Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Kaş ve tüy yolma, dövme yaptırma, dişleri seyreltip inceltme

Sevgili arvas;

Aklı tatil ettiğiniz bu kafayla sahil-i selamete ulaşmanız hayli güç... Zaten bu ağzı tıpayla tıkanmış şişe benzeri halinizle okusanız da bir şey anlamanız-almanız imkansız. En iyisi, dediğiniz gibi kendinizi yormayınız.

Taassubun ne olduğu ve kimde temerküz ettiği de yazdıklarınızla gün gibi aşikâr. Ayrıca kendinizi anlatmanıza gerek yok.

Yolunuz açık olsun.

Tekrar selametle...

çok güzel bir konuya değinmişsiniz
Allah razi ve merzi olsun...

bence de. yazılarınızı okumaya niyetim yok, zira allahu teala ve resulüne hürmet bildiren ifadelerde bu derece yanılmanız başka konularda hangi raddeye varır bilinmez. bu koyu taassubunuz umarım çok kişiyi yanıltmaz. :'(

Bu sözü dememeliydiniz kardeşim yanlış yaptınız karşınızdaki kişi yeni veyahut cahil bir üye değil.HALİS ECE.Yani Mollacami sitesinin en önemli şahsiyetlerinden bir kimsedir ki farkettiyseniz hepimiz 'Hocam' diye hitap ediyoruz kendisine.'Hoca' sıfatının da ne manaya geldiğini gayet açık bilirsiniz.Yazılarını okumamış olmanız saygısızlık yapmanızı gerektirmez şahsına olmasa bile ilmine saygı duymanız şarttır ki siz Osmanlı zamanında kullanılan bir terimi bile yalanlayabiliyorsunuz.Yorumlarınızın devamını gülerek okudum inanın küçücük bir çocuk bile bu kadar diretmez işin esasını anlamak için.Neyse daha fazla birşey yazmayayım zaten gereken cevaplar verilmiş ama içimde kaldı yorum yaptım..

Bu arada Halis hocam öncelikle özür dilerim konuyla alakasız bir yorum yaptığım için.Allah razi ve memnun olsun bu çok gerekli konuyu bizlerle paylaştığınız için..

Sayın Ankebut-57 kardeşim paylaştığınız resim vesilesiyle biz de Beslemeyi Şerif'in o şekilde yazılmış olduğunu öğrenmiş olduk teşekkür ederim. :)

Teşekkürler sevgili şifa ve talebecikk...

Allah (c.c.) sizlerden de razı olsun.

Sırat-ı müstakiminden ayırmasın... Habib-i edibinin (s.a.v.), ashab-ı güzinin (r.anhüm) ve kıyamete kadar onların izini takip eden zümrenin yoluna ittibadan mahrum etmesin.

Selam ve hayır-dualarımla...

Amin Allah razı olsun hocam cümlemizi inşallah..

DUALARINIZ İÇİN ÇOK TESEKKÜR EDERİM BİLMUKABELE...

ALLAH'IM SON NEFESE KADAR SON NEFES DAHİL BU YOLDA OLABİLMEYİ VE İMAN İLE GÖÇ ETMEYİ ÖNCE KARDEŞLERİME SONRA BANA NASİP EYLE

AMİİİNN...

DUALARINIZ İÇİN ÇOK TESEKKÜR EDERİM BİLMUKABELE...

ALLAH'IM SON NEFESE KADAR SON NEFES DAHİL BU YOLDA OLABİLMEYİ VE İMAN İLE GÖÇ ETMEYİ ÖNCE KARDEŞLERİME SONRA BANA NASİP EYLE

AMİİİNN...
amin..inşaallah :'(

Teşekkürler sevgili şifa ve talebecikk...

Allah (c.c.) sizlerden de razı olsun.

Sırat-ı müstakiminden ayırmasın... Habib-i edibinin (s.a.v.), ashab-ı güzinin (r.anhüm) ve kıyamete kadar onların izini takip eden zümrenin yoluna ittibadan mahrum etmesin.

Selam ve hayır-dualarımla...
amiin amiin

Halis Hoca'mıza ve yazıyı bizlerle paylaşan arkadaşımıza öncelikle teşekkür ediyoruz.
tamda günümüzdeki hanımların çokça iştigal ettikleri bir konuyu, çok güzel açıklama getirmişsiniz .
çünkü bu gibi sorular hepimize sıkça sorulan sorulardı ,bisayede daha geniş şekilde aydınlanmış olduk RABBİM ebeden razı olsun..

Mevzuya olan ilginiz, güzel dua ve mesajlarınız için teşekkürler değerli arkadaşlar... Sağolasınız. Ellerinize sağlık.
Selam ve dualarımla...

Böyle önemli bir konuyu kaleme alan Halis ece hocamızdan ve okumamıza vesile olan aksel kardeşimizden Cenab-ı Hakk razı olsun.

ALLAH RAZI OLSUN ÇOK HOŞ BİR PAYLAŞIM

Teşekkür ederim sevgili denizce... Allah Teala sizlerden de razı olsun.
Selam ve dualarımla...

Mühim bir konuyu bizimle paylaştınız, teşekkürler.

Fıkıh - İlmihal

MollaCami.Com