Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Lütfen yardım edin, kafam çok karışık

Bana böyle yakıştırmalar yapmayın diye "SELAMÜN ALEYKÜM" yazdım oraya. Altına da kocaman not koydum ama etkili olmamış. 18 yaşında olduğuma inanmamışsınız, yusuf safa yılmaz yazın google'a çıkarım ben. girin bakın kaç yaşındaymışım, neymişim. Kafama sorular takıldı, tabii ki sorucam ama böyle her şeyde art niyet aramayın. cevaplar için teşekkür ederim, uğraşmışsınız.

selamun aleyküm güzel kardesim (ve aleyküm selam)
yillardir ateistlerle mücadele etmekten yorulduk gayri
gercekten cok yorucu oluyor hep ayni konularla cebellesmek..!

herseyden önce selamini aldik ve iade-i selam eyledik
buna mukabil gecenin bi yarisindan sabah saatlerine kadar arastirmis
ve cevaplar yazmaya calismisiz..
her ne kadar ugraslarimizin ecrini Rabbimizden beklesekte
senden gelen karsilik öyle olmamalydi..!

sahsi fikirlerimizi acik acik beyan edip
yasinin 18 olduguna inanmadigimizi söylememiz
ugraslarimizin önüne gecmemeliydi..!
hem, provakatörlük yaftasi da sana degil sorularaydi
(yoksa niyetin kötü olsaydi isim kullanmazdin..!)

herneyse
bundan böyle sorularina muhatab olmam.. rahat ol

gönlün, yüregin ve dahi kalbin
Allah.cc rizasi icin atanlardan olsun insaAllah

Dua ile

Hemen kırılmayınız afaki kardeşim :)

yıllarca ateistlere bir şekilde cevap verdik ama yenilen pehlivan güleşe doymazmış misali daha cok saldırmayı seçtiler..

bir de şu var. onlar zaten olaylara inançsal değil ideolojik bakıyorlar. bir çok ateist temelde ya farklı dinlerden ya misyoner ya farklı mezheplerdendir. hedefi ateizm maskesi altında islam inancına saldırmaktır.

hali ile onların tuzaklarına kapılan gençlerimiz de oluyor. ve farkına varmadan onların üslubu ile yaklaşabiliyorlar. benim düşüncem bin defa dahi yazsak tekrar tekrar sabırla yazmaya devam etmeliyiz. onlar güleşmekten yorulmadıysa bizde onları yenmekten usanmamalıyız :)

onların etkisinde kalan gençlerimzin cogu da islami sitelerden aradıgını bulamıyor. bizler ilmi cevap vereceğiz derken gençlerin dilinden uzaklaşıyoruz. anlaşılmaz gizemli birşey haline geliyoruz..

belki yanılıyor olabilirim ama gerçekler de ortada

Dini Sorular ve Cevaplar

MollaCami.Com