpgercegi.com/category/basortusu/)
.......
Meclis kitabında dedesinin sarıklı fotoğrafını gören AKP milletvekili:
“ Benim dedem sarık takmazdı; aydın bir insandı” dedi.
(01.05.2004 – Vatan) (Sarığı karanlık sembolü görenler, başörtüsü için
ne düşünür?)
.......
Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Mehmet Ali Şahin’ in başörtüsü
sorununa bakışı:
“ Başörtüsünü sorun sayanların sayısı yüzde bir buçuktur. Halk hangi
konuların öncelikle çözülmesini istiyorsa biz hükümet olarak bu sorunlara
odaklandık. Bizim gündemimizde halkın sadece yüzde 1,5′ inin gündeminde
olan bir konu öncelikli olarak yoktur. Olması siyaseten de yanlıştır.”
24.05.2006 – Milliyet
(http://www.milliyet.com.tr/2006/05/24/resim/birincisayfa.jpg)

Konu başlığını bu şekilde ayırdım, yorumda bulunmak isteyenlerin "Siyasi Haberler" bölümünden devam etmeleri daha doğru olacaktır. ::)

Bu tür tartismalari genel bölüm yapmanizi hele ki sitede herhangi bir konunun altinda yapmanizi istemiyoruz..

ne bu yaa...

siyasi haberler bölümü altinda akliniza ne geliyorsa yazin ama genele tasimanizaasla müsade edilmiyecektir..

pardon reis acemilimize say

çözerler olumlu düşünün bu gelişme bile umut vadediyor.bazı meseleler zamanla çözülür.ben inanıyorum çözülecek.umutsuzluk şirktir.umudumuzu yitirmeyelim.Allah ın yardımıyla.

secm sonuclari oynandi iddiasi bana inandirici gelmiyor

NEDEN?

CHP ve MHP ve digerleri o kadar mi saf ve aptallar

deniyorki AKP habersizdi..

En yaniltici iddia yüksek secim kurulunun sonuclarin imzali dosyalari nerede..

ben parti lideri olsam, üstüne üstükte her sandikta benimde adamlarinin oldugu bir parti lideri ve CHP gibi köklü bir partinin basinda olsam YSK yada CHA gibi kendimde bir secim istatistigi tutardim. birgün olmasin 3günde tam verilere ulasmis olayim ama kesinlikle tutardim..

sehir sehir, köy köy, sandik sandik veritabani kurar hepsini teker teker kor ve her sandigin basinda hangi partiden kimler varmis bir bir kayida aldirtirdim..

Sandik sandik kac kisi oy kullanmis kac sonuc cikmis kendi veritabanima eklettirtirdim..

telefon var vs vs

ve sanmiyorum ki diger parti liderleri bunlara es gecsin..

Bu iddia sadece ama sadece kaybedenlerin AVUTMA yöntemi olabilir..

diger bir yöntem farz edelimki benim partimin böyle bir gücü yok..

bu durumda dakkasina dakkasina kanal kanal haber haber tüm acilan sandik bilgilerini kayida aldirirdim. Yükselisini ilerlemeleri bir bir mercek altina alirdim.. %25 yutulur lokma degil.. farz edelimki böyle bir oynama oldu.. saniyesinde ortaya cikardi böyle bir sistemle..

bilgisayari sadece CHA kullanmiyor degil mi ;D ;D ;D

sahsen 2002 secimlerindeki programcilik deneyimlerimle bir secim veritabani kurmustum

2007 programcilik deneyimlerimde bu sistemin daha gelismisini kurmaya calistim ama vaktim sinirli idi..

eger vaktim olursa insllh 2012 icin daha kapsamlisini hayal ediyorum..

ben bir sahis iken bu kadar seyi düsünüyorsam bir parti liderinin sinek avliyacagini hic sanmiyorum..

Bu iddia tamamen kandirmacadan ibaret..

* * *

yok degil diyorsaniz.. bunlari gören muhalefet neden susuyor? Parti kapanacak diye zil calip oynayacak adamlar. Niye susuyorlar.. öyle bisi olsa var ya dakkasinda devreye girdilerdi.. binde birlik ihtimal olsa yine kiyameti koparirlardi..

* * *

Peki ama oynama nerdeydi?

