Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Tavsiye Kitaplar

İslam Adabı-Sofuzade Seyyid Hulusi efendi ksa.
İmandan başlayarak islamın adab ve edebini öğreten ve bütün hal ve harekette kuranı kerim ve selefi salihin efendilerimizden şer-i hükümleri dualarla bezeyerek bizlere anlatmakta olan bir ders kitabı niteliğinde göz nurudur.

Farzet ki öldün.. / Haris el-Muhasibî -Polen yayınları

çok güzel mutlaka okumalısınız.

SELAMUN ALEYKUM KARDEŞLERALLAHIM SENDEN ÖZÜR DİLİYORUM FEYZULLAH BİRIŞIK mükemmel bir kitap kesinlikle tavsiye ediyorum hayata bakış açınızı değiştirecek hayat hakikatlarini görecek ve çevremizde nekadar iman hakikati ile karşı karşıya olup da ama fark edemediğimizi göreceksiniz selam ve dua ile

Padişah öyküleri
R.Kemal Subaşi

Phılo-Sophıa-Loren/ Dücane Cündioğlu

"Müslüman kadının sorunları, çağdaş kadının sorunlarıdır.Bugün bazı kadınlarımız arasında özgürlüğün anlamı,daha az kadın,daha az anne,daha az eş olmakla eşdeğerdir..."

Arka kapaktan bir alıntı.. Hararetle okumanızı tavsiye ederim..

Mustafa Armağan Abdulhamit'in Kurtlarla dansı çok güzel bir dil ile anlatılmış kesinlikle tavsiyemdir..

gönder okuyayımmmmmmm....

Mustafa Armağan Abdulhamit'in Kurtlarla dansı çok güzel bir dil ile anlatılmış kesinlikle tavsiyemdir..

KİTAP GÜZEL OLDUĞUNA KATILIYORUM. AMA MALUM HZ.ABDÜLHAMİD-İ SANİYİ HERKES ÇOK GÜZEL ANLAYAMIYOR. BU KİTAPTA DA BAZI İSTİBDAT KELİMELERİ GEÇMİYOR DEĞİL...

ÖMER FARUK YILMAZ'IN 2. ABDÜLHAMİT HAN İSİMLİ KİTABI DA YUTKUNKADAN OKUYABİLECEĞEMİZ BİR KİTAPTIR...

KİTAP GÜZEL OLDUĞUNA KATILIYORUM. AMA MALUM HZ.ABDÜLHAMİD-İ SANİYİ HERKES ÇOK GÜZEL ANLAYAMIYOR. BU KİTAPTA DA BAZI İSTİBDAT KELİMELERİ GEÇMİYOR DEĞİL...

ÖMER FARUK YILMAZ'IN 2. ABDÜLHAMİT HAN İSİMLİ KİTABI DA YUTKUNKADAN OKUYABİLECEĞEMİZ BİR KİTAPTIR...

teşekürler.okuruz inş. ;)

Size katılıyorum...

MECNUN GEZENİN LEYLA'SI.HEKİMOĞLU İSMAİL.

eğik ehramlar :deneme

sezai karakoç

edebiyat yazıları

SİZE tavsiye edebilecegim kitap düşün ve başar
MUHAMMED BOZDAĞ

Muhtasar OSMANLI TARİHİ Çamlıca Basım Yayın

behcet nacatigil :iki başına yürümek

şiir kitapları

Tavsiye Kitaplar

MollaCami.Com