Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Önder sav dan büyük saygısızlık

CHP Denizli İl Başkanı Ali Kavak'ın Peygamberimiz (S.A.V) için yaptığı saygısızlıktan sonra CHP Genel Sekreteri Önder Sav da peygamberimize alaycı üslupla saygısızlıkta bulundu. İşte CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın skandal sözleri.

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın sağ kolu olarak bilinen ve son kongre ile parti içindeki konumunu daha da güçlendiren CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın Hac ve Peygamber Efendimiz (S.A.V) ile ilgili sözleri şaşkınlığa neden oldu.

Bir program için Ankara'nın Elmadağ ilçesine giden Önder Sav, İlçe belediye başkanını ziyaretinde yanlarına gelen CHP'li bir vatandaş Mustafa Ünal'ın hacca gitme arzusu ile de dalga geçti.

Yanına yaklaşarak, Hacca niyetlendiğini söyleyen Mustafa Ünal'a çok alaycı bir üslupla 'boşver Araplara para kaptırma' diyen Sav, bu üslubunu daha da saygısız boyuta taşıyor.

Buna karşılık yaşının 80'e geldiğini, bir ayağının çukurda olduğunu onun için hacca gitme niyetinde olduğunu Sav'a anlatmaya çalışan CHP'li Mustafa Ünal, Önder Sav'dan hiç beklemediği bir cevap alıyor.

Sav çok alaycı bir ifade ile "Bakarsın Muhammed seni bırakmaz. Sen yine şey yapma" sözleriyle Ünal'ın niyetiyle dalga geçti. Sav'ın sözleri karşısında şaşkına dönen CHP'li Mustafa Ünal, alaycı üsluba dayanamayarak oradan ayrıldı.

http://www.youtube.com/v/-C8VXM2o7kM&hl

>:( >:(

Hakikati inkara şartlanmış olanlardan başka ne beklenebilir ki!

Anamız,babamız,canımız her şeyimiz sana feda ya rasulallah!!

hepsinin bir bedeli var ya bu dünya ya öbür dünya.....

>:( >:(

Hakikati inkara şartlanmış olanlardan başka ne beklenebilir ki!

Anamız,babamız,canımız her şeyimiz sana feda ya rasulallah!!

>:(

İşte buyrun size "ulusalcıyım" diye geçinenler... >:( :-X

Kullanıldın ey ulusalcı değil mi? :-X :-X

Alın dünya sizin olsun
Allah ona habibim demiş, sen olmasan dünyayı yaratmazdım demiş
İsteyen düdüğünü istediği gibi öttürsün ...

Yazıklar olsun diyorum ve başka hiçbirşey demiyorum... >:( >:( >:( :-X :-X :-X

Yazıklar olsun diyorum ve başka hiçbirşey demiyorum...

İşte buyrun size "ulusalcıyım" diye geçinenler... >:( :-X
Kullanıldın ey ulusalcı değil mi? :-X :-X

demek yazıyı okumuşsun :)
şu cümlenin altını çizmek istiyorum
"Önemli olan karşındakinin ne anladığıdır! senin ne anlattığın değil.!"
onca yazıdan aldığın cümle buysa daha söyleyecek sözüm yok :-X

bahsettiğim yazının linki buyrun; (lütfen sizlerinde yorumunu bekliyorum ::) )
http://www.mollacami.com/node/14722

bu haberdeki şahsı elbette bende kınıyorum, hemde tüm nefretimle >:(
RABBim elbet cezalarını verecektir...

saygılar...

hepsinin bir bedeli var ya bu dünya ya öbür dünya.....

aynen katılıyorum çok doğru söylemişsin arkadaşım.....

İnanmak ya da inanmamak kişinin kendi dünyasıdır. İnancını yaşamak ta Allah'a olan gizli sevdasıdır. Burada, Sav'ı makul karşılamak mümkün değil. Zaten bu mantıktakilerin densizliğidir CHP'ye iktidar yolu göstermeyen...
Ancak... Her partinin, her görüşün içinde inancını yaşayanlar varken Sav'ın hareketini ulusalcılara maletme mantığını anlamadım firdevs kardeş... Sevgi ya da kin bir başkasının sırtına basarak ifade edilirse komik duruma düşer insan. CHP'nin ulusalcı olduğunu kim söyledi?

Bak kardeşim ben chp'ye herhangi birşey söyledim mi?
-HAYIR
Ben kimsenin imanına, inancına vs.. vs... birşey söyledim mi ?
-HAYIR (asla)
Benim anlatmak istediğim ulusalcılık adı altında, milliyetçilik adı altında, laiklik adı altında, Atatürkçülük veya Kemalizmcilik adı altında vs... vs... vs.... yapılan sahtekarlıklara, dolandırıcılıklara, kandırmacalara, sömürülere vs... vs... vs....

Nitekim Önder Sav'ı ele alalım;
Laik düşünce zihniyetini benimsediğini dile getirmiyor mu?
Getiriyor.
Laik bir düşünceye sahip olmak bunu mu gerektirir ?
Ama gel görelim Peygamberimize ve islama neler söylüyor...

Bakın kişisel konuşuyorum ele aldığım kişi Önder Sav kesinlikle chp ve ya başka parti değil.

RABBİM hidayeti mümkün ise hidayetini
hidayeti mümkün deyil ise KAHHAR İSMİ şerifiyle kahreylesin
başka diyecek bir söz bulamıyorum..

Herkes er yada geç yaptığının bedelini alır.
Peygamberimiz (S.A.V) yaptığın yada ağzından çıkan bir kelimelin noktasından virgülüne dikkat edilmesi gerekirken yapılanlar hiç hoş değil... >:(

Firdevs kardeş niye alındın ki...
mesele CHP meselesi değil... bir fikri savunmak için illa da bir günah keçisi aramaya gerek yok. Önder sav gırtlağına kadar hatalı...
İnanç önce insan olmayı gerektirir. SAV'ın yaptığı söylem; dini geçtik, insanlığa bile sığmaz. Babası yaşındaki adama öyle hitap şekli ne insan etiğine, ne siyaset etiğine sığar. Bunda hemfikiriz...
Haklı olduğun davada haksız konuma düşüyorsun gibime geliyor. Bak, CHP'li biri hacca gitmek istiyor olayın içinde. Demek ki CHP'lilerin hepsi SAV gibi düşünmüyor... Laiklik, kemalizm falan filan... garip bir ilişki kurma çabası... CHP'lilerin hepsi dinsiz yaklaşımı ne kadar yanlışsa AKEPE'lilerin hepsi dindar yaklaşımı da o kadar yanlış... Birinin garabetini bir topluma mal etme yaklaşımı... Nasıl diyeyim, ilginç bir savunma refleksi..

Alındığımı da nerden çıkardın, bana soru sordun, soruna cevap verdim o kadar...

Bak kardeşim ben asla ve asla hiç ama hiç kimseyi vay sen dinlisin, vay sen dinsizsin diye ayırmam...(haşa ne haddime bir insanın imanını ancak ve ancak Allah cc bilir...)

Burada parti ismi zikredilerek, partiler aleyhinde birçok kişi, birçok söz söyledi.Ama benim sözlerim kişiseldir...Önder Sav gibi islama ve peygamberimize çirkin söz söyleyenlere, Tuncay özkan gibi başörtülüleri yobaz, gerici ilan edenlere, NTV gibi islam ülkeleri aleyhinde yanlış, saçma sapan söz söyleyenlere vs....vs....vs.... gibi kişilere, kurumlaradır.

Peki ben Chp aleyhinde herhangi bir söz söyledim mi ? Hepsi Önder Sav gibi düşünüyorlar dedim mi ? Konuyu saptırmanın ne manası var acaba ?

Chp'li vekillerden hangisi Hac'ca gitmek istiyor bilmiyorum ama
İnşallah Allah cc ona'da bize, cümlemizede nasip etsin...

Lütfen artık konuyu uzatıp kırıcı noktalara getirmeyelim...

yazıklar olsun böyle insanlara, kalpleri mühürlü cahiller,
sonrada oy için biz dine karşı değiliz "laik"iz derler..reziller...eminim bu görüş pekçok siyaset adamının görüşüdür.umarım bu video bazı kişilerin gözünü açar. bu sözleri unutmamalıyız..

Siyasi Haberler

MollaCami.Com