Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Akp'li vekilden seçmene tehdit:'biz olmasak taş taş üstüne koyamazsınız!'

'Taş Üstüne Taş Koyamazlar!'
Bakan Şahin'den sonra, Kırıkkale milletvekilinden şok sözler. 'İzin vermezsek taş üstüne taş koyamazlar!'
Adalet bakanı Mehmet Ali Şahin'in çok tartışılan "AKP'ye oy vermezseniz hizmet alamazsınız" manasına gelen sözlerinden sonra AKP'li milletvekili çıtayı yükseltti, açıkça seçmeni tehdit etti...
"Biz Ankara'dan izin vermediğimiz sürece siz burada taş üsütne taş koyamazsınız.. Onun için eğer birileri size gelip de ben şunu yapacağım, ben bunu yapacağım diyorsa inanmayın. Yapamazlar; bize rağmen yapamazlar" diyen AKP Kırıkkale milletvekili Prof.Dr. Mustafa Özbayrak, dinleyenleri şoke etti.

AKP'li milletvekilinin Kırıkkale'ye bağlı Hacılar kasabasındaki seçim irtibat bürosunun açılışındaki bu tehditvari sözleri partililerden büyük alkış aldı
Aynı zamanda Meclis Plan Bütçe Komisyonu üyesi de olan Özbayrak'ın sözleri yeni bir tartışma başlatacak gibi...

NOT:AKPLİLER ŞUNU UNUTMUŞLAR:REZZAK OLAN AKP DEĞİL,ALLAHU(CC) TEALADIR!!!1

Görünen köy kılavuz istemez...

NOT:AKPLİLER ŞUNU UNUTMUŞLAR:REZZAK OLAN AKP DEĞİL,ALLAHU(CC) TEALADIR!!!1

Unutmuş galiba

Allah ım kimseyi şımartıp,şaşırtma.neoldum,dedirtme,ne olacam dedirt.yıkan değil ,yapanlardan eyle.kendini dev aynasında görenlerden eyleme. daha ne diyem

konu çok net ortada

Siyasi Haberler

MollaCami.Com