Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

ben sitenizi çok beyendim

selamun aleyküm peygamber efendimizin şefaati üzerimizde olsun inşallah..

şimdi bn bi soru hakkında bilgi almak istiyorum bn geniş bi ailede gelinim bundan 2 senee önce eşimin abisi
ve eşi ile küstük bu geçtiğimiz kurban bayramı hacca giderkende barıştık helalleştik ama eltimin mazide büyü gibi bişleri olmuş diyolar annesi umreye gitmiş nohut şişirmişler filan daha neler neler eltim öok kıskanç felaket dercede zarar verebilecek derecede banada gelirken hacdan bi elma ile bitane oranın bi meyvesi varmış onu getirmiş adını bilmiyo ama çocuk içinmiş bu arada bnm çocuğum olmuyo da o yüzden bi de elma getirmiş elma ile tavaf yapmış eşimin abisi kendiside yunus suresini okumuş ....
şimdi sizce be bu getirdiklerini yemelimiyim yadas okunacak dua varsa okuyup mu yemeliyim hangi duadır onuda bana bi sölerseniz sevinirim hayırlı günler :)

aleykum selam ,

Kimse size yeyin yada yemeyin diyemez ki .. bu sizin kendi vicdanınıza kalmış. Ama o kişiyi öyle bir anlatmışsınız ki, "aman kardeşim nasıl yemeyi düşürsün! uzak tut o meyveleri evinden" diyesi geliyor insanın :)

anlatıklarım daha hiçbşeyyy bn ne kadar .ekişiyorum kendmle ama işte nbcm bnde blmyrum

Dini Sorular ve Cevaplar

MollaCami.Com