Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Konya'da Kız öğrenci yurdu çöktü!

bazı yayın grupları neden bu kadar kendiyle çelişiyo..
kanalları kurs yetkililerini suçlamak için elinden geleni yaparken
gazetelerinde bir yazar çıkıpda" Takdiri ilahi de geç" diyor
anlamıyorum... ???

Bir yazar da şöyle demişti:

Madem Takdir-i ilahi diyorsunuz o halde Allah size niye ceza verip duruyor.(Haşa)

Cahilliğe, inançsızlığa bakar mısınız...

Rabbim hidayet versin ... :'(

TANIMADAN ETMEDEN BİLMEDEN İNSANLARI SUÇLAMA HAKKINI BU DENSİZLERE KİM VERİYO BİLEMİYORUM.KİMSENİN KİMSEYE HAKARET ETME HAKKI YOK.HERKES İRADE SAHİBİ.GÜYA ÖZGÜR BİR ÜLKEDE YAŞIYORUZ

Inna lillah ve inna ileyhi raciuun :'( :'( :'(

Acimiz büyük icimiz buruk fakat kim ne derse desin bizler hakkal yakin ilmen yakin biliyoruz ki minik kardeslerimiz en güzel yerde sehid rütbesinde huzuru ilahiye ciktilar :'( Rabbim sefaatlerinden mahrum etmesin :'(

söylenenler bos sözlerdir kulak asmaya degmez üzülmeyelim.. bizlere düsen sehidlerimiz ve aileleri icin dualar etmek ve son nefesde sehadet serbeti icmek icin caba sarfetmektir :-[

kardesin kardese duasi cok süratlidir hepimiz birbirimiz icin dua edelim ...rabbim son nefese kadar son nefes dahil iman hidayet ve hizmette daim ve kaim eylesin...sehadet mertebesine ulasan kulllarindan eylesin..

amiin kardeşim HZ ALLAH Razi olsun inş.

amin kardeşim.inşllh onların şefeatlerine nail olamak nasip olur.

amin kardeşim.inşllh onların şefeatlerine nail olamak nasip olur.

Kardeşlerim bu üzücü olay için yapmış olduğunuz hatimlerinizden dolayı Allah (CC) hepinizden razı ve memnun olsun. Her biriniz kevser suyundan inşallah kana kana içersiniz. Allah hepsine rahmet eylesin. Taşkent ahalisinin hemen hemen hepsi ıhvan ahavat. Allah onlardan razı olsun; İdarecilerimizi daha müşkül bir durumdan kurtardılar. Şikayetçi olmadılar. Ama Dernek başkanımız, Dernek başkan yardımcımız ve bir sorumlu abimiz şuanda içerdeler. İpragazla mahkemede karşı karşıya geldik. Mahkeme sonuçlandımı yoksa devam ediyormu bilmiyorum ama dualarımızı eksik etmeyelim.

Allah hepinizden razı olsun.

Dua ve hatimlerimiz bu sikintilarin def`i icin devam ediyor kardesim..rabbim firsat vermesin insanlar dine nerden saldiracaklarinin hesabiyla mesgul :(

Rabbim o kardeslerimizin yar ve yardimcisi olsun ins ..

Kardeşlerim bu üzücü olay için yapmış olduğunuz hatimlerinizden dolayı Allah (CC) hepinizden razı ve memnun olsun. Her biriniz kevser suyundan inşallah kana kana içersiniz. Allah hepsine rahmet eylesin. Taşkent ahalisinin hemen hemen hepsi ıhvan ahavat. Allah onlardan razı olsun; İdarecilerimizi daha müşkül bir durumdan kurtardılar. Şikayetçi olmadılar. Ama Dernek başkanımız, Dernek başkan yardımcımız ve bir sorumlu abimiz şuanda içerdeler. İpragazla mahkemede karşı karşıya geldik. Mahkeme sonuçlandımı yoksa devam ediyormu bilmiyorum ama dualarımızı eksik etmeyelim.

Allah hepinizden razı olsun.

onlar yalniz deyiller Allah hepsinden razi olsun.

Özel Yazılar

MollaCami.Com