Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bizim mücadalemiz...

Bizim mücadalemiz...

Sizlere bu gün bir geçekten yola çıkarak bir konu hakındaki görüşlerimi sizlerle paylaşacağım.
Değerli ülküdaşlarım biz Türk miliyetcileri olarak vatanımız için yapamayacağımız federkarlık yoktur.
Ben asker ocağında tanıdığım ve adına Genç Fetih ismini taktığımve bu isimle hitap etiğim bir arkadaşımın görüşlerini sizlerle payaşacağım.
Genç Fetih'in ismi ile çağırdığım arkadaşımın gerçek ismini hafızam bu gün onutmuştur hatırlamiyorum.
Değerli ülküdaşlarım Genç Fetih dediğim arkadaşım bu gün dünyada olup olmadığınıda bilmiyorum.
Genç Fetih ile asker ocağından ayrılalı yaklaşık 27 yıl oldu. bazen hayel dünyasından kendisi ile konuşurum.
Değerli ülküdaşlarım diyeçeksiniz Muzaffer aklınımı oynatın bu nasıl iş. sizlerde haklısınız değerli ülküdaşlarım .
Bu dünyada bazen deli olmaklazım, bizler vatanımızı akılılardan daiyi bir mücadale ile savunduk değerli ülküdaşlarım .
Konuyu tağıtırken bazı gerçekleride ortaya koyarak olayları anlatacağım.
Asker arkadaşım Genç Fetih okur yazar değildi, aynı zamanda cahilde değildi.
Çok okumuş insanları şaşırtacak bir dini siyasi ve sahsiyetli bir kişiliğe sahipdi.
Değerli ülküdaşlarım Genç Fetihi görenler benden Cenabı Allah'ın selamını söylesinler, Allah yar ve yardımcısı olsun.
ülküdaşlarım Genç Fetih gençlik yılarında değerli Reis ağabeyimizle, Muhsin başkanımızla beraber bazı hatıraları vardı.
Değerli ülküdaşlarım gençlik yılarından sayın Başbuğ'umuz Alpaslan Türkeş'lede tanışmıştı, Başbuğ'umuzu babası kadar severdi.
Değerli ülküdaşlarım Genç Fetihi böylece yakından tanımam bir Türk milliyetcisi olarak yetişmemden çok katkısı oldu.
Gönlerce Genç Fetih ile konuşur tatışırdık.bu nedenle Genç Fetih'den çok ibret alınacak şeyler öğrendim.
Değerli ülküdaşlarım bir gün Genç Fetih'e bu vatan için ne yapabiliriz dedim o gün.
Bana hepimiz yapabileceği önemli bir sorumluluk var dedi. Vataanımızın gelegi için hayırlı olur dedi Genç Fetih.
Değerli ülküdaşlarım Genç Fetih nedir bu dediğin önemli görev arkadaşım.
Genç Fetih hepimiz çoçuklarımızı iyi yetiştirmeliyiz bu vatan için.
Genç Fetihe hepimiz çoçklarımızı iyi yetiştiriyoruz dedim.
Genç Fetih öyle değil muzaffer kareşim dedi. bende nasıl yetiştirelim Genç Fetihe dedim.
Değerli ülküdaşım çoçuk ana rahmine düşmen yetiştirmeliki bu vatana hayırlı olsun.
İnsanın oluşumasındaki bir damla suda zere kadar kir olmamalıki o şahıs dünyayı dize getire arkadaş.
Oda çok zor, her baba yiğidin karı değil.Çünkü o babanın kazancından zere kadar haram olmamalı dedi.
Bozkurtlar gibi helel yemeli, kazancını halal yerde kazanmalıki dünyayı dize getirecek Bozkurtu yitiştire o baba arkadaş.
Bu gün adam gibi bir adamın sıkıntısını çekiyorsak bunu iyi düşünmeliyiz değerli ülküdaşım ...

Genç Fetih askerde genç iken, Genç Fetih'lere yakisacak bir dusunce uretmis ve bizde Genç Fetih gibi olup Genç Fetih'ler yetistirecegiz ::) :-\

de Genç Fetih tam olarak ne demis !?

Genç Fatih İslamın sancağını edebiyen dünyanın üstünden dalgalandıracak bir insana ihtiyacımız var arkadaş...

Anliyamamam, yazida Genç Fetih kelimesinin fazlaca tekrarlandigindan olsa gerek :-\
Tekrar okudum ve helal kazanmanin onemine deginmis oldugu anliyabildim ::) :-\

Genç Fatih bir kod isimdir.
Yazının amacı Genç Fatih değildir.
Şifrelide olsa bir hedef göstermiştir.
Bu gün dünyada müslümanlar üzerine oynanan oyunları biliyorsunuz.
Helbetde bizimde bu zülme karşı bir hedefimiz olmalı.
Bu hedefe hazırlık yapmalıyız. Biliniçli bir Hak mücadalesi vermeliyiz.
Yazım tamaman hayel dünyasından esinlenerek yazılmıştır.
Genç Fatih diye biri yoktur.
Önce hayel edersiniz, sonra o hayeli Cenab'ı Allah'ın izni ile gerçekleştirirsiniz arkadaş...

Tesekkur ederim arkadas...
Mevlam birlik beraberlik suurunu bizlerden eksik etmesin.

Değerli kardeşim ışık kara bulutların arasında görülmüştür.
Cenab'ı Allah'ın izni ile o en son ocak sönmeyecektir...

Cenab'ı Allah'ın izni ile selam söylemek isterim,
İman sahibi yüce kahraman Türk milletimize,
Secdeye varsınlar Cenab'ı Allah'ın huzunda dursunlar,
Hakkıdır, Hakk'a tapan milletimin istiklal diye,amin desinler.

kardeşim bura şifreli mesajlarınızı yayınlayıp anlaşma yerinizmi ??

Genç Fatih bir kod isimdir.
Yazının amacı Genç Fatih değildir.
Bu gün dünyada müslümanlar üzerine oynanan oyunları biliyorsunuz.
Helbetde bizimde bu zülme karşı bir hedefimiz olmalı.
Bu hedefe hazırlık yapmalıyız. Biliniçli bir Hak mücadalesi vermeliyiz.
Yazım tamaman hayel dünyasından esinlenerek yazılmıştır.
Genç Fatih diye biri yoktur.
Önce hayel edersiniz, sonra o hayeli Cenab'ı Allah'ın izni ile gerçekleştirirsiniz arkadaş...

Değerli arkadaşlarım yukarda yazdığım bizim mücadalemiz yazısı tamamen sıradan bir yazıdır.
Hayel edilerek yazılmıştır.
Yuromumda geçen şifre kelimesini yanlışlıkla yazdım.
Hepinizden üzür diliyorum, gerçekten bir yanlışlık sonucu yazmışım.
Tekrar Hepinizden üzür diliyorum değerli arkadaşlarım.

Siyasi Haberler

MollaCami.Com