Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

kadının çalışması

selamün aleyküm sizleri tanıdığıma gerçekten mutlu oldum sizinle yanlızlığım nipeten azaldı sağolu benım çok büyük sorununum var umarım yardımcı olabilirsiniz ben çalışan bir bayanım biri 4 biri 2 yaşında iki çocuğum var ama malesef eşimin zorlamasıyla çalışarak onlara hiç bakamadım dini hiçbir bilgim yok yine eşimin zorlamasıyla kapandım.simdi dinimi öğrenmek, çocuklarımı ALLAH yolunda yetiştirmek ve baş örtümü devamlı takmak istiyorum ancak çalıştığım yer başörtüye müsade etmiyor öğreetmen olduğum için yüzlerce kişinin önünde açmak zorunda kalıyorum günboyu okulda olduğum için yorgunluktan ne çocuklarımla ilgilenebiliyorum nede dinimi öğrenebilyorum çok büyük bir mutsuzluk içindeyim çalışmak istemiyorum ama eşim bunu her söylediğimde kıyameti koparıyor. aile yaşantımızda çok kötü kendimin ve çocuklarımın ahiretinden endişeliyim lütfen bir akıl verin

Ve Aleyküm selam, öncelikle hoşgeldiniz ailemize.

Paylaştıklarınızı büyük üzüntü ile okudum, Rabbim yar ve yardımcınız olsun.Rabbim hidayet versin.

Eminim diğer kardeşlerimiz size daha çok yardımcı olacaktır, fakat şimdilik yol göstermesi açısından bir kaç link vereyim istedim.

Detaylı İlmihal bilgileri için

[URL=http://www.mollacami.net/forum/index.php/board,8.0.html]Fıkıh, ilmihal[/url]

İslam'da giyim kuşanma

Namaz kılınışı

müsterih ol kendini germe ve sıkıntıya sokma .. Allah kalplerin içini ve niyetleri ve amelleri bilir ... mecbur isen alnının teri ile çalış ... hiç kimse bilmesede Allah biliyor gerisi fasarya...

kardesim sabir dünyada en iyi sey sabir sabir sabredersiniz dua ederseniz ve bizlerde dua ederiz insallah yarve yardimci oluruz dualarimizla

acikcasi konuyu pek anlayamadim kardes..
beyiniz hem kapanmanizi istiyor hem de acik olmaniz gerektigini bile bile calismanizi..!
ya sizi calistirmayacak
ya acik olarak calismaniza ses cikarmayacak
yada cocuklarinizin egitimiyle bizzat ilgilenecek

Mevla gönlünüze göre versin

Aleyküm Selam Cocuklariniz henüz kücükmüs simdilik yaz tatillerinde sipyan cocuklari okudan hoca efendiler veya hocahanilar vardir bulundugunuz yede muhakkak talebe yurlari vardir kiz ve Erkek talebeleri icin buralardan detayli bilgi edinebilirsiniz hic süpesiz size yardimci olacaklarina eminim Allah yar ve yardimciniz olsun.

Dini Sorular ve Cevaplar

MollaCami.Com