Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Sahib-i Zaman'a...

amiin.
allah razı olsun

çok mükemmel olmuş faruk kardeşim eline emğine sağlık ;)

teşekkürler..

Yanlis anlasilmasin ama bir sorum olacakdi. Sahsen hosumuza gidiyor ama
bu bolumde olursa, bu kadar ozel paylasimlarda bulunmamiz uygun oluyormu?

Biliyorsunuz ki özel bölüm belli üyelerimize açık; fakat buna rağmen çok da özele girmek doğru değil. Birçok nedeni var. Ancak Hazretimiz ile ilgili (çok hususi hatıralar haricinde) yazılar paylaşmak bu kategorinin zaten gereği.

Bu nedenle videoyu da bir video sitesinde paylaşmadım, ki herkes kolayca ulaşamasın.

yanlış anlaışılmasın ama benim de bir sorum olacaktı :) "müziksiz müziksiz" diyoruz bu videodaki müzik neden sakıncalı değil?

Böyle bir soruyu bekliyor idim. :)

Vakit olduğunda daha ayrıntılı izahını yazarım; bu şiiri okuduğumda çok değerli, saygın bir büyüğümüz de orada idi. Herhangi bir uyarıda bulunmadı, beğendiler.

Tabi bu çalışmayı da hocaefendilerin izni ve önerileri doğrultusunda hazırladım. Bu tarz çalışmalarda arka planda fon müziği (çalışmaya değil müziğe odaklanma olmayacak şekilde) konulmasına müsade ediliyor.

Yedikıta reklamlarında da fon müziği kullanılıyor, çalışmayı sıkıcı kılmamak, tamamen sessiz bırakmamak için kullanılabiliyor.

Bu demek değildir ki çalgı veya çalgılı ilahi dinlemek caizdir... Nefsani olan seslere, çalgılara hiçbir şekilde cevaz yok.

:'(

Allah razı olsun kardeşim, elinize emeğinize yüreğinize sağlık :'(

Özel Yazılar

MollaCami.Com