Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

özür dileyen ve Türkiye'ye ihanet eden kardeşlerimiz!?!?!

Adalet Ağaoğlu Bülent Aydın Fahri Aral Hüsamettin Onanç Mutlu Tönbekici Şeyhmus Diken
Adnan Ekşigil Bülent Erkmen Faruk Bildirici Hüseyin Hatemi Naci Kutlay Şeyla Benhabib
Ahmet Çakmak Burhan Şenatalar Fatih Özgüven Hüsnü Öndül Nail Satlıgan Sezgin Tanrıkulu
Ahmet Çiğdem Büşra Ersanlı Fatma Tülin İbrahim Betil Necmiye Alpay Şirin Tekeli
Ahmet Evin Çağlar Keyder Fatmagül Berktay İbrahim Kaboğlu Nedim Gürsel Sırrı Sakık
Ahmet İnsel Canan Tolon Fazıl Hüsnü Erdem İhsan Dağı Neşe Düzel Soli Özel
Ahmet İsvan Celal Başlangıç Fehim Caculi İpek Çalışlar Nil Mutluer Suavi Aydın
Ahmet Kuyaş Cem Mansur Ferda Balancar Işıl Kasapoğlu Nilgün Toker Şükrü Erbaş
Akif Kurtuluş Cem Özdemir Ferda Keskin Jülide Kural Nilüfer Göle Süleyman Göncü
Aksu Bora Cemil Koçak Ferhat Kentel Kadir Cangızbay Nurhan Yentürk Süreyya Berfe
Alaz Kuseyri Cengiz Aktar Ferhat Tunç Kemal Gökhan Gürses Okan Dağlı Tahsin Yeşildere
Ali Akay Cengiz Alğan Feridun Andaç Kemal Göktaş Ömer Faruk Gergerlioğlu Tanıl Bora
Ali Arif Cangı Cengiz Çandar Feridun Yazar Kezban Hatemi Ömer Laçiner Tarhan Erdem
Ali Bayramoğlu Cezmi Ersöz Fethiye Çetin Komet Gürkan Coşkun Ömer Madra Tarık Ziya Ekinci
Ali Kazancıgil Çiğdem Mater Figen Batur Koray Çalışkan Ömer Taşpınar Temel İskit
Ali Nesin Coşkun Aral Fikret Adanır Koray Düzgören Oral Çalışlar Tuba Çandar
Alper Görmüş Cüneyt Solakoğlu Fikret Başkaya Korhan Gümüş Orhan Koçak Turgut Tarhanlı
Amberin Zaman Deniz Türkali Fikret Toksöz Kuvvet Lordoğlu Orhan Miroğlu Ufuk Uras
Arzu Başaran Dersu Yavuz Altun Filiz Ali Lale Mansur Orhan Silier Ümit Cizre
Asaf Savaş Akat Derya Alabora Filiz Kerestecioğlu Levent Yılmaz Osman Köker Ümit Fırat
Aslı Erdoğan Derya Sazak Filiz Koçali Leyla İpekçi Osman Murat Ülke Ümit Güney
Atila Eralp Dilek Kurban Füsun Üstel Leyla Neyzi Oya Aydın Ümit Kardaş
Atilla Birkiye Doğan Özgüden Gencay Gürsoy Mahir Günşiray Oya Baydar Ümit Kıvanç
Atilla Tuygan Doğan Tarkan Gila Benmayor Mahmut Temizyürek Özgür Gökmen Ümit Şahin
Atilla Yayla Doğu Ergil Gönül Dinçer Mebuse Tekay Özlem Dalkıran Umut Özkırımlı
Aydan Baktır Ebru Erkekli Görgün Taner Mehmet Arda Özlem Ertan Ünal Ünsal
Aydın Cıngı Ece Temelkuran Gülay Göktürk Mehmet Demir Öztürk Türkdoğan Uygur Kocabaşoğlu
Ayhan Aktar Edhem Eldem Gülçin Santırcıoğlu Mehmet Güleryüz Perihan Mağden Vasif Kortun
Ayhan Bilgen Emine Algan Güllü Aybar Mehmet Soylu Pınar Selek Vedat Yıldırım
Ayla Gürsoy Emine Uşaklıgil Gülnur Acar Savran Mehmet Ural Piyale Madra Victor Ananias
Ayşe Batumlu Emrullah Beytar Gülseren Onanç Mehmet Yaşın Ragıp Duran Yahya Madra
Ayşe Berktay Enis Batur Gülsün Karamustafa Melek Göregenli Ragıp Zarakolu Yalçın Ergündoğan
Ayşe Buğra Enver Aysever Gülten Kaya Meltem Ahıska Rasim Ozan Kütahyalı Yaman Yıldız
Ayşe Erkmen Erdağ Aksel Gün Zileli Mesut Saganda Reşit Canbeyli Yasemin Çongar
Ayşe Erzan Erdal Yavuz Günay Göksu Özdoğan Mine G. Kırıkkanat Roni Margulies Yasemin Göksu
Ayşe Gözen Eren Keskin Gürhan Ertür Mithat Sancar Şahin Alpay Yavuz Bingöl
Ayşe Gül Altınay Ergin Cinmen Habib Bektaş Mücteba Kılıç Şanar Yurdatapan Yavuz Önen
Ayşe Kadıoğlu Ergün Eşsizoğlu Hadi Uluengin Müfit Özdeş Şebnem K.Fincancı Yeliz Kızılarslan
Ayşe Önal Erkan Goloğlu Hakan Tahmaz Muharrem Erbey Şebnem Sönmez Yiğit Bener
Aziz Gökdemir Erkan Şen Haldun Dostoğlu Muhsin Kızılkaya Şehbal Şenyurt Yıldıray Oğur
Barış Pirhasan Erol Katırcıoğlu Hale Akay Murat Belge Selçuk Demirel Yıldırım Türker
Baskın Oran Erol Özkoray Hale Soygazi Murat Çelikkan Selim Deringil Yıldız Önen
Bejan Matur Ersin Salman Hale Tenger Murat Morova Semih Kaplanoğlu Yücel Erten
Belma Akçura Ertuğrul Kürkçü Halil Berktay Murat Paker Semih Poroy Yücel Sayman
Berat Günçıkan Esra Mungan Halil Ergün Murathan Mungan Semra Somersan Yusuf Alataş
Betül Tanbay Evin Doğu Hasan Cemal Mustafa Arslantunalı Şenol Karakaş Zeynep Tanbay
Bilge Contepe Ezel Akay Hidayet Şefkatli Tuksal Mustafa Suphi Erden Şerafettin Elçi Ziya Halis
Bülent Atamer F. Levent Şensever Hıdır Geviş Mustafa Yasacan Serra Yılmaz Zozan Özgökçe

