Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

hangi sure

Arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var iki üç gündür tek kalınca ve gece yatarken aklıma bir şeyler geliyor ve korkuyorum (ismini anmak istemediklerimizden) dua okuyup yatıyorum ama tedirgin oluyorum bu düşüncelerden kurtulmak için ne yapmalıyım hangi sure benim deridme çare olur

peygamber efendimiz yatmadan önce felak,nas ve ihlas surelerini okuyup etrafına üflermiş.Her türlü korkudan muhafaza için.

Degerli kardeşim kavi kardeşimize katılıyorum

Arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var iki üç gündür tek kalınca ve gece yatarken aklıma bir şeyler geliyor ve korkuyorum (ismini anmak istemediklerimizden) dua okuyup yatıyorum ama tedirgin oluyorum bu düşüncelerden kurtulmak için ne yapmalıyım hangi sure benim deridme çare olur
Önce bir Hekime git. Tedavi ol. Tedavi sırasında devamlı. Yüce RABBİ'imize Şöyle Yakar.. Ey.. Yüce RABB'im Benim Bu sıkıntımı üzerimden gider. Sen Hekimlerin Hekimisin. Sen Ol. Deyince herşey olur. De.. Tamam mı ? Kardeş. Selametle.

Muhterem kardeşim bu şey yaklaşık herkesde olabilir ben dahi bazen öle korkarım tek olunca. Korktuğum için korkuyu şöyle yenerim : en karanlık odalaara giderim bakarım bir şey yok fatiha okurum seesli bir şekilde sonra gider bunlar. Hiç korma sesli ayet oku adını anmadığın cinler ise korkma Allah izin vermedikçe bir halt eyleyemezler.

Dini Sorular ve Cevaplar

MollaCami.Com