Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

bir âyet-i Kerime

"EY ehl-i kitâb! Niçin hakkı bâtılla karıştırıyorsunuz da hakkı(Muhammed Mustafa'nın peygamberliğini)gizliyorsunuz? Halbuki (onun peygamber olduğunu) bilip duruyorsunuz.(Âl-i İmrân suresi.âyet 71)

egitimsizlik desek...!

hakkı yazmam gerekirken "kakkı" olmuş bir kelimeyi düzeltemiyorum.bir çok sitede bu tip yanlışları düzeltme imkanı var İHYADA niye bınu yapamıyoruz? ::)

hakkı yazmam gerekirken "kakkı" olmuş bir kelimeyi düzeltemiyorum.bir çok sitede bu tip yanlışları düzeltme imkanı var İHYADA niye bınu yapamıyoruz? ::)

Evet, düzeltme butonu şart. Belli bir mesaj limitini aşan bütün üyelere verilse keşke. :-\

Bölüm moduna bildirin, düzeltiversin.

Bende ilk üye olduğumda acizane dile getirmiştim. Verilen cevaplar bunlar idi...

Yazılarımızı göndermeden önce önizleme yaptığımızda bize yardımcı olacaktır.

Bunu yaptığımızda yanlışın önüne geçilebiliyor.

Velev ki geçilemesse duzeltmek ıstedıgımız yazıları bolum yetkılılerınden yada yonetıcılerden yardım ısteyerekte yapabılırz.
Ama bunuda değerlendirmeye alalım inşeAllah...Vesselam

Bende ilk üye olduğumda acizane dile getirmiştim. Verilen cevaplar bunlar idi...

Yazılarımızı göndermeden önce önizleme yaptığımızda bize yardımcı olacaktır.

Bunu yaptığımızda yanlışın önüne geçilebiliyor.

Velev ki geçilemesse duzeltmek ıstedıgımız yazıları bolum yetkılılerınden yada yonetıcılerden yardım ısteyerekte yapabılırz.
.. sevgili kardeşim ön izlemede çözüm değil,gözden kaçabiliyor.bu ayeti kerimeyi defalarca okudum ,yazdım yinede yanlış var(hele ayeti kerime olunca ne kadar önemli bilirsiniz).birçok sitede bu yapılabiliyor (düzeltme.)bizde niye olmuyor anlayamıyorum.vesselam

Dediğimiz gibi, Tabiri caizse sabanı kaldıralım devam edelim...Yani Takılmayalım....
Ne buyurmuşlar büyükler, bu yolda tıkanma olmaz...

Kur'ân-ı Kerîm ve Tefsir

MollaCami.Com