Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Yeni hikayemize başlıyoruz.

Başlansın ama diğer hikaye hnüz bitmemişki.Bittti diyorsanız eğer; garip bir bitiş olmamışmı...
Bazı romanların sonuda böyle bitiyor ve ben yazarı kimse ona kızıyorum.Net sonuça ulaşmadan hikayeyi bitirmemeli...

yürüyün kim tutar sizi.....
ver çoşkuyu ver çoşkuyu beni okadar güldürdünüz ki anlatamam allah hepinizden razı olsun durduk yerde aklıma geldikçe gülüyorum hele parantez arası açıklamalar yokmu ;D ;D ;D koptum hepiniz süpersiniz iki çihanda yüzünüz güler inşallahhhhhhhhhh

Başlansın ama diğer hikaye hnüz bitmemişki.Bittti diyorsanız eğer; garip bir bitiş olmamışmı...
Bazı romanların sonuda böyle bitiyor ve ben yazarı kimse ona kızıyorum.Net sonuça ulaşmadan hikayeyi bitirmemeli...
bitersede yazarı belli degilya hanginize kızılacak çk güzel olmuş

arkadaşalr bu hikaye yazma işine yeniden başlamaya ne dersiniz....

Gecenin,ıssız,ürkütücü karanlıgında, uzaktaki iç içe girmiş daglara dogru bi bakış attı.aklından belkide milyonlarca şey geçti...
'keşke' dede...'keşke...'
o daglarda onun yanında olsam diye içleniverdi,derin bi ah çekti...
bu arada gözlerindn süzülen yaşlar pembe yanaklarını ıslatmıştı....

biraz sonra üşüdügünü hissetti.içeriye hırka almak için bi giridiki ne görsün???

biraz sonra üşüdügünü hissetti.içeriye hırka almak için bi giridiki ne görsün???

Sahur için fırında pişen böreklerin yanık kokusu her yanı sarmıştı.Düşündü bir an;içindeki özlemi,hasreti,yüreğinin yanık kokusunu acaba sevdiği hissedebiliyormuydu ki...
Yanık kokusu burnunda mutfağa doğru koşar adım giderken yine keşkeler sıralandı zihninde.
O olasaydı yanaklarından süzülen gözyaşlarını siler,üzülme,senin elinden zehir olsa yerim derdi.Oysa beraber oturdukları kayın validesi despot,kuralcı,sofra düzeni konusunda çok titiz birisiydi.Kara kara düşünmeye başladı.Az sonra sahur için uyanıp sofraya gelicek kayın validesine ne cevap vericekti.

aklından henmen şöyle bişey geçti,geçenlerde buzluga attıgı börekler vardı.onları koyardı önüne.sonra şöyle düşündü biran evvel tek olmalıyım.kendi evimi kurmalıyım.en azından ataların dedigi gibi evcezim evcezim saklar beni sırcazım.ne olsa 4 duvar arasında kalırdı.gören duyan bilende olmazdı.

Eğlenceli Oyunlar

MollaCami.Com