Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Media Player ile ilgili..

dedidğinizi yaptım ama olmadı :(

bluetooth kardeşim..

almaya çalıştığınız dosya mp4 dosyası yüklediğiniz codec ise sadece bunları izleyebilmeniz için eklentidir movie maker ile codec in alakası yok mp4 olduğu için movie maker mp4 den eski bir program olduğu için desteklemiyor olabilir..

videonuzu bir dönüştürücü proğramı ile mpg dosyasına dönüştürüp movie maker ile öyle işlem yapmalısınız...

mp4 dıye gorunen vıdeolar zaten mpeg formatında cekılmıs ama nedense mp4 gorunuyorlar ???

şöyle bır durumda var ben vıdeoları yanı mpeg formatında cekılmıs olanları(burdan kastım cep telı ıle cekılmıs olanlar tabı bunlar mepg olarak cekılıyor ) nero ıle cd ye yuklemek ıstedıgımde nero bunları decode etmek ıstıyor yanı gene mpeg cevırmek ıstıyor fakat zaten bunlar mpeg....sonunda sorun cıkaryıor ve cevıremıyor Allahtan kı pc de kendılıgınden yuklu baska bır prgm var sonıc onunla rahatca cd ye yukleyebıldım vıdeoları...aslında nero d aonceden boyle bı sorun yoktu sonraları bole oldu...

benim bildiğim kadarı ile cep telefonunları 3gp veya mp4 kaydı yapabliyor kardeşim..
video olarak çekmek istediğiniz zaman nero decode etmek zorunda.. çünkü mpeg-4 vcd kalitesinden daha yüksek bir sistem..

son cıkan bazı cep telefonları mpeg formatında cekıyor. ama sonucta dıgıtal fotograf makınesıyle cekılmıs vıdeo ıle cepten cekılmıs mpeg formatındakı vıdeoların ne farkı olabılır kı? ıkısde aynı format deıl mı?

mpeg özellikleri aynı ise kaliteli olanın çekimi iyi olur..
fakat mpeg özelliği mp4 olan kameranın avi formatında çeken kameraya göre daha kaliteli görüntü sunar..

kameralarda çok çeşitli video formatları mevcut. cinsine göre değişebilir..

yanı demek ıstedıgım neden dıgıtal makıneyle cekılmıs olanı nero cdye aktarabılıyorken cepten cekılmıs mpeg formatlı vıdeoyu kaydedemıyor ve movıe maker de neden cıkmıyor format aynı ???

sorularıma cvp almakta nıye bu kadar beklıyorum anlamıyorum ???

kucuk bır sorunum daha var cd den pc ye tekrar kopyaladıgım vıdeo dat seklınde kaydolmus yanı avse.dat yazıyor bu seferde onu cepe aktardıgımda calısmıyor bunun nedenını yada neler yapmam gerektıgını bılen varsa cok sevınıcem eger herhangı bır bılgınız yoksa da belırtın sorum havada kalmıs olmasın.

o şekilde vcd de izleyebilmeniz için kayıt programı ayarlar. telefona atmak için dönüştürmeniz gerekiyor..

şu ana kadar vıdoeları cep a aktarmada bı sorun yaşamadım ama dat olarak kaydolunca sorun cıktı calıstırmıyor ???

mpeg olarak dönüştürüp atmalısın diğerleri mpeg olduğundan çalışmıştır..

sorularıma cvp almakta nıye bu kadar beklıyorum anlamıyorum ???

Biz de sizi mollaforum'un diğer bölümlerine bekliyoruz ama ::)
Bu bölüme uğrayıp, serzenip, çıkıyorsunuz.

sureklı sorunlar cıkınca bu bölümden cıkamıyorum maalesf ;)

kısmet artık 8)

sorunumu hallettim Allaha sukur.. bilginize >:(

Bilgisayar Problemleri

MollaCami.Com