Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

utanctan, heyacandan titremek neyden kaynaklaniyor?

yeni bi ise basladigimda, yeni birileriyle tanistigim, ve osellikle karsi cinsle tanistigimda cok gorunur bi sekilde yaprak gibi titriyorum...ornegin gecen birinden cakmak istedim titremeye basladim usuyormusun diyo adam evet dedim...resil bir durumdu kisin yutturuyorum yasin napcaksam neden bu titreme oluyor psikiyatrlar hicbisey bulamadi bu durumuma

normal bir durumdur. ilahi bir mesaj olarak düşünüp içinizdeki Allah Korkusu ve inancınızın sonucu olarak yorumlamak en güzeli

tessekur ederim genelde erkeklere karsi olusan bisey.....ve bu erkeklere duygusal manada bisey kesinlikle beslemiyorum...biras resil oluyorum cagimisin kosularina gore ama olsun

tessekur ederim genelde erkeklere karsi olusan bisey.....ve bu erkeklere duygusal manada bisey kesinlikle beslemiyorum...biras resil oluyorum cagimisin kosularina gore ama olsun

evet ya

ALLAH TEALA YAR VE YARDIMCIN OLSUN KARDEŞİM,
Belkide ALLAH Kadın-Erkek İlişkilerinin İğrençlikte Hat Safaya Ulaştığı Bu Dönemde Seni Bu Pislikten Muhafaza Ediyor Ne Mutlu Sana ..

ALLAHIN beni korudugunu biliyorum....14 15 yaslarindayken mahalle delikaanlari bana tecavus etmek istemislerdi ama bi sekilde bu durumdan vasgectiler..............

Dini Sorular ve Cevaplar

MollaCami.Com