Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Arkadaşlar lütfen dikkat!!.

sevgili deniz gerçekten rahatça konuşup biribrimize danışacağımız bir bölüm olsa bence daha iyi olur.

Yarim kardesim özel konularin net ortaminda konusulmasi uygun olmadigindan ötürü özel yazilar dahi kaldirilmis durumda :-[ fikir alisverisi vs bulundugumuz yerlerde istisare edebilecegimiz arkadaslarimiz büyüklerimiz bulunmakta.. bunun disinda cok özele girmemek suretiyle sormak istedigimiz yada fikir alisverisi yapmak istedigimiz konularda birbirimizle buraya yazarak degilde özelden irtibat kurmak daha saglikli olacaktir ::) ;)

hassasiyetiniz icin tesekkür ederiz ..

selam ve dua ile

bu konuyla ilgili uyrı için teşekkür ederiz bence çok iyi olmuş ama amcamın kızı beni uardı onada teşekür ederim yoksa pot kırcaktım sagolasınız :)

... bu bölüm ve arabi ilimler dışında kalan diger bölümlerde yolumuza dair kimligimizi,özellikle muhterem büyüklerimizin ismini ve sakıncası olabilecek mevzuları konuşmazsak çok iyi olur..

Bu uyarıyı tekrar hatırlatmakta fayda var diye düşündüm ::)

Selamün aleyküm arkadaşlar

Forumumuzda kurslarımızda tedrisat görmüş birçok arkadaşımız hocamız olmakla birlikte mümtaz yolumuzun yolcusu olmayanlarda bulunmakta
..[b]Bu sebeble bu bölüm ve arabi ilimler dışında kalan diger bölümlerde yolumuza dair kimligimizi,özellikle muhterem büyüklerimizin ismini ve sakıncası olabilecek mevzuları konuşmazsak çok iyi olur..

Bazen, süfli bir ortam olarak bilinen net ortamında böyle güzel hizmetlerimizi,farklı şehirlerden hatta ülkelerden hocalarımızı kardeşlerimizi görünce haklı olarak hepimizde farklı bir heyecan ve coşku oluşuyor..ve bu heyecanla kardeşlerimizle hizmetlerimiz talebeliklerimiz vs gibi konularda konuşmak arzu ediyoruz..Ama netice ititbari ile net ortamı ve herkesin görebilecegi bölümlerde bunları paylaşmak SAKINCALI oluyor..

EGER YAZDIYSAK YAZILARIMIZI KONTROL EDİP DÜZELTELİM
Bu konuda hepiniz hassas davranıyorsunuz zaten.. ALLAH razı olsun..

Fakat forumumuza yeni giren, ilk defa bu güzel ortamı görüp tamamen kardeşlerimizin oldugunu düşünen arkadaşlarımız olabilir düşüncesi ile hepimizin tekrar hatırlayıp dikkat etmesi için buraya yazmayı düşündük..

Eger arzu edilirse sadece bu bölüm üyeleri için hizmetlerimiz vs hakkında istişare etmek istedigimiz mevzuları paylaşabilcegimiz bir bölüm açılabilir..
Tabi bununda sınırı olmak şartıyla olabilir sanırım. :-\

sizde bu konudaki fikirlerinizi burada paylaşırsanız ortak bir yol buluruz inşaallah. :)

peki benim anlamadığım site içinde bu bölümede avam dahil olabilir zira ben girmek için -yani özel bölüme- ekstra bi işlem yapmadım o halde herhangi bi üye de bu bölüme giremez mi hazretimize dair yazılar vs... var onları okumuyorlar mı...

arada bir hatirlatmak gerekiyor

bu bölüm biz izin vermeden kimse tarafindan görülmüyor. istedigimiz an da görmeniz engellenebilir.

özel yazilar arada bir temizlikten gecebiliyor. Gayemiz özel bir yazisma ortami olusturmak degil. Google amcaya yakalanmasini istemedigimiz, arandiginda googleden sitemizin cikmasini istemedigimiz yazilari gizliyor ve gelen ziyaretcilere bir cemaatsel site hava vermeme gayesi ile olusturuldu.

gerektiginde özel bölümdeki yazilarda bosaltilabilir.

hayirli günler

sitede söz sahibi olmadığımızdan.kurallara uymak zorundayız...elimizden geldiği kadar..bazı yasaklar varsa bir bildikleri vardır diyorum...hizmetlerle alakalı ...benim gibi doğuda yaşayan bir kardeşiniz batı da duyulan yeni gelişmeleri,bilgileri,tabi uygun olanlarını en azından okumak duymak ister.....burada olmaz diyorsanız ne diyelim.başımız gözümüz üstüne.

peki benim anlamadığım site içinde bu bölümede avam dahil olabilir zira ben girmek için -yani özel bölüme- ekstra bi işlem yapmadım o halde herhangi bi üye de bu bölüme giremez mi hazretimize dair yazılar vs... var onları okumuyorlar mı...

