Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Birtane...

Yakışır herşey sana, engel olma bana, sevgi gibi sarılır o, birtane...
Yok idi senden başka, istediğimi veren, omuzuma sevgi hırkası giydiren, tanıdım sensin o birtane
Kimse dokunamaz yüreğime, kimse gelmez sonsuzluğa işte ondan sen bir tane :o
Kırılan kalbimi tamir eden, şems gibi dost bahşeden yolumu hep kendine çeviren O, bir tane
Hastalık mı? her derde devadır o, birtane
Yaramı saransın, sorgusuz hesapsız, kapıyı açansın daha mı yok ki ondan o, bir tane :o
Nerden bilsinler, yaralı yürekler hele bir yanık, yanık, istesinler, bir adım atıp desinler Birtanem.. :'(
Nurum, ışığım, karanlıktayım aydınlat beni, seni öyle bilsinler başka yok ki, O bir tane
Kelime bulsam övecek, dilim olsa söyleyecek, haykırırdım sonsuza dek, BİRTANEM
Sevgi kelimesi az gelir, aşk delice , mecnun gibi çöle düşürür, edep dersin Bir tanem niye?
Kadın diye, az mı yardım ettin, edebi korumam için edepli erleri gönderdin SEN birtanem
Ben seni az mı sevdim? onun için mecnunluğa özendim, serseri gibi yalın ayak sana gelmeyi istedim, bir tane
Asla izin vermedin, ayağımdaki terligi bile sen giydirdin, anlamadım sen beni mi sevdin? bir tane

Ağlamama bile müsaade yok ne şevkatlisin, anlayamadım? senden başka var mı? yok Bir tane
Söz bitermi birtanemle olunca, söz ondan açılınca, söz ver ne olur bana, seyredeyim seni doyuncaya kadar, sen bir tanem. Başka var mı? yok O bir tane
( ne aglarsın benim zülfü siyahım , buda gelir buda gecer aglama....Radyodan teselli.. Rabbiim seni sevmek bile az lütfen affet bizleri.)

Yüregine saglik Melissa kardesim. :)

Bu satırları yazmama sebep, Yaradana yaklaşmama sebep olana teşekkür ederim.
Geceler boyu beni yalnız bırakan, geceler boyu aglatan, bu arada benimleydi yalnız Yaradan
Herkesin içinde beni aşagılayan, bir işe yaramaz oldugumu haykıran, dahası kur-anı bozuldu diye okuma diye yüzüme haykıran! Ne oldu ? Rabbim hidayet verince kimse engel olamazmış.!??
Şimdi Yaradanı kıskanır oldu, ne garip inanansan sevinmek gerek, kıskanmak Fravuna yakışır. Sen Tanrımısın???
Rabbim bunları kendine dönmem için yaşatmış belkide, hani hep isterdim Yunus gibi olmayı , yanmayı
Rabbim büyüktür, kalpleri bilir, isteyene istedigini çıkarır verir. EE ne yapalım sen dünyayı istedin, vermedimi? verdi
Ne diyeyim Rabbim hidayet versin, umarım bir gün gerçegi anlar insanoglu, kiminle ugraştıgını anlar.
Rabbim ne demek diye inanamamıştım??? Kur-an-ı kafirin elinde dahi olsa yüceltirim.
Musa kimin yanında büyüdü?
İbrahim hangi devirde Allah'ı buldu?
Daha nice örnekler, demekki insan ister ve aklını kullanırsa Rabbim hidayet nasip eder.
Hala şu satırlar için bile suçluyum ne garip, niye anlamaz? anlamış değilim.

yüreğine sağlık melisa yazılarını çok güzel kaleme alıyorsun
lakin hep bir burukluk var rabbim gönlünü huzurla doldursun :)

Sizlerin de okuyan gözlerinize sağlık.
İnşallah daha iyi olacak ama hüzün iyidir Rabbimle mutluyum, hiç olmazsa engel olan yok, namazıma, kur-an-ıma.
Gülün dikeni çok ama , diken ne işe yarasın gül olmasa. ;)
Ahirim artık ezan sesleri içimdeyim.
Ve rabbime binlerce ŞÜKÜRLER olsun yurdumda camilerdeyim. Üzülme Can Rabbim büyüktür.
Ben ona çok güvenirim.
Rabbim başaramıyacagım imtihanı verme, cahiliz bizi bağışla.

ezanlarımıza kavuştuğuna sevindim kardeşim
herşey gönlünce olsun
mevlam neyler eylerse güzel eyler

Sizin Makaleleriniz

MollaCami.Com