Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Media Player ile ilgili..

nasıl anladınız trojen olduğunu ?

evet nasıl anladınızki?

wuauclt.exe trojan dosyası kardeşim.. windowsun update dosyası ismi ile aynı olduğu için virüs proğramları algılamayabiliyor..

peki onu nasıl yok edebilirim???

güvenli kipte açıp dosyayı silebilirsin..

güvenli kipte açıp dosyayı silebilirsin..

çok oldunuz demezseniz güvenli kip nerde nasıl bir işlem yapmam lazım:))))

açılışta f8 tuşuna sürekli basıp çekin bir menü gelecek orada en yukarda güvenli mod var onu seçip açacaksınız..

not : harddisk seçme ekranı gelecek olursa harddiski seçip f8 e basıp çekmeye devam et

açılışta f8 tuşuna sürekli basıp çekin bir menü gelecek orada en yukarda güvenli mod var onu seçip açacaksınız..

not : harddisk seçme ekranı gelecek olursa harddiski seçip f8 e basıp çekmeye devam et

sonra ne yapıcam f8 çekince

menü gelince en üstte Güvenli Mod var onu seçip entere basacaksınız kardeşim..

menü gelince en üstte Güvenli Mod var onu seçip entere basacaksınız kardeşim..

güvenli modu seçip entıra basınca işlem bitecekmi???

windows açılacak kardeşim.. ama güvenli mod ta sadece gerekli proğramlar çalışacak oradan silip virüs taraması yapın..

bilemiyorum soruma cvp gelıcek mı ama belkı hayırsever bırılerı tarafından cevaplandırılır..
sıtedekı lınkten codec ındırdım ama sonra movıe maker de vıdeo al dıyınce klasorde hıcbır vıdeo cıkmıyor daha once bole bı sorun yoktu.. nıye sımdı bole oldu?

yardım en kısa zamanda gelir kardeşim görmemiştir kardeşlerimiz yada işleri yoğundur ben güncelliyeyim konuyu da öntarafa gelsin..

wuauclt.exe trojan dosyası kardeşim.. windowsun update dosyası ismi ile aynı olduğu için virüs proğramları algılamayabiliyor..

ßu dosya ßende de var :-[ oLması normaL Antivirüsüm yok . okuyunca işLemi sonLandır dedim hemen .İnşaLLah ßir şey karıştırmamışımdır.

bilemiyorum soruma cvp gelicek mi ama belki hayirsever birileri tarafindan cevaplandirilir..
sitedeki linkten codec indirdim ama sonra movie maker de video al diyince klasorde hicbir video cikmiyor daha once bole bi sorun yoktu.. niye simdi bole oldu?

kardesim.. codec demek yeni tür dosyalar demek alacaginiz video seçili kategori içinde olmayabilir.. uygun kategoriyi seçmelisin.. kategorilerle ugrasamam diyorsan asagidaki resimdeki gibi mavi işaretli yeri seçmelisin...

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com