Bilgisayar programi artik cocuk oyuncagi.. bilgisayari icat ettilerde PPSIKOLOJIK harbi diye bisiyi mi yapamiyacaklar..

toplum psikolojikmen sartlandirildi. Secim öncesi kutulastirildiönce ya ak ya kara dedirtildi.. alternatifi yoktu artik. ciddi baskilar vs.. bunun planlari taaa 2000 lilere uzaniyor.. Simdiki yatirimda yerel secimlere yapiliyor..

toplum insanlar yönlendirildi ciddi olarak GP, SP, DP vs zaten gecemicek deyip insanlar sartlandirildi vs vs

gercek oynama oylar kullanildiktan sonra degil, oylar kullanilmadan cok zaman önce olmustu :)

Adamlar pastayi böregi firinda pisirmis sofraya koymuslar.. diyorsunuz ki adam sihirbaz masadan pasta peydahladi.. kardes UNU VAR SEKERI VAR YAGI VAR.. helva bugün icat olmadi ki;)

Ben taraf tuttugum yada elestirdigim icin degil sadece programci mantiginda degerlendirmek icin yazdim..

umarim yanlis anlasilmaz..

mollada belirtilen siyasi bölüm disinda siyasi yazismalarin olmmasini ümit ediyoruz. insaallah olmazda..

siyaset bizden uzak olsunda ne halleri varsa grsünler.. toplum dogru oldumu, dogru lideri Allah fizanda olsa basima getirir.. biz kendimizi düzeltmeye bakalim ;)

selam sevgi ve dua ile

onlarında işine geliyor ellerinde yeterince birikim yok iktidara gelseler ne yapacaklar bunlarınkinin aynısını ama muhalefette kalınca kızılca kıyameti koparıyorlarki bu hem iktidara + puan hemde muhalefete +puan kazandırıyor

danışıklı dövüş anlayacağınız

ve yandaşlarına milletimize attıkları en büyük.........

onlarında işine geliyor ellerinde yeterince birikim yok iktidara gelseler ne yapacaklar bunlarınkinin aynısını ama muhalefette kalınca kızılca kıyameti koparıyorlarki bu hem iktidara + puan hemde muhalefete +puan kazandırıyor

danışıklı dövüş anlayacağınız

ve yandaşlarına milletimize attıkları en büyük.........

buna hic ihtimal vermiyorum, olsa olsa kazanamiyanlarin uydurdugu bir senaryo ... veya kazananlarin uydurdugu bir senaryoda olabilir , eh iste bizi kazandirdilarki cesitli olaylari bahane ederek bizi kapatsinlar... bu gibi iddealara komplo teorisi olarak bakiyorum...yoksa kazandiklari zaman bu durumdan nemalanacak okadar insan olurduki bunlari kimse göz ardi edemez... birde bunu siz biliyorsunuz biz biliyoruz secimi kasitli kaybetmis gibi gözüken partilerin secmenleri bilmiyormu...

Peki ama oynama nerdeydi?

toplum psikolojikmen sartlandirildi. Secim öncesi kutulastirildiönce ya ak ya kara dedirtildi.. alternatifi yoktu artik. ciddi baskilar vs.. bunun planlari taaa 2000 lilere uzaniyor.. Simdiki yatirimda yerel secimlere yapiliyor..

toplum insanlar yönlendirildi ciddi olarak GP, SP, DP vs zaten gecemicek deyip insanlar sartlandirildi vs vs

gercek oynama oylar kullanildiktan sonra degil, oylar kullanilmadan cok zaman önce olmustu :)

Evet herzaman bunu yapıyorlar zaten, gerek medya yolu ile gerekse internet üzerinden.
Bunlar çok önceden hesaplanıp önümüze sunuluyor sonra da "buyrun yiyin" diye servis ediliyor.
Seçim zamanlarında uyanık olanlar aldanmıyor, uyutulanlar ise seçimden sonra hayıflanmaya başlıyor.
Uyanık olalım kardeşler, aldanmayalım inşaallah :-\

mollada belirtilen siyasi bölüm disinda siyasi yazismalarin olmmasini ümit ediyoruz. insaallah olmazda..

inşaallah ::)

burnumuzun dibindeki gercekleri yada yanlışları görmezken veye bize gösterilmezken gercekleri kurtlar vadisinde arayan o kadar cok insan varki bi şekilde uyutuluyoruz vesselam

burnumuzun dibindeki gercekleri yada yanlışları görmezken veye bize gösterilmezken gercekleri kurtlar vadisinde arayan o kadar cok insan varki bi şekilde uyutuluyoruz vesselam

Allah yardımcımız olsun, sonumuzu hayreylesin. ::)

Siyasi Haberler

MollaCami.Com