Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

BİLGİ İSTİYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

televizyonda denk gelmiştikardeşlerimizden birisi şu adresi verdi

umarım yararlı olur sizin için.
Allah zihin açıklıgı versin

selma kardeşim burada bu kadar ilim erbabı varken kardeşimize falanca yerden ögren demek dogru olmaz degilmi :-[
bu bizim vazifemiz burdaki ilim erbabı kardeşlerimizden bekliyoruz bu ulvi ilimleri sıfırdan baslayıp yeni ögrenecek kardeşlerimize anlatamalarını ::) :-[

evet arkadaşlar neredesiniz medresemiz böle garip mi kalacak :'(

Kardeşlerim benim yolumuza tabiyetim biraz geç oldu.Ta yüksek okulda vazife almak Nasib oldu.Yüksek okuldan sonra mutlaka bir tekamül okumak istiyordum.Ancak hiç arabçaya başlayamadığım için müracaat ettiğim kimseler geç olacağını söyledi,yani bir türlü Nasib olmadı.Biliyorum orayı okumadan o ilimleri ve orada ki feyze ulaşmak mümkün değil.Ama ben istiyorum ki o ilimleri dışardan da olsa bi şekilde öğreneyim.Acaba bu mümkün mü?Bilgisi olan kardeşlerim yardımlarını esirgemezse sevinirim.
SELAM VE DUA İLE....
YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM:(

emeği geçen bütün hocalarımızdan ve kardeşlerimizden HZ.ALLAH razi olsun

internet üzerinden ilim ne kadar öğrenilir bilmiyorum ama bulunduğunuz bölgede bir hocaya yada bir yurda baş vurun onlar size seve seve ilim öğreteceklerdir

internet üzerinden ilim ne kadar öğrenilir bilmiyorum ama bulunduğunuz bölgede bir hocaya yada bir yurda baş vurun onlar size seve seve ilim öğreteceklerdir

evet bence de..karşılıklı anlatımla öğrenmek okuyarak öğrenmekten daha faydalı lur ve daha iyi anlamanızı sağlar..Medresemizde sormak istediklerinizi,kafanıza takılanları sorarsınız ve öğrendiğiniz ilimlerle de katkıda bulunursunuz ;)Allah zihin açıklığı versin..

evet bence de..karşılıklı anlatımla öğrenmek okuyarak öğrenmekten daha faydalı lur ve daha iyi anlamanızı sağlar..Medresemizde sormak istediklerinizi,kafanıza takılanları sorarsınız ve öğrendiğiniz ilimlerle de katkıda bulunursunuz ;)Allah zihin açıklığı versin..
[/quote]

en önemliside dersdeki maneviyatı tatmış olursunuz

Aynı şekilde yüksekokulda tanıştığım bi kardeşim var.o da hiç arabça görmemişti.fakat şimdi çok iyi seviyede ve Allah'ın izniyle okuyacak.ilmin yaşı yoktur yani.selam ve dua ile...

Özel Yazılar

MollaCami.Com