Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

doğum günümüz kutlu olsun ya rasulallah

Esselamü aleyke ya Rasulullah

Sana bu mektubu dünyanın sahte aydınlıkların dan yazıyorum ,içimde sana ait öyle cümleler var ki bağrımı açıp sana sunmak istiyorum,seni öyle çok seviyorum ki kelimeler bu sevdayı anlatmaya yetersiz,cümleler eksik kalıyor ama biliyorsun ki seni çok seven biri var uzaklarda belki sana layık bir ümmet olamıyorum belki yolundan tam manası ile gidemiyorum ama seni gerçekten çok seviyorum ya Rasulullah
O kadar yalnızım ki bu diyarlarda seni yaşamadan ölmekten korkuyorum seni yaşamadan aldığım her nefesi ıstırap biliyorum
Seni yaşamadan yaşamak o kadar zor ki,hele sensiz uyumak sensiz uyanmak seni anmadan nefes almak seni anmadan gülmek ,sen anmadan ağlamak !!!
Oysa her şeyim sen olman lazımdı,seni yaşamam lazımdı,seninleyken gülmek gerektiğinde seninleyken ağlamak seninle aynı havayı solumak vardı seninle aynı yöne durmak aynı seccadeye öptürmek vardı alnımı
Öyle zor ki sensiz yaşamak küfür etrafımızda külhanbeyi gibi volta atarken sana sarılmak vardı
Seni çok seviyorum ya Rasulullah boynuna sarılıp ağlamak istiyorum,seni doyasıya öpmek istiyorum seni hiç görmedim ama çok özlüyorum,hıçkırıklarım boğazıma takılırken keşke diyorum,keşke sesimi duysan,keşke cevap verilmeye layık olsam,keşke cevabını duyacak makamda olsam,seni güzel sesini işitse kulaklarım , gül kokunu içime çeksem doyasıya keşke vuslatı m hayal olmasa keşke …
Sana layık olamıyorum ya Rasulullah ama seni çok seviyorum
Bugün senin doğum günün cenabı Allah hz "sen olmasaydın bu alemleri yaratmazdım" diyor ya ,sen olmasaydın bizde olmayacaktık,aslında bugün sadece senin değil bizim de doğum günümüz doğum günümüz kutlu olsun ya rasulallah

Korkuyorum ya rasullallah öyle bir zamanda yaşıyorum ki nereye baksam günah ın içerisindeyim sanki dünyam tamamen günah çukuru ben ise içerisinde çırpınıyorum yaşıyorum
Burada insanların çoğu seni unutmuşlar,başkalarının tarihlerini ezberliyorlar senin ümmetim ümmetim diye ağlayışlarını düşünen yok sanki bazen düşünüyorum düşünüp de yaşayan var mı diye kendi yaşantıma bakıyorum seni o kadar çok özlesem de rüyamda bile göremiyorum birde düşünüyorum eğer girersen bir gün rüyalarıma kabul olursa dualarım korkuyorum acaba karşıma çıkıp ben senin görmeyi arzuladığın resulünüm dersen yüzüne nasıl bakacağım
Evet ben senin nur cemalini görmeye layık değilim anlıyorum ama senin ağlayışlarını hak etmek istiyorum sana hakiki bir ümmet olmak istiyorum seni çok seviyorum seninde beni sevmeni istiyorum ama galiba nefsime yenik düşüyorum
Dağlar yerinden oynayıp parçalandığında yeryüzünde yaşayan hiçbir canlı kalmadığında nolur beni de unutma ya Rasulullah bir ümmetim vardı bana mektup yazmıştı de günahkardı ama beni severdi de sen tut kolum da n sen kaldır beni çukurlarımdan boynuna sarılmama müsaade et ağlamama sana dokunmama müsaade et ya Rasulullah
Ey bütün noksan sıfatlardan münezzeh olan ey bütün günahları bağışlayan ey tüm mahlukatın yegane sahibi olan Allahım sen olmasaydın bu alemi yaratmazdım dediğin seni alemlere rahmet olarak gönderdim buyurduğun habibin in boyuna sarılmak istiyorum habibine dokunan teni narında yakmazsın Allahı m ben habibinin en zayıf ümmetiyım ümmetiyim diyenleri narında yakma Allahım eger yakarsan habibin çok üzülür Allahım
Yarabbi bizler senin habibini hiç görmedik ama işittik itaat ettik habibini görmeden aşık olanlara rahmet et Allahım yaşadıgımız bu günah dunyasında habibine sevdamız yüzü suyu hürmetine tüm ümmetini af et allahım
Amin

Vahit Koç

Çok güzel ifade etmişsiniz hocam Allah razı olsun.

Mevcudatın zübdesine canlar feda olsun.

Korkuyorum ya rasullallah öyle bir zamanda yaşıyorum ki nereye baksam günah ın içerisindeyim sanki dünyam tamamen günah çukuru ben ise içerisinde çırpınıyorum yaşıyorum
Burada insanların çoğu seni unutmuşlar,başkalarının tarihlerini ezberliyorlar senin ümmetim ümmetim diye ağlayışlarını düşünen yok sanki bazen düşünüyorum düşünüp de yaşayan var mı diye kendi yaşantıma bakıyorum seni o kadar çok özlesem de rüyamda bile göremiyorum birde düşünüyorum eğer girersen bir gün rüyalarıma kabul olursa dualarım korkuyorum acaba karşıma çıkıp ben senin görmeyi arzuladığın resulünüm dersen yüzüne nasıl bakacağım
Evet ben senin nur cemalini görmeye layık değilim anlıyorum ama senin ağlayışlarını hak etmek istiyorum sana hakiki bir ümmet olmak istiyorum seni çok seviyorum seninde beni sevmeni istiyorum ama galiba nefsime yenik düşüyorum
Dağlar yerinden oynayıp parçalandığında yeryüzünde yaşayan hiçbir canlı kalmadığında nolur beni de unutma ya Rasulullah bir ümmetim vardı bana mektup yazmıştı de günahkardı ama beni severdi de sen tut kolum da n sen kaldır beni çukurlarımdan boynuna sarılmama müsaade et ağlamama sana dokunmama müsaade et ya Rasulullah
Ey bütün noksan sıfatlardan münezzeh olan ey bütün günahları bağışlayan ey tüm mahlukatın yegane sahibi olan Allahım sen olmasaydın bu alemi yaratmazdım dediğin seni alemlere rahmet olarak gönderdim buyurduğun habibin in boyuna sarılmak istiyorum habibine dokunan teni narında yakmazsın Allahı m ben habibinin en zayıf ümmetiyım ümmetiyim diyenleri narında yakma Allahım eger yakarsan habibin çok üzülür Allahım
Yarabbi bizler senin habibini hiç görmedik ama işittik itaat ettik habibini görmeden aşık olanlara rahmet et Allahım yaşadıgımız bu günah dunyasında habibine sevdamız yüzü suyu hürmetine tüm ümmetini af et allahım
Amin

Sizin Makaleleriniz

MollaCami.Com