Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Evli birine duygusal yakinlik hissetmek?

pfff...
İnsanın istemediği ot burnunda bitermişya o hesap, ikinci yorumumu yapmak zorunda kaldım :S

Onca soru konuları varken bu gibi bir konuya rağbet olması bazı üyelerimizde olduğu gibi bende de rahatsızlık oluşturdu. Bunu açıklamamda bir sakınca yok sanırım.

Silinmesi ya da kilitlenmesi konusuna gelince zaten uygun olan yapılıyor; konu burada ve halen daha yazabiliyoruz :)

Evet, günümüzün mevzusu olabilir, bir çok kişinin başına gelebilir ve bizim bunlara destek vermemiz gerekir...
Fakaat burası zehirliok.com değil, burası mollacami.net ;)

Artı gayet güzel yorumlar yapılmış, açıklamalar getirilmiş. Psikolojik olarak dahi kendisine cevap bulabileceği yorumlar var.

Şimdi bu konuya bakacak olan, bakıpta yorumlayacak olanlara bir şey söylemek istiyorum;
Diğer soru-cevaplara bakın; soru cevabını aldıktan sonra konu kapanmış.

Umarım anlatabildim ::)
Saygılarımla efendim...

Not: "Haklısın" ve benzeri cevaplar dahi konunun uzaması demektir.
Bu konuda sorunu olanlar okusun, cevabını alsın, bu konu da burada kalsın. Halen daha soru işareti olanlar varsa devam ederler ;)

"Mü´min erkeklere söyle gözlerini ve ırzlarını haramdan korusunlar. Çünkü bu kendileri için daha temiz bir davranıştır." (Nur: 24/30)

ALLAHU TEALANIN BU AYETi KERIMESiNi OKUDUKTAN SONRA BASKA BIR SOZE GEREK VARMI???

Nasıl bir tepki ile karşılaşacağını bile bile sorulmuş, kasıtlı bir soru.Ne bu şiddet bu celal, bence cevap vermeye bile gerek yok... :)

herkesin karsilabilecegi bir mevzu. kilitlemek yada silmek cözüm degil. bu konularla karsilasip aradiklarinda sitemizdeki bu güzide yorumlari okumalari o kisilerin konuya bakis acilarini etkileyecektir elbet. bu yüzden silmek o kisilerin belki hataya düsmelerine bile yol acmak olabilir..

Piri Reis demek istediklerimi çok güzel bir şekilde özetlemiş,Allah c.c razı olsun kardeşim..

1109 defa goruntulenmus, 50 cevap verilmis.Acaba bende sorularimi burayami yazsam?

1109 defa goruntulenmus, 50 cevap verilmis.Acaba bende sorularimi burayami yazsam?

Haklisin kardesim... :( benimde var cevap verilmeyen sorum

Nedir cevaplanmayan sorularınız? Sorulan her soru cevaplanmak zorundadır, diye bir kuralımız yok ki. :) Bu durumdan kimseyi suçlamak hakkınız/hakkımız değil. Cevaplanmayan her sorunun bir cevaplanmama nedeni vardır. Zaten soru-cevap kategorisinde de sorunun nasıl sorulması gerektiği hakkında malumat verilmiş.

Nedir cevaplanmayan sorularınız? Sorulan her soru cevaplanmak zorundadır, diye bir kuralımız yok ki. :) Bu durumdan kimseyi suçlamak hakkınız/hakkımız değil. Cevaplanmayan her sorunun bir cevaplanmama nedeni vardır. Zaten soru-cevap kategorisinde de sorunun nasıl sorulması gerektiği hakkında malumat verilmiş.

size bir soru sormustum halen cevap vermediniz :)

Hastaya neden hastası gibi çıkışmaya gerek yok sanırım...

Ama...

Kanaatimce bu sıkıntının başlıca sebebi ziyaretlerde - velevki aile içi olsun - mahremiyyete dikkat edilmemesi...

Gelişi güzel oturmalar ve sohbetlerden kaynaklanıyor; yoksa kolay kolay olacak bir iş değil...

Kardeşim YaSin suresi ne niyetle okunursa o hasıl olur, sende kurtulma niyetiyle oku inşallah sende bu efkardan kurtulursun !

Allah yardımcın olsun !

Konuyu açan kardeşim bence böyle bir konu açmana luzum dahi yok.Sen bir defa mantıklı bir şekilde düşünsen o dahi kafi bence. '' Ne demek o evli, birinin mahreminde .Her zaman benim bacım makamındadır.Aklımdan dahi geçmemesi lazım.'' Kabilinden düşünürseniz daha faideli olur kanatindeyim.

merhaba ben imkansız bir aşkın içindeyim ne yapacağımı bilemiyorum çünkü evli birini seviyorum ama o beni seviyormu?net olarak bilemiyorum sizce ne yapmalıyım acaba gerçekten beni seviyormudur?lütfen bana yardım edin!

Her 2 durumda da unut da
Senin medeni durumun nedir?

"Mü´min erkeklere söyle gözlerini ve ırzlarını haramdan korusunlar. Çünkü bu kendileri için daha temiz bir davranıştır." (Nur: 24/30)

ALLAHU TEALANIN BU AYETi KERIMESiNi OKUDUKTAN SONRA BASKA BIR SOZE GEREK VARMI???

konuyu acan kardes yuregin yaniyo biliyorum .... ayni seyi bende yasadim.. soyle dusun baska bi kadinin goz yaslari uzerinde olacak mutlu olabilcekmisin hayir.... dolaysiyla tevvekul edip allahin verdigi nasibe razi olacaksiniz.... hayat bi imtihan buda bizim imtihanimiz ....imtihani hakkiyla vermek lazim

konuya yorum yazmanın hiç anlamı yok çünkü eski ve soran birdaha ortalarda yok yani tarihe bakın:
Eylül 25, 2008, 01:44:12
yanlış olduğunu herkes biliyor ama yine de yazıyor çare ne ola?
Kalbe kilit vurula!
Hadi ordan imtihan nerde ola?
Rabbim tam 12 den vurdun halim ne ola? (ne o yahu)???
Çaresizin adı derdim, derdimi derman edene serdim???Ne?
Sırat köprüsünden geçerken boynumu verdim , daha da derdim ama Molla camide sinirleri gerdim
Hey Şems aşıkların derdini söyle!
Bana ne ben zaten kellemi verdim
O zor iş, ben mecnunu da geçerdim ama Rabbime akıllı olma sözü verdim (o daha zor)
Rabbim kalbimi söküp seyretsem seni görebilirmiyim merak ettim???(işte akıl gitti)
Be hey şaşkın aklını topla, istersen valizini topla, ;)

Seyretmeye merak salma, evrende harikalar çok nasılsa (evet çok)

Sevmekte suç yok ama eyleme geçersen suç çok...

Genel Soru ve Cevaplar

MollaCami.Com