özel bölüm avam vs olmasi degil googlenin görmemesi önemli. adminlerin izni olmadan bu bölümü kimse göremez;)

özel bölüm avam vs olmasi degil googlenin görmemesi önemli. adminlerin izni olmadan bu bölümü kimse göremez;)
anladım teşekkür ederim...

Selamün aleyküm arkadaşlar

Forumumuzda kurslarımızda tedrisat görmüş birçok arkadaşımız hocamız olmakla birlikte mümtaz yolumuzun yolcusu olmayanlarda bulunmakta
..[b]Bu sebeble bu bölüm ve arabi ilimler dışında kalan diger bölümlerde yolumuza dair kimligimizi,özellikle muhterem büyüklerimizin ismini ve sakıncası olabilecek mevzuları konuşmazsak çok iyi olur..

Ve aleykümselam..Hatırlatma için Allah c.c razı olsun..
Az önce farketim,özellikle oyunlar bölümünde son zamanlarda,kurslarımız ve hocalar hakkında sözler yazılmış..Bazı büyüklerin sözleride mevcut..Evet bu sözler kötü niyetle kesinlikle yazılmıyordur ama hizmetlere zarar vermemek için bin düşünüp bir yazalım..Yolumuzdan olan yada olmayan birisi o yazıları okusa,rahatlıkla yazan şahsın hangi cemaatten olduğunu anlayabilir..
Yeni üyeyken çok hata yaptık,bu bölümü göremediğimiz ve bilmediğimiz için..Ama artık hiçbirimiz yeni üye değiliz..İnşaallah çok dikkatli olalım,Rabbim samimiyetle hizmet edenler arasına dahil eylesin inşaallah hepimizi..

Özel sözlerin yada isimlerin forum genelde yazildigini gördügünüzde lütfen oranin linkini ve üyeyi haber veriniz..yeni üyeler özellikle bu hatayi yapabiliyor ..

Selamün aleyküm arkadaslar
burada yaptigimiz hatirlatmaya birkez daha dikkat cekmek istiyorum..

Forum genelde özel konulari yazmadigimiz gibi bu bölümdede özellikle herhangi bir büyügümüzün ismini vermek suretiyle büüyklerimize ait sohbetler sözler vs yazilmamasini cok fazla özele girmemenizi önemle rica ediyoruz..
burasi net ortami her ne kadar da özel bölümde olsa yazilarda bir sınır olmak zorunda..
daha önce yazilmis olan tüm yazilari kaldirmistik suan yeniden yazilan yazilar gözden gecirilip gerekli görülenler silenecektir.

bundan sonra hepimizin daha dikkatli oluruz ins..

evet kardeşlerim bende aranıza yeni katıldım bu hatırlatma benim içinde çok iyi oldu anldııgım kadarıyla burda hep kardeşlerimiz var bu uyarıya bende uyacagım inşallah tşkler

allah razı olsun kardeşlerim bu bölüm çok güzel hep beraber biz bizeyiz derdimizi sevincimizi burada paylaşırız rabbim bütün kardeşlerimizi muhafaza buyursun amin

allah razı olsun kardeşlerim bu bölüm çok güzel hep beraber biz bizeyiz derdimizi sevincimizi burada paylaşırız rabbim bütün kardeşlerimizi muhafaza buyursun amin

Amin Amin! Kardeşim

[size=15pt]Forumumuzda kurslarımızda tedrisat görmüş birçok arkadaşımız hocamız olmakla birlikte mümtaz yolumuzun yolcusu olmayanlarda bulunmakta..[color=blue][font=Verdana][size=15pt]

Bu sebeble bu bölüm ve arabi ilimler dışında kalan diger bölümlerde yolumuza dair kimligimizi,özellikle muhterem büyüklerimizin ismini ve sakıncası olabilecek mevzuları konuşmazsak çok iyi olur...Biraz daha dikkat arkadaşlar çaktırmayalım...

Özel Yazılar

MollaCami.Com