Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

KİTAP OKUMA SAYISI

ŞU ANA KADAR KAÇ KİTAP OKUDUK TAHMİN EDELİM...

ilk oy benden hayırlı uğurlu olsun..

2. DE BENDEN OLSUN. AYAĞIMI SÜRÜYEYİMDE ÇOĞALSIN DEĞİL Mİ??

neye göre bu anket ::)

bu zamana kadar okuduklarımız mı? yoksa yıllık ya da aylık kitap okuma sayımız mı?
bilgilendirirseniz sevinirim :)
saygılarımla...

Zannımca bu zamana kadar okudugumuz kitap sayısıdır. Yok eger yılda ise yılda heralde 100 kitap okuyan yoktur. ???

haklısın kardeşim :D :D :) ???

cin ali serisini sayarsak ;D yüz olmuştur saymazsak 70lerde tıkanıp kalırımgaliba :o

çok okumalıyız çok.....

çok okumalıyız çok.....
ktap okumak güzel

120 gundur mu ???

çok önceleri okuyup hatırlamadıklarım hariç okuduklarımı yazmaya başladım son 2-3 senedir106 da kalmışım ama listeye bi kaç daha ekleyecem birazdan....

3-4 defa okuduğum çalırcalı efe kitabı yada 4 cilt toplam 1258 sayfa olan ince memed vb lerini 1 kitap sayarak...

ÇOK GÜZEL Bİ ANKET KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN
keşke hayatımız hep okumak üstüne kurulsa....

düşündürücü bir anket,hazırlayıp paylaşan arkadaşa teşekkürlerimi iletiyorum.

Okul kütüphanesinden ayın başında 5-6 kitap alıp ayın sonunda okuyup teslim etmek adedimdir...Bazen, vizeler,projeler,deneyler,finaller derken bu sayı az da olsa düşüyor ama okumakla kafayı bozan biri olarak bu isteği içime çocukluktan düşüren Rabbime şükürler olsun diyorum...Ve sevgili babama,çocukluğumda bana barbi bebek hediye etmek yerine seri seri kitaplar hediye ederek , böyle güzel bir dünyayı bana gösterdiği için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Kişisel fikrim olarak da şunu eklemek istiyorum, örnek müslüman olarak, sürekli kendimizi güncellemeliyiz ki , hem dini hem de dünyevi ilimler doğrultusunda karşımızdakine birşeyler anlatabilelim,ona faydalı olabilelim Allahın izniyle...

Bir Müslüman her açıdan kendini çok iyi yetiştirmiş,bilgisiyle herkesi kendine takdire şayan bırakmalı ki, insanların bizler hakkındaki yargıları daha kuvvetli-doğru olsun...

Kitap okumayı çok severim. onun için sayısını bilmiyorum ama yüzü geçtiği kesin :)

EN FAZLA YÜZ OLDUĞU İÇİN İŞARETLEDİM
ÇÜNKÜ SADECE GEÇEN YAZDAN BU YANA 100 ÜN ÜSTÜNDE KİTAP OKUDUM
BU YAŞA KADAR ORANLARSAK BAYA Bİ MEBLA EDER BENİMKİSİLER ÇOK ŞÜKÜRR

Anket için teşekkürler

Tavsiye Kitaplar

MollaCami.Com