Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

YediKıta - Aylık Tarih, İlim ve Kültür Dergisi

Abonelik için...

www.yedikita.com.tr

Bilgilendirmeniz için teşekkürler kardeşim.
Bilginiz varmı bilmiyorum ama" Genç beyin" isimli dergi tarzında bir dergimi acaba?

Şu an için bir bilgim yok; ama tarih ağırlıklı olduğunu düşünüyorum.

Dün akşam elime geçti ilk sayısı. Tarih ağırlıklı bir dergi. Daha açıkçası bir tarih mecmuâsı...

İlerleyen sayıları dolu dolu olacaktır eminiz.

Bu arada, konuyu genel kategorilere açsak daha münasip olmaz mıydı?

Bu arada, konuyu genel kategorilere açsak daha münasip olmaz mıydı?

Tam dediğiniz gibi Tarih mecmuası,bir solukta bitirdim.

Başka kardeşlerde tanıtmış zaten genelde..Bende tavsiye kitaplara açtım ..

http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,11094.0.html

Emeği geçen tüm kardeşlerime teşekkür ederim bu nezih çalışma için.
İnş en kısa zamanda "Çanakkale cephesi" isimli eseride okumak isterim.........

Hayırlı olsun ıns. :)

Aradığım dergi bu sanırım çok teşekkürler çok makbule geçti. :)

dergi güzel hem içerik olarak hemde dizayn olarak bol bol faidelenmek dilegi ile hayırlı olsun.3.sayısı yakında

sorumun yeri burasımı bilmiyorum ama merak ettiğim bir şey var.derginin 3.ve 4.sayısının arkasına sab-sabunmatik deterjan reklamı var.bunun hakkında bilgisi oan varmı.yani kullanılabilirmi diye.

sorumun yeri burasımı bilmiyorum ama merak ettiğim bir şey var.derginin 3.ve 4.sayısının arkasına sab-sabunmatik deterjan reklamı var.bunun hakkında bilgisi oan varmı.yani kullanılabilirmi diye.

Gaziantepli bir kardeşimizin firması.Kimya Prof'udur kendisini tanıyorum.Bahsedilen deterjanı kullandık ,kullananlarda oldu.Deterjanların çok zararlı olduğu söyleniyor.Bence deneme amaçlı da olsa alın bir kullanın kararı kendiniz verin derim.

Tavsiye edilen bu üründür.Hiç tereddüt etmeden kullanabilirsiniz.

Kardeşim biz kullandık, o zamanlar bir kaç paket karıştırılıyordu. Biraz uğraştırıyordu şimdi bildiğim kadarıyla normal detarjanlar gibi tek bir pakette satılıyor.Setini 50 lira'ya almıştık.Bulaşık makinesi kullanıyorsanız bulaşıklar için olan ürün çok güzel oluyor. Yalnız el ile yıkamak biraz zor çok kaynar su olmadıktan sonra köpürmüyor. Çamaşırlar için olan ürünü beğenmiştik yıkadığımız her şey yumuşacık oluyordu. Detarjanla yıkananlar gibi sert olmuyor. Denemediyseniz tavsiye ederiz. Bir kardeşimiz bu ürünler hakkında seminer veriyordu, detarjan v.s bunların her şey için çok zararlı olduğunu öğrendik.

adı üzerinde sab(un)matik. Deterjan zaten tavsiye edilmiyor o yüzden kullanılmasında bi sakınca yoktur biz de düşünüyoruz alıp kullanmayı. bakalım ne zamana nasip olacak...

emeği geçenlerden Allah razı olsun.DERGİYE GÜVENİM TAM. reklamlarına da TAM GÜVENİRİM

Özel Yazılar

MollaCami.Com