Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Söyleyin mutluluk nerede?...

:)

çok istek geldi efendim......... ;)

Ne hoş katılımlar, hepinizin emeğine sağlık...

İlahi cepni çok hoşşsun ya saol güldürdün beni... :D
Evet baya romantik..fazla romantizm bizi bozar almim ben :P :D

Ben o köyün ancak karlı dağlarının eteğinden uçan bir güvercin olurdum.
Böle bir türkü vardı dilime takıldı şimdi tüh tamda iftar saati napcaz şimdi :-[ :P :)

sevgili cepni kardeşim aynı ülkede yaşıyoruz ama, bnm memleketimde sizin o dediklerinizin hiç biri yok.kışın güneş oldugu müddetçe soba yakmazlarlar,dışarıda oturulur bizim oralarda.yazlar sıcak,kışlar ılık geçer.bakkala gerek yok.haftanın belli günleri ayaklı marketler gelir.şarz makinasından,kontöre kadar aklınıza ne gelirse herşey var.şehir desen 40km.yollar süper en ücradaki bile...internet baglantısına kadar...insan gördüklerini hayal eder.memlketine göre yaşam farklı.sizin dediginiz yerde elbette bnm için yaşam zor olur...ama bnm dedgm yerde böyle sorunlar yok.köyler şehirlerden bile daha güzel..nedense her zaman cazip gelir bana....temiz hava,sessizlik,dogal yaşam....
;) ;) ;) ;) ;) :D :D :D :D :D 8) 8) 8) 8) 8)

Oy oy çok güzel bir hayal. İnşallah hayalde kalmaz tadarsın o günleri sevgili leyya :)
Bizde tadalım mıııı :D

inşllh....
olmamı yaaa.siz olmassanız tadı olurmu. :) :) :)
ben tek başıma napim oralarda... ;D
evlerimiz yanyana olsun sagımda siz,solumda cepni kardeş.... ;) ;) ;)
buda bnm hayalim... 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

ilahi leyya :D

hakikaten çağ atlamışsınız, :o

bizim köyede gelir o yürüyen market ,hatta ona cıncıkçı geldi derler, :)

ama şarj cihazı ve kontör bulunmaz çünkü telefonun çekmesi için 40-50 km yol gitmeniz lazım!

G.Antepten Kilise kadar sınır boyu olan yerler düz arazidir.dümdüz arazi...dag yoktur kesinlikle...birbirine çorap sökügü gibi akraba arabı,kürdü,türkü,acemi 300 köy vardır...
Sizin ordada sınır..... olsaydı... ;) ;) ;) ;)
ayrıca sol tarafımdaki ev sizin unutmayın.istedgniz zaman gelebilirsiniz... ;D ;D ;D
:D :D :D :D

;D ;D ;D

Çok sevindimmm :D :D :D
Vay be bir hayalden gerçeğe doğru ::)
Ben sık sık hayal edeyim iyisimi (hoş zaten çıkamıyorum hayal dünyamdan da neyse) ;D

İyi ki varsınız ;)

Sizin Makaleleriniz

MollaCami.Com