Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Arkadaşlar lütfen dikkat!!.

mod ya da ekipte yer alan bir kisinin yazisina müdahale etmek silmek yerine kendisine iletmemiz ya da admine iletip adminin onunla görüsmesini istememiz daha dogru olacaktir..

konunun kapsami Deniz'in de belirttigi gibi sadece daha özel olanlar yani yolumuz, kurslar, talebe vs üzerine..

ki bu uyariyi yaparken aslinda bizde benzeri ifadeleri kullanmis oluyoruz. Dikkatli olmakta fayda var.

sayın piri reis kardeşime katılıyorum direk silmektense
ama özelden ama msj yoluyla uyarmak daha uygun ..

aminn aminn bihürmeti Taha ve Yasin
ve bi hurmeti men erseltehü rahmeten lil alemınn...

ve bi hurmeti men erseltehü rahmeten lil alemınn...

kimisi taha ve yasin demis kimisi velhamdülillah demis neyse bende (fatiha )diyecemde belki bazilarini kizdiririm diye sonraya birakacagim

kimisi taha ve yasin demis kimisi velhamdülillah demis neyse bende (fatiha )diyecemde belki bazilarini kizdiririm diye sonraya birakacagim

kızmayız kızmayız müteallim kardeş sende
fatiha nı de:)))

Rabbim son nefese kadar son nefes dahil İMAN HİDAYET ve HİZMETTE daim ve kaim eylesin....

Amin...

Rabbim son nefese kadar son nefes dahil İMAN HİDAYET ve HİZMETTE daim ve kaim eylesin....

amin...amin...amin...

yazılanlara uyuyoruzdur inşAllah ::)

yazılanlara uyuyoruzdur inşAllah ::)

Arkadaslar sanirim tekrar hatirlatmakta faide var..
burasi özel bölüm olsada unutmayalim ki net ortami yazilarimizda lütfen cok özele girmeyelim :(

Haklısınız "Deniz" kardeşim...

Bu bölüm her ne kadar belirli kişilere açık olsa da, internet ortamında olduğumuzu unutmamak gerek. Hangi meseleleri, nerede ve ne zaman paylaşacağımızı da doğru tespit etmeliyiz. :)

Evet Muhterem Kardeşlerim, bu konudaki hassâsiyetinize çok teşekkür ediyorum. Gerçi konular kilitlenmiş ama, bazı arkadaşlar sanırım heyecanla Sözlerin orjinalliğini değiştirerek aklında kaldığı şekliyle yazmış. Bu da önemli her sözü büyüklerimize mâl etmek te doğru değildir. Bazı kelimeleri düzgün yazmadaıklarından mânaları değişmiş, bazı sözler eksik, bazıları da ilaveli yazılmış, konu kilitli olmasaydı oraya yazacaktım ama, kilitlendiği de iyi olmuş.
Yazı ekleyecek arkadaşların bu konuya da âzami dikkat göstermelerini rica ediyor, Hz. Allah Yâr ve yrdımcınız olsun diyorum. Muhabbetlerimle..

Özel yazilar tamamen kaldirilmistir konunun hassasiyetinden dolayi!..

Arkadaslar lütfen yeniden bu özel yazilari yazmayalim!

evet bu konuda öz eleştiri yapmak gerekirse hatalı davranıpta kendini kaptıranlardan biride ben oldum ilk siteyi bulduğum zaman ama şimdi daha dikkatliyim

Aydınlattığınız için teşekkürler.

evet bu konuda öz eleştiri yapmak gerekirse hatalı davranıpta kendini kaptıranlardan biride ben oldum ilk siteyi bulduğum zaman ama şimdi daha dikkatliyim

Deniz kardeşim me bir teşekkür borcum var .Cenab-ı Hak son nefes dahil İMAN DAN VE BU HİZMETLERDEN ayırmasın inşallah

Deniz kardeşim me bir teşekkür borcum var .Cenab-ı Hak son nefes dahil İMAN DAN VE BU HİZMETLERDEN ayırmasın inşallah

Amin..

Dualariniz en güzel tesekkür olur bizim icin ;) bizde size tesekkür ederiz hassasiyetiniz icin ..

sevgili deniz gerçekten rahatça konuşup biribrimize danışacağımız bir bölüm olsa bence daha iyi olur.

Özel Yazılar

MollaCami.Com