Hepsi birer vatan haini! >:(

bunlara madalya vermek lazım vatan hainliği madalyası...

Şimdi bu israil şerefsizlerin yaptığı katliyam değilde ne bana cevap verebilecek birisi varmı.

ilerde tarih yazar mı acaba,

mesela israilli k....ler filistinlilerden özür diliyor :o

bide yaptıkları halde,

biz onuda yapmadık.......

Eksik isimler var sanki ::) :)

Şaka bir yana, isim karalama adı altında bazı şahısların isimlerinin kullanıldığı haberini de duymuşsunuzdur umarım.

Evet hiç ama hiç kabullenilecek ya da farklı bir yönden bakmak bile istenmeyecek bir durum. Ama malum bizim medyamız! Ve affınıza sığınarak şöyle tabir etmek istiyorum; medya maymunlarımız! vs. vs.

Birde üzerine internet illetini koyun. Varın siz düşünün.

Kim imzalamış bilmiyorum. Bu ve benzeri tablolara pek inanamıyorum. AMA BÖYLE BİR GİRİŞİMİ HOŞ KARŞILAYANLARI VE DESTEKLEYENLERİ ALLAH'A HAVALE EDİYORUM!...

listedekiler meşhurlar,

30 bine yaklaşmış liste,

Kastım meşhurlardı zaten ::)

Siyasi Haberler

MollaCami.Com