Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Her Gece Amenerrasulü'yü Okuyun

Rab'bim sizlerden de razı olsun alişş ve cennet ırmağı kardeşlerim.

Her namzdan sonra amenerresulünü okuyanlardandım ama bu aralar pek okuyamıyorudum.Hatırlatma için Allah razı olsun...

ALLAH RAZI OLSUN........

Rab'bim cümlemizden razı olsun kardeşlerim.

ALLAH RAZI OLSUN........
kardeşim ne güzel bilgiler paylaşıyorsun bizlerle sevabımıza nail ol inş..

Allah razı olsun kardeşim :-[

dualarınızda bu aciz kardeşinizi de unutmazsanız beni çok mutlu edersiniz :)

Amin..
Allah razı olsun kardeşim ...

Sabah ve Akşam Namazlarından Sonra Hüvallahüllezi... Yatsı Namazından sonra Amenerrasülü... okumayı kendimize ve sevdiklerimize bi alışkanlık kazandıralım.
amiin.inş.

yıne ıstıfade edebılecegımız çok önemli bir mevzu..HZ ALLAH razi olsun umut kardeş

Rab'bim sizlerden de razı olsun kardeşlerim.

بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحٖيمِ

Peygamber, Rabbinden kendisine indirilene iman etti, mü’minler de (iman ettiler). Her biri; Allah’a, meleklerine, kitaplarına ve peygamberlerine iman ettiler ve şöyle dediler: “Onun peygamberlerinden hiçbirini (diğerinden) ayırt etmeyiz.” Şöyle de dediler: “İşittik ve itaat ettik. Ey Rabbimiz! Senden bağışlama dileriz. Sonunda dönüş yalnız sanadır.”
Allah, bir kimseyi ancak gücünün yettiği şeyle yükümlü kılar. Onun kazandığı iyilik kendi yararına, kötülük de kendi zararınadır. (Şöyle diyerek dua ediniz): “Ey Rabbimiz! Unutur, ya da yanılırsak bizi sorumlu tutma! Ey Rabbimiz! Bize, bizden öncekilere yüklediğin gibi ağır yük yükleme. Ey Rabbimiz! Bize gücümüzün yetmediği şeyleri yükleme! Bizi affet, bizi bağışla, bize acı! Sen bizim Mevlâmızsın. Kâfirler topluluğuna karşı bize yardım et.”

güzel paylaşım için allah razı olsun
selam ve dua ile

Allah sizden de razı olsun leyl ve leyya kardeşlerim

şiddetle...dehşetle...tavsiye ediyorum bende...
deneyebilirsiniz...yatmadan evvel odaya okuyun....
izleyin değişikliği....

Allah razı olsun kardeşim.

Kur'ân-ı Kerîm ve Tefsir

MollaCami.Com