Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Evli birine duygusal yakinlik hissetmek?

2008 de yazilmis :)))))onume geldi birden ilgimi cekti yaziyim dedim

ARKADAŞLAR KİMSE YADIRGAMASIN BENİ.YADIRGAYANIN BAŞINA GELSİN .BEN YADIRGADIM BAŞIMA GELDİ.evli biri ile birbirimizi sevdik delicesine sevdiknedensevdiniz demeyin sevdik işte.tatile gelmişti bana sevdiğini ssöyledi benim haberim yok idi sevdiğinden .daha sonra ben de onus evdim.çocukları vardı.onunla beraber olduk.evft ilşkiye girdik.ben oldum hem de ben.namazımda abdestimde herkese tarafındna sevieln biri olan ben .hala seviyolar beni.ama böle bi durumun içind eoldugumu bilmiyolar.ne kadar serefsiz biri oldugumu bilmiyolar.gitit kocasınıa ldı geldi benim yaadıgım memlkete.bunu bilemezsiniz.şimdi yazarken de ağlıyorum.gözümün önünde yasadılar gezdiler tozdular.hala devam ediyolar.ben şu an başka memlekette çalışıyorum.hafta sonalrı abzen gidioyrdum.şimdi başka memlketetten geldi ama bana o memlketimi zehir etti.ordalar diye gidemiyorum.taşındıklarından sorna yine devam ettik konusmaya iliki yasamaya.ve ben ona kaç defa ayrıallımdedim.ayrıldık en fazla 10 gün durabildik.dayanamadık.gecen eşine sevöiyorum onu dediği halde kocam dediğini duuydum.elbet kocassı ama ona bu yürek dayanmaz dayanmadı arkadaşlar.bend e dedim evli çocukları var ben yuva bozan olamam.herşeyimi değişirdim ualsamıyo bana 18 gün oldu.namazımda abdestimdeyim.ama gönül yarası bu dert bana verildi .kaç defa intarı düşündüm .bu dert düşünün dünyadaki 6 milyar insandan kaç kişiye rastlar.çok ağır bi dert taşıyorum.çıkmazdayı.kurtuluş arıyom kurtulamıyorum.ne yapacağımı şaşırmışım.belki tavsiyeniz boş oalcak ama dualarını bekliyorum.Allahım kimseye kaldrıamayacağı dert vermesin.amin ecmain.

Genel Soru ve Cevaplar

MollaCami.Com