Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

bir bakarmısınız acaba..

bir bakarmısınız wirüs tarayıcımdan böyle bir komut aldım sizce hangine tıklıyaım evetemi hayıramı bana yardımcı olursanız çok müteşekkir olucam..
sağolun teşekkürler..

güncellemeyi kurmak istiyorsanız evet istemiyorsanız hayır diyeceksiniz kardeşim..

gümcelleştirme ne yararı var diyecek olursan yeeni yapılmış trojanların da listesi bu güncellemeyle birlikte gelir kardeşim...

güncellemeyi kurmak istiyorsanız evet istemiyorsanız hayır diyeceksiniz kardeşim..

gümcelleştirme ne yararı var diyecek olursan yeeni yapılmış trojanların da listesi bu güncellemeyle birlikte gelir kardeşim...

yani evet mi diyeyim ???

inanın bilgim olsa hemen cvp verırdım bekletmezdım sızı.. içimden hayır demek gelıyor(cunku cumle oyle bır ızlenım verıyor :) ) ama tabı işi ehlıne bırakmak lazım saygılar ;)

yani evet mi diyeyim ???
evet deyin degerli hakyolcusu profun dediği kadarıyla;
bu vesıle ıle yenı türemiş olan virüsleride koruma taramış olacak.

sağol sevgili zambak bana tam açıklamalı yazılmayınca ben pek terimlerden anlamıyorum...sürekli ne diye soruyorum çok özür..

birlikte gelir deyince ben trojen birlikte gelir anladım onun için evetmi hayrmı diye tekrar sorma luzmunu hissettim..

est hakyolcusu,sizde haklısınız ;)

ama tabı işi ehlıne bırakmak lazım saygılar ;)

Siz en iyisi öyle yapın -işi ehline bırakın- ve biraz da sabırlı olun ;)
Bakın cevap geliyor...

kardelen kardeşim size cevap yazıyordum pc ye bi haller oldu yazamadım kusura bakmayın..

Siz en iyisi öyle yapın -işi ehline bırakın- ve biraz da sabırlı olun ;)
Bakın cevap geliyor...

zaten ole yaptım ;D

hani cvp ben goremedım 8) yoksa gözlüklerımden dolayı mı göremedım :o

kardelen kardeşim size cevap yazıyordum pc ye bi haller oldu yazamadım kusura bakmayın..

bırazcık ayrımcılık sezdım nedense ::) tam da obama secılmıs dunyada ayrımcılıga ırkcılıga tavır alınmışken... ;)

ne alakası var bluetooth kardeşim.. bildiğimiz kadarı ile elimizden gelen yardımı gösteriyoruz ben çoğu zaman isimlere bakmadan cevap veriyorum problem yaşadığımız bir problem yada bildiğimiz bir problemse cevap çabuk verilebiliyor..

zaten ole yaptım ;D
hani cvp ben goremedım 8) yoksa gözlüklerımden dolayı mı göremedım :o

Evet efendim çıkarın at/ın gözlüklerinizi, görün güzellikleri. Kuru muhalefetle olmaz bu iş. Bakın cevap;

Saygılar...

ne alakası var bluetooth kardeşim.. bildiğimiz kadarı ile elimizden gelen yardımı gösteriyoruz ben çoğu zaman isimlere bakmadan cevap veriyorum problem yaşadığımız bir problem yada bildiğimiz bir problemse cevap çabuk verilebiliyor..

ıyı nıyetınızı anlıyorum ama bazı kısıler ıcın cvp yazamadıgınız veya beklettıgınız ıcın ozur dıleyebılıyorsunuz fakat bız bazen gunlerce beklemek zorunda kalıyoruz... dıyebılırısnız kı bu konuda bılgım yok ozaman bızde baska taraflara yoneliriz.sonucta ben buraya gercekten yardım alabılecegım umuduyla geldım tavsıye uzerıne yanı.dogrusunu solemek gerekırse de bıraz hayal kırıklıgına ugradım.inşalah bundan sonra daha paylasımcı ve duyarlı oluruz bırbırımıze karşı...

Evet efendim çıkarın at/ın gözlüklerinizi, görün güzellikleri. Kuru muhalefetle olmaz bu iş. Bakın cevap;

Saygılar...

muhalafet olmakta baykalın ustune yoktur oyuzden hıc ustume alınmıyorum ;)
gozluklerımede gelınce gayet hoş durmus bence 8) (at gözlu olsaydım etrafımı bukadar genıs gormez ve bırazda sıkayetcı olmazdım ;) ) hersey tadında kalsın burda stoplayalım konuyu..

keske sızde yazarken boyle seylerle ugrasacagınıza bıraz katkıda bulunsanız dıyorum...
cvp bana yeterlı gelmedıgı ıcın üsteledım yanı kesın bır dılle efendım şunu yapın boylesı daha ıyıdır dıye..sonucta kımse burda pc konusunda uzman deıl, deıl kı gelıp yardım istenılıyor...cvp verırlen cömert olalım :)

Gözlüklerinizi çıkarmanız hususunda ısrar edebilirim. En azından normal bir gözlük de kullanabilirsiniz. Çünkü normal gözlükler at gözlükleri gibi belli kısmı görebilmek için yapılmamışlar bilakis görmeyi kuvvetlendirmek için yapılmışlardır. At gözlüğü ya da şu anda "smiley"de olduğu gibi siyah camlı gözlükler yerine normal bir gözlük kullanmanızı tavsiye ederim. En azından mollacami.com'un bir bilgisayar sitesi olmadığını görmeniz de böylelikle mümkün olabilirdi.

Öyle bir ifade tarzınız var ki, inanın sırf bu şekilde hitap ettiğiniz için sorularınıza yanıt vermiyorum; bilsem dahi... Hiç kimse yazdığınız bir soruyu bir anda yanıtlamak zorunda değil! "Oh ne güzel, kafama bir soru takıldı, internette sorayım, nasıl olsa cevap vermek zorundalar." Hayır muhterem kardeşim, yok böyle bir düşünce!

Sorununuzu nazikâne bir biçimde açıklarsınız, biliniyorsa yanıtlanır, bilinmiyorsa araştırılıp çözüme varılabilirse yanıtlanır, çözüm bulunamazsa beklenir... Kaldı ki bilgisayar sitelerinde sorununuzu tam açıklamadan hatta bilgisayrınızın özelliklerini tam olarak yazmadan yanıt verilmiyor. Bizim de kalkıp böyle bir istekte bulunmamız oldukça saçma olur; ama en azından sorununuzu tam olarak ifade edebilirsiniz.

Biraz da kendi çabanız gereklidir. En ufak bir meselede dahi birilerinin size sorunu gidermesini beklerseniz artık bilgisayar devrinde o sorunun sorun olarak kabul edilmediği zamanları görebilirsiniz.

Sorularımızı uygun biçimde, kimseyi aşağılamayarak, "cevaplanmıyor" iddiasıyla kimseyi haksız yere suçlamayarak sormaya gayret edelim, ki sizin de sorularınıza cevap arayalım. Aksi durumda bu ifadelerinizi kasıtlı olarak kullandığınızı düşüneceğim.

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com