Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Eşine aşık olmak caizmi..

İnsan eşini aşık olsa ,Bu sevgi Allah katında caizmidir.?

Bu linkte cevabınız vardır diye düşünüyorum.

http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,14597.0.html

Ben daha fazla bilgi istemiştim , teşekkürler..

yaa inanın bu sorularla hiç karşılaşmadım şimdi cevaplarım ama siz bir delil istersiniz ben kitaparda görmedim bunu olmadığından değil bu sorularla karşılaşmadığımdan ama helal size artık araştıracaaaaaaaaaaaaaaaaaam

sevgi olmalı ,olmazsa olmazlardan..illa bunun adına aşık mı demeli bilemiyorum.derin mesele

Eşine aşık olmak Allah'a kulluktan alıkoymadıkça sağlıktan sonra en büyük dünya nimetidir. Tansiyona, fakirliğe vb. hertürlü sıkıntıya karşı ilaçtır.

Bulduysan şükret kardeşim... :)

yaa benim bi tanıdığım vardı eşine çok aşıktı ama tansiyondan öldü nolacak şimdi

yaa benim bi tanıdığım vardı eşine çok aşıktı ama tansiyondan öldü nolacak şimdi

Eşine çok aşıktı ve tansiyondan öldü.. :o Olacak şey değil... :D O muhakkak eceliyle ölmüştür, yoksa nerde gördünüz eşine aşık olup da tansiyondan öleni... :D

kardeşim tansiyondan ölen ecelden başka şeylemi ölüyo şimdi yani bu güne kadar tansiyondan ölenler eşlerine aşık değillermiydi yani nerden çıktı şimdi bu yaa allah allah

yani esine asik oldugu icin olmemisdir, tansiyondan olen arkadasiniz denilmek istenmis.

yani tansiyondan ölmedi eşinden mi dediniz

Bu yazinizda sanki olen arkadasiniz esine cok asik oldugu ICIN tansiyondan olmus gibi mana anlasiliyor.
Farukaktas kardesimizde aski SEBEBI ile tansiyodan olmemisdir demis.

güzel

soruya cevap verilmis... güzel de verilmis...

tansiyon olayina gelince... asiri sevgi yada ask kiskanclik yapar... asiri kiskanclik da tansiyon yapar ;)
ama ölümlere illede bir kulp takmak gerekmez...

ecel geldiyse bedene
gerisi sadece bahane

çok doğruy

aşkla sevdayı birbirine karıştırmayın

o mutaka karşılıksız bir aşka yakalanmıştır
yani sevdadan tansiyon olmuştur ;)

Dini Sorular ve Cevaplar

MollaCami.Com