Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Ben bir Türk’üm

Ben bir Türk’üm

Yirmi beş yıldır yüzlerce tabut sığdı da küçücük yiğitlerimizin omuzlarına.
Bu ihaneti taşıyamaz benim millettim artık, biz hesap soracağız bu iki ayaklı köpeklerden.
Hizan’ın, Mutki’nin, Lice’nin ve Dağlı canın dili olsa da bir konuşsa iki yüzlü bütün zalimlere.
Kaç vatan haini köpek, pusu da yılanlar gibi yatıyor, Mehmetçiğimi kolsuz bacaksız bıraksın diye.
Kahpe kurşunlarla arkadan kalecesine vuruyorlar, Mehmetçiklerimizi can bağrında arkadaş.

İsrail’in kaç mayını, Yahudi’nin kaç havanı ve Ermeni’nin kaç el bombası patladı Mehmetçiğimin can evimde.
Ecdatlarım şahadet şerbetini içen çelik yürekli Mehmetçiklerimizin anlında sevgiyle öptü benim milletim.
Analarımızın, taze gelinlerimizin ve kızlarımızın kardelen çiçeği gibi gözyaşları pınarlar kadar kan aktı.
Türk milletinin Anaları, gelinleri sarıldı buz gibi mezar taşlarına şehit Mehmetçiğim diye.
Türk milletinin oğulları, kızları ellerinden kardelen çiçekleri ile koştu göz yaşı ile şehit babalarına arkadaş.

Türk milletimin ismime defalarca küfredildi, bayrağımız yakıldı, ulu orta, sakın unutma, ülküdaş bunlar Namusumdur.
Baba ocakları bir, bir söndü, sökülüp devrildi kökünden bir olu çınar gibi ve sessizce vatan sağ olsun dediler.
Ey Anadolu Türk milletini arkadan vurmak neden bu kadar ağır, bu kadar acıdır iman sahipleri için.
Ey Yunus, Ey Mevlana, Ey Hacı Bektaş ve üçler, Yediler, Kırklar duâ edin hu diyerek amin deyin.
Bozkurlar yeniden dirilsin, aralarından bir Başbuğ seçsinler,Türk milletimin ezanı, bayrağı ve İstiklali, yıldızlar gibi edebi yen yudumun üstünde parlasın arkadaş.

(Türkiye.15.10.2009)

Muzaffer Önler

Siyasi Haberler

MollaCami.Com