Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

<Telefonunuz ne çalıyor ,ekranda ne gösteriyor?>

geçen gün bir camide abdest alırken yandaki arkadaşın telefonu çalmaya başladı!hemde ezan sesi,hemde lavabodayız! >:(

sizin telefonunuz nasıl çalıyor ? ???

telefonlarla her yere giriyoruz ekranındaki islami simgelere dikkat ediyormusunuz? :o

kardesim tesekkürler güzel bir konu yakalaladiniz benimde cok titiz davrandigim ve duymak istemedigim di cok karsilasiyoruz sizinki ezanmis biz namazin ortasinda disko muzigi dinliyouz esasinda camiye girdimi kapatacaksin ben de suan onu uyguluyorum

Telefonu 4 senedir kullanıyorum ve 4 senedir sesi kapalı. Ara ara "Niye açmıyorsun?" diye sitem edenler olsa da geçinip gidiyoruz. :)

Telefonu 4 senedir kullanıyorum ve 4 senedir sesi kapalı. Ara ara "Niye açmıyorsun?" diye sitem edenler olsa da geçinip gidiyoruz. :)

Ben de ilk aldığımda sesini kapatmıştım, öyle kaldı. :) Telefonun ekranındaki İslami simgeler/yazılar da doğru olmasa gerek.

Aynen :D

evet güzel bir konu ben telefon kullandığımdan beri bu konuya çok dikkat ediyorum.Öyleki bana gelen kandil mesajlarını bile okuyup siliyorum.çünkü telefon akşama yerlerde veye çantada o yüzden ne logo seçmişim nede dini bir simge hafızasında tutuyorum.bence herkes dikkat etmeli.

MİNİ MİNİ BİR KUŞ DONMUŞTU PENCEREME KONMUŞTU....
:) :) :)

MİNİ MİNİ BİR KUŞ DONMUŞTU PENCEREME KONMUŞTU....
:) :) :)

:) :)

Gerçekten çok dikkat edilmesi gereken bir konu talib kardeşimin dediğide gerçekten dikkat edilmesi gereken bir konu

kardesim tesekkürler güzel bir konu yakalaladiniz benimde cok titiz davrandigim ve duymak istemedigim di cok karsilasiyoruz sizinki ezanmis biz namazin ortasinda disko muzigi dinliyouz esasinda camiye girdimi kapatacaksin ben de suan onu uyguluyorum
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Bu konuda bende çok hassasım mütedeyyin insanlara yakışmayan bir tavır bunu sorumsuzluk olarak görüyorum.

Kesinlikle katılıyorum.Sonuçta telefon gün içerisinde ister istemez cebimizde vs. çok farklı yerlerde olabiliyor.O yüzden hassas davranmak gerekir.

Dini Sorular ve Cevaplar

MollaCami.Com