Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Berzah alemindeki bir insanla dünyadaki kişi iletişim kurabilirmi?

Benim aklımı kurcalayan bir soru var ve yardımınıza ihtiyacım var....Ben 16 yaşındayken intiharın eşiğine geldim.O sırada Konya'da Hz.Mevlana'yı ziyaret ettiğim gece rüyamda Peygamber Efendimiz'i (s.a.v) gördüm.Mescid_i Haram olduğunu sonradan öğrendiğim camideydim,Yüce Allah'ın ve Peygamberimizin adları arapça yazılıydı.Ben etrafı incelerken o yüce insanı ahşap geçme kapının ardında gördüm.Bir ses duydum ve o sesin Cebrail'e ait olduğunu anladım.Bana '' senin eşin bu'' dedi...Dönüp baktığımda solumda yüzünü Peygamberimize dönmüş,namazda oturuş vaziyetini almış,huşu içinde olan biri gördüm.Allah'a sadakat yemini ettim.Tam 12 yıl boyunca hayatıma kimseyi sokmadım.12 yıl sonra 14.hatimimi indirmeye hazırlandığım sırada; fiziken bu dünyada olmayan ve Berzah alemine geçen bir insanın yanıma geldiğini hissettim.Bu kişi yanıma gelmeden bir gün önce toprağa girmişti ve ertesi gece yatsıda geldi.Ben görmediğim için çekindim ve onu cinlerden zannettim.Bana musallat olduğunu düşündüm.17.07.07 tarihinde yatsı namazından sonra Kuran_ı Kerim_i ortaya koyup ''eğer sen benim 12yıl boyunca Allah'tan beklediğim insansan bu kutsal kitaba el bas ve yemin et'' dedim.sadece his yoluyla anlaşabiliyoruz.O sırada bende kutsal kitaba elimi koydum ve '' Allah'ım 12 sene önce Peygamberimizin gösterdiği insanı bana gönderdiysen bende sana söz veriyorum yine hayatıma kimse girmeyecek''dedim.Elini elimin üstüne koydu ve Kuran_ı Kerim'in üzerinde elimiz,yeminimiz birleşti.Tam 19 aydır beraberiz ve birbirimizi ALLAH adına ve rızası için seviyoruz.Sizce bu mümkün olabilirmi? sorularım gelecektir SAYGILARIMLA....

http://kitap.mollacami.com/node/4872

Faideli olabilir...

kardeşim ruhlar alimin deki bir kişiyle görüşmek mümkündür ama ehline yani insanın imanının nuru artacak o seviyeye gelecek ki onlarla görüşsün. şimdi sizin derecenizi tabi günahkar bir kul olarak ben bilemiyorum. ama cinler alemini iyi bilirim ve o cinnilerle nikahlanmak gibi bir icazet verildi bize. lakin biz onlarla evlenmek istemediğimiz için bunu yapmıyoz yani o verilen şeyi yerine getirmiyoz. bana bu vazifeyi veren de seneler önce cinnilerden biri ile evlenmiş birisi ki kendi si rasulullah efendimizin soyundan birisi yani haaşimii kabilesine mensup birisi. bir diğer kerdeşim var ki o da kurayş kabilesinden diğerinin verdiği izin ile düşünüyodum evlenmeyi cinlerle ama o kureyşli kardeşim dedi ki sakın yapma sen bunu yaparsan kesin gelirler sen saaliha bir hanım istesin ama o cinni saliha olmaz ve sana ben saliha birisiyim der dedi. ve seni çok rahatsız eder. sen onu bırak. ve sakın sana verdiği usuulü kullanarak yani bazı sureleri okuyarak evlenme dedi. size gelen cinni olabilir. islamda kurana el basma gibi bir yemin yokdur. o bir cinnidir ki size salih biri olduğunu söylemişdir. ve sizi kullanıyodur diye düşünüyorum. cinler böyledir. aşık olurlarsa insanlara böle yalan söylerler onun için sen boş ver insanlardan salih birini bul ve hayırlı olan işi işle derim sana bu benim görüşümdür.

korktum ya......

ben bilmem kardeşim
amacım seni korkutmak değil bildiğimi paylaşmaktı

özür dilerim size zararım dokundu ise

estağfirullah...konu korkuttu biraz..yorumlar değil..

zor bir durum RABBİM yardımcınız olsun..

konuyla ilgili degil ama bende bikac ay evvel rüyamda
evleneceğin kişinin adı MUHAMMED dir diye denildiğini duymuşdum :)
Rabbim hayrlısnı nasib eylesın ınşş bütün bekarlara.

Dini Sorular ve Cevaplar

MollaCami